Divu dienu laivu brauciens

laivu brauciens

Laivu brauciens ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus nodoties vasaras piedzīvojumam, atpūsties pie dabas un labi pavadīt laiku draugu lokā. Šī ir lieliska dāvana absolventam izlaidumā, draugiem dzimšanas dienā un pārim svētkos.

Divu dienu piedzīvojums ar laivu

Pienākot vasarai, mums katram domās raisās piedzīvojumu saraksts, kas šovasar noteikti ir jāizmēģina. Viens no aktīvās atpūtas veidiem, kas sniedz daudz aizraujošu piedzīvojumu un atmiņu, ir laivu brauciens.

Tas ir populārs atpūtas veids gan jauniešu, gan pieaugušo starpā. Laivu braucieni tiek piedāvāti pa Lielupi, Daugavu un Gauju. Lai arī laivošanas maršruti var ilgt divas, četras un vairāk stundas pēc konkrētā piedāvājuma, šoreiz runāsim par divu dienu laivošanas piedzīvojumu.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus baudīt kādu aizraujošu piedzīvojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Laivu brauciens ir labs veids, kā atpūsties dabā un darīt to aizraujošā veidā. Šādas iespējas uzdāvināšana ir lielisks veids, kā apsveikt svētkos. Tā ir oriģināla dāvana, kas vēl ilgi paliks atmiņā un noteikti atstās gribot plānot jau nākošā gada braucienu.

Dāvanas sniegtā vērtība

Divu dienu laivu brauciens

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Lielisks vasaras piedzīvojums

Vasara ir īstais laiks, kad atpūsties pie dabas un izbaudīt aktīvo atpūtu, kas ziemas laikā mums ir liegta. Ūdens izklaides ir tā lieta, ko vislabāk iespējams izbaudīt tieši vasarā – īpaši jau laivu braucienus. 

Jau sākot no draugu kompānijas salasīšanas, līdz maršrutu izvēlei, airēšanas apgūšanas un krāču pievarēšanas. Tas ir varens vasaras piedzīvojums, kas sagādās milzu prieku!

Atpūta pie dabas

Pilsētas trokšņi mēdz nogurdināt un, ķerot labu laiku un siltumu, ir īpaši svarīgi to pilnvērtīgi izbaudīt. Laivu brauciens ir fantastiska iespēja aizbraukt prom no pilsētas un ļauties dabas mieram un putnu skaņām.

Laivu braucienos palikt pa nakti iespējams kempingos, mājiņās vai teltīs. Jebkurā izvēlētajā gadījumā nāksies sastapties ar dabu, izdosies saelpoties svaigu gaisu un baudīt mirkli. Vasarā ir tik forši svaigā gaisā visiem kopā pasēdēt, pē laivu brauciena apspriest piedzīvojumu pilno dienu, pacept gaļu un kopīgi pieēsties pirms otrās piedzīvojumu pilnās dienas.

Labi pavadīts laiks ar draugiem

Vislielākā šīs dāvanas vērtība ir tā, ka šis piedzīvojums nav jāpiedzīvo vienam pašam. Vislabākā ir iespēja šo prieku dalīt ar saviem mīļajiem cilvēkiem – draugiem, otro pusīti vai ģimeni. 

Laivas tiek piedāvātas divvietīgas, vienvietīgas un arī trīsvietīgas. Tādā veidā labi var sadalīt komandas pāriniekus un visiem kopā doties ceļā.

Ko ņemt vērā

Divu dienu laivu brauciens

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Fiziskajai izturībai ir nozīme

Braucot laivu braucienā, labi ir tas, ka vienmēr var mainīties airēšanā. Tas, protams, atkarīgs no tā, kāda laiva tiek īrēta. Jebkurā gadījumā jāņem vērā, ka divu dienu laivošanas maršruts ir visai pagarš. Fiziskajai izturībai ir nozīme – vajadzēs labi paairēties, lai paspētu tikt uz kempingu!

Parūpējies par sauļošanās krēmu

Balstoties uz laikapstākļiem, ieteicams labi sagatavoties ceļam. Ja naktis solās būt aukstas, tad papildus sega nekad nenāks par ļaunu. Ja dienas ir ļoti karstas, tad nedrīkst aizmirst par pret apdegumu krēmu. Pie ūdens apdegt no saules ir īpaši vienkārši. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Absolventam

Tikko pēc studijām no skolas iznākušam absolventam noteikti gribēsies piedalīties kādā trakulīgā vasaras piedzīvojumā. Kāpēc gan ne laivās?

Pārim

Pārim, kas vienmēr gatavi doties piedzīvojumos, arī varētu patikt šāda dāvana. Šis ir lielisks apsveikums kāzās, Ziemassvētkos vai apaļā jubilejā.

Vīram

Lai vīrs varētu kārtīgi izbaudīt vasaras garšu, laivu brauciens ir lielisks apsveikums. Šāda dāvana ir piemērota vīram gan kā dzimšanas dienas svinības ar draugiem, gan arī kā romantisks piedzīvojums divatā.

Draugiem

Tāpat laivu brauciens ir laba dāvana draugiem svētkos – draugam vai draudzenei. Turklāt tas var kalpot par lielisku uzaicinājumu vasaras braucienam doties baudīt dabu kopā.

Kur iegādāties

Divu dienu laivu brauciens

Lieliski laivošanas maršruti tiek organizēti Cēsu atpūtas parkā un viesu namā Leiputrija. 

Sigulda-Leiputrija-Carnikava

Braucienā Sigulda-Carnikava būs iespēja apskatīt gan gājēju tiltu pār Gauju pie Siguldas, Katlapu iezi, Ziedleju klintis, kā arī Gaujas lejtecei raksturīgās salas un sērītes, jauno Carnikavas gājēju tiltu (garākais Latvijā) un Carnikavas kanāla ieteku Gaujā. 

Līgatne-Sigulda-Leiputrija

Braucienā Līgatne-Leiputrija būs iespēja apskatīt gan katrīnas un gūdu klintis, gan gājēju tiltu pār gauju pie siguldas, katlapu iezi, ziedleju klintis, kā arī gaujas lejtecei raksturīgās salas un sērītes. Tikšanās „leiputrijā“, starts pie līgatnes pārceltuves, nakšņošanas iespējas teltīs kādā no bezmaksas gnp apmetnēm vai kempingiem siguldas apkārtnē (labprāt ieteiksim variantus), finišs „leiputrijā“ (vai iļķenes ciemā pie „leiputrijas“).