Taro kārtis

Taro kārtis

Taro kārtis ir izklaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus interesanti pavadīt laiku, uzzināt ko jaunu un darīt to ar draugiem. Šī ir īpaši lieliska dāvana sievietei, māsai vai draudzenei svētkos.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Uzzini vairāk par nākotni vai pagātni

Mums katram vismaz reizi kādā dzīves brīdī ir gribējies ieskatīties nākotnē vai labāk izprast notikumus no pagātnes. Lai arī pagātni var analizēt jebkurš, tad ar ieskatīšanos nākotnē nav tik vienkārši. Katrs pats izvēlas – ticēt tam vai nē, taču viens veids, kā to izmēģināt, ir ar taro kārtīm.

Taro kartes ir paredzētas, lai sniegtu norādījumus un palīdzētu izprast dažadas situācijas. Piemēram, šamaņi mīl teikt, ka taro kārtis var kalpot arī par “zālēm” ap to, kas notiek jūsu personīgajā dzīvē. Ar taro kāršu nolasīšanu var analizēt tādas tēmas kā mīlestība, nauda, karjera, mērķi un vispārējais dzīves ceļš.

Interesantākais ir taro kāršu apgūšanā. Lielākais uzsvars tiek likts uz kāršu attēliem, jo katrs no tiem kaut ko nozīmē. 

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj piedzīvot ko aizraujošu un patiesi interesantu. Šīs dāvanas galvenais mērķis ir dāvanas saņēmēju izklaidēt un ļaut viņam pavadīt pēc iespējas labāk savu brīvo laiku.

Taro kārtis ir izklaidējoša dāvana, kas ikvienam var likt sajusties kā burvim un nākotnes pavēlniekam. Galvenais ir uzsākt šīs dāvanas lietošanu ar no aizspriedumiem brīvu prātu. Šīs kārtis var sniegt pozitīvu enerģiju un iedvesmu, kā arī palīdzību izšķirties par labu kādam konkrētam lēmumam. Šī ir interesanta dāvana, kas atvērtiem cilvēkiem varētu ļoti patikt!

Dāvanas sniegtā vērtība

Taro kārtis

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Interesanti pavadīts laiks

Taro kāršu izlikšana var kļūt par interesantu hobiju, ko piekopt gan vienatnē, gan ar draugiem. Galvenais mērķis ir būt atvērtam enerģijas apmaiņai un atbrīvot prātu no visa liekā. 

Vienā kāršu kavā parasti ir 78 kārtis. Katra spēj nozīmēt ko citu. Nereti šīm kārtīm klāt nāk arī instrukciju grāmata, tā kā te noteikti būs ko apgūt.

Taro kārtīm var piemist terapeitiskas spējas

Sākot no paša procesa līdz pat dziļākas jēgas meklējumiem taro kārtis var būt noderīgs terapijas rīks. Tā var būt pielīdzināma meditācijai, kad koncentrēties tikai uz vienu lietu un atbrīvot savu prātu. 

Protams, tas nenozīmē, ka taro kārtis spēj atrisināt visas pasaules problēmas. Taču ar ticību, ka tās var kalpot par noderīgu rīku sevis un apkārtējā izprašanai, vajadzētu pietikt.

Vērtīgas sarunas ar citiem

Taro kārtis var izlikt arī citiem cilvēkiem. Šeit var atrast dažādas pieejas. Piemēram, tā var būt forša aktivitāte draudzeņu bariņā vai pat vecmeitu ballītē. Sajusties kā burvēm un nākotnes pavēlniecēm.

Taču šīs kārtis var kalpot arī par dziļāku sarunu iekustinātāju. Piemēram, izliekot kārtis kādai draudzenei, iedziļināties sarunās par dažādām tēmām. Kad izkrīt konkrēta veida kārts, tad var būt interesanti pārrunāt, ko tas katrai no draudzenēm nozīmē. Tādā veidā var meklēt saikni un nozīmi arī kopā.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Svarīgi praktizēt regulāri

Ja vēlies taro kāršu lasīšanai pievērsties nopietnāk, ir svarīgi atrast saikni ar savām kārtīm. Pārliecinies par to, ka jubilāram šis noteikums ir skaidrs. Taro kārtis sniedz interpretācijas brīvību, jo katras kārts būtību un nozīmi var noteikti pats kāršu īpašnieks.

Izvēlies kārtis, kas atbilst jubilāra interesēm

Tā kā taro kāršu nozīmi vari veidot pats, ir dažādi kāršu veidi. Ir klasiskas taro kārtis, bet ir arī kārtis iedvesmotas no pop kultūras, iemīļotākajiem augiem un citiem hobijiem. Svarīgi ir tas, lai dāvanas saņēmējs justu saikni ar taro kārtīm. Tad arī būs interesantāk ar tām darboties.

Kam piemērota šāda dāvana

Taro kārtis

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Taro kārtis ir oriģināla dāvana sievietei, kura tic maģijai un labprāt vēlētos to praktizēt pēc pašas ticības. Šo kāršu iegūšana negarantē nekādus burvju trikus, taču ir interesants veids, kā izprast dzīves lielos notikumus.

Draudzenei

Tā varētu būt arī laba dāvana draudzenei, kas tic pozitīvas enerģijas apmaiņai. Abas kopā ar draudzeni jūs varētu sarīkot veselu taro kāršu seansu un atklāt ko jaunu.

Māsai

Šī ir piemērota dāvanas izvēle svētkos arī tavai māsai, ja viņa ir atvērta vērtīgām sarunām un interesantai pieredzei.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Taro kārtis no Jānis Roze grāmatnīcas

Visai lielā piedāvājumā taro kārtis iespējams nopirkt Jāņa Rozes grāmatnīcās, arī interneta veikalā.

Taro kārtis no Games4You.lv veikala

Kā jau minējām, taro kārtis var būt ļoti dažādas – gan vizuāli, gan arī iekšēji. Games4You.lv interneta veikalā ir plaša izvēles iespēja. Tur ir taro kārtis ar dažādiem virzieniem, atšķirīgiem attēliem un pieejamas arī dažādās valodās.

Lai izdodas atrast meklēto!