Personalizēta foto kanva

personalizēta foto kanva

Personalizēta foto kanva ir lieliska dāvana, kas tās saņēmēju pārsteigs ar jaunu interjera dekoru, kas būs ticis izveidots tikai un vienīgi jubilāram. Šī ir personiska un mīļa dāvana vecākiem, ģimenei, pārim, kā arī tev labi pazīstamai sievietei un vīrietim

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Stilīgs mājokļa interjera papildinājums

Lai savā mājoklī justos labi, ir svarīgi to iekārtot pēc savām vēlmēm un gaumes. Mēs katrs vēlamies savās mājās justies ērti un vienlaikus arī iedvesmoties jauniem darbiem. Lielisks veids, kā savai telpai piešķirt īpašu odziņu, ir sienas mākslas darbi. Tās var būt gleznas, sienas plakāti vai foto kanvas.

Foto kanvas ir izpelnījušās īpašu popularitāti, jo tās ir skaistas un arī vienkārši izveidojamas. Uz kanvām ir iespējams uzdrukāt visu, ko vien sirds kāro. Tie var būt skaisti dabas skati, abstraktā māksla, ģimenes portrets vai varbūt pat karikatūra.

Parasti foto kanvu uzņēmumi piedāvā iegādāties kanvas ar jau gataviem dizainiem, ko var izvēlēties no plašās galerijas. Taču šo dāvanu var padarīt arī īpaši personisku.

Personalizēta dāvana

Vislielākā vērtība piemīt tām dāvanām, kurās ieguldītas rūpes un laiks – personalizētas dāvanas. Tās dāvanas saņēmējam liek justies atšķirīgam, mīlētam un arī īpašam. Personalizētas dāvanas bieži vien ir arī oriģinālas, jo tās paredzētas konkrētam cilvēkam un nevienam citam šāda dāvana nav pieejama. 

Foto kanvas ir personalizētas dāvanas, jo tās sniedz iespēju uzdrukāt jebkādu attēlu pēc paša vēlmes. Var iesūtīt savu digitālo attēlu, ko kanvu meistari uzdrukās. Vai var arī sadarboties ar māksliniekiem, kas izveidos dizainu pēc tavām vēlmēm – piemēram, veidojot karikatūru uz kanvas.

Dāvanas sniegtā vērtība

personalizēta kanva dāvana

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Vienkāršs veids, kā atsvaidzināt interjeru

Foto kanvas ir lielisks veids, kā atsvaidzināt savu interjeru. Kad mājoklis jau ir iekārtots pēc mūsu vēlmēm, ar laiku var likties, ka kaut kā trūkst. Cilvēkam ir nepieciešamas pārmaiņas un kaut kas jauns. Līdz ar to kanvas ir fantastisks veids, kā telpā ieviest dzīvību un interesi.

Personalizētas foto kanvas ir lieliska izvēle arī tāpēc, ka tās neprasa ilgu gatavošanos un tās ir nedārgas. Ja īstas gleznas ir dārgas, smagas un parasti arī ne tik vienkārši iegūstamas, tad kanvas ir izcila alternatīva. Un uzdevums, kas ir atsvaidzināt telpu ar ko jaunu, tiek panākts tieši tādā pašā veidā arī ar kanvu.

Ērti pārvietojams mākslas darbs

Kanvas ir universālas, jo tās ir pieejamas ļoti dažādos izmēros. Tas nozīmē, ka ikviena mazajai vai lielajai telpai var atrast labi piemērotu variantu. Papildus bonuss kanvām ir tāds, ka tās ir ļoti vieglas un līdz ar to ērti pārvietojamas.

Iespējams, jubilārs vēlēsies kanvu pielikt pie sienas. Ja tas kādā brīdī apniks, to pavisam ērti varēs aiznest uz citu istabu un novietot uz kāda plaukta. Tā kā kanvas ir tik viegli pārvietojamas, tās varēs bez problēmām vest arī uz citu mājvietu pārvākšanās gadījumā.

Personalizēta kanva jubilāra gaumei

Un viena no dāvanas svarīgākajām vērtībām ir tās personalizācijas iespēja. Dāvanas saņēmējs varēs iegūt svētkos kanvu, kas veidota tieši viņam. Rodas arī pavisam īpaša un mīļa sajūta, kad zini, ka nevienam citam šādas dāvanas nav. Tā tikusi veidota tikai un vienīgi tev, ieguldot rūpes un laiku.

Ko ņemt vērā

Personalizēta foto kanva

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Apsver jubilāra gaumi

Ņem vērā jubilāra gaumi un mājokļa interjeru, izvēloties krāsas un vispārējo kanvas tematiku. Dāvanas saņēmējam šī dāvana būs jānovieto savā mājoklī, tāpēc balsties uz viņa gaumi visvairāk.

Parūpējies par laicīgu dāvanas idejas īstenošanu

Personalizēta dāvanas ideja vienmēr ir pati labākā, taču tas nozīmē, ka par to laicīgi nepieciešams arī parūpēties. Izveido vai vismaz izdomā pats savu kanvas dizainu, ko nodot māksliniekam konkrētajā drukas uzņēmumā. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Personalizēta foto kanva varētu būt jauka dāvana sievietei, kuras gaumi un mājokļa interjeru visai labi pārzini. Tad noteikti izdosies atrast tieši viņai piemērotāko apdrukāto kanvu.

Vīrietim

Arī vīrietim personalizēta foto kanva varētu būt foršs pārsteigums dzimšanas dienā vai citos svētkos. Tas ir veids, kā ātri un ērti iegūt mākslas darbam pielīdzināmu interjera dekoru. Vecpuisim, kurš tikko ievācies jaunā mājoklī, šāda dāvana būs īpaši piemērota.

Ģimenei

Kanva varētu būt laba dāvana visai ģimenei svētkos. Ja nezini, ko visiem uzdāvināt, tad tieši personalizēts mākslas darbs būs oriģināls sveiciens svētkos. Piemēram, uzdrukāt uz kanvas ģimenes portretu būs lielisks gājiens. Oriģināli un interesanti!

Pārim

Šī varētu būt arī laba dāvanas ideja pārim svētkos. Ja abi dzīvo kopā vienā mājoklī, tad lieliska dāvana pārim varētu būt personalizēta kanva.

Vecākiem

Tas pats attiecas arī uz vecākiem. Foto kanva ir vienkāršs veids, kā atsvaidzināt mājokļa telpu ar ko krāsainu un īpašu. Tas noteikti viņus iepriecinās, īpaši tad, ja kanva būs veidota tieši viņiem.

Kur pirkt dāvanu

Esam apkopojuši vietas, kur iepriekš minēto dāvanu iegādāties.

Kanvas druka no CanwasWay.com

canvasway foto kanva personalizēta

Vēl viens uzņēmums, kas piedāvā personalizētu foto kanvu ir CanvasWay.com. Viņi piedāvā izveidot personalizētu foto kanvu, izdrukājot dizainu pēc klienta vēlmēm.

Piedāvājumā ir vairāk kā 100 dažādi kanvu lielumi, tāpēc katra gaumei un telpas vietai atradīsies sava personalizēta kanva, ko uzdāvināt kādam svētkos.

Lai izdodas iepriecināt jubilāru!

Foto konstruktors no MOZABRICK

Mozabrick foto konstruktors

MOZABRICK uzņēmums piedāvā foto konstruktorus, kas ļauj veidot mākslu pašam – dāvanas saņēmējam. Atliek tikai izvēlēties fotogrāfiju, kura būs īpaši svarīga un mīļa dāvanas saņēmējam un MOZABRICK komanda izveidos unikālu un oriģinālu foto konstruktoru.

Foto konstruktors no MOZABRICK ir dāvana, kas sniegs, gan patīkamas emocijas, gan skaistu interjera priekšmetu, gan labu laika pavadīšanu kopā ar ģimeni vai draugiem – liekot foto konstruktoru.

Personalizēta attēlu druka uz kanvām no ViarCanvas.com

ViarCanvas ir uzņēmums, kas piedāvā iegādāties personalizētas kanvas dažādās tehnikās. Pie viņiem ir iespējams iegūt portretus, attēlu kolāžas un pat karikatūras. Jautras dāvanas izvēle ir ļoti plaša!

Ja vēlies jubilāram sniegt iespēju kanvu izvēlēties sev pašam, noderēs ViarCanvas dāvanu karte. Ar tās palīdzību izvēles iespējas būs ļoti plašas un dāvana rezultātā noteikti izdevusies.