Rokassprādze ar gravējumu

rokassprādze ar gravējumu

Rokassprādze ar gravējumu ir personalizēta dāvana, kas tās saņēmējai ļaus justies mīlētai, skaistai un īpašai. Šī ir lieliska svētku dāvana sievietei  – mammai, māsai, draudzenei, sievai un mīļotajai meitenei

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Skaista rokassprādze ar gravējumu

Sievietēm patīk pucēties un ar skaistām rotaslietām tas paveicams vienkārši, ātri un ar lielisku rezultātu. Skaidrs, ka tā ir fantastiska dāvanas izvēle jebkuros svētkos, kas nepievils. Lai padarītu šo dāvanu vēl īpašāku, iesakām pameklēt rotaslietas ar personalizēšanas iespējām. Piemēram, rokassprādze ar gravējumu būs skaista un neaizmirstama dāvana.

Tā ļaus dāvanas saņēmējai justies ļoti īpašai un mīlētai. Turklāt gravējumā iespējams dažādi izpausties – izvēlēties dāvanas saņēmējas vārdu, vārda iniciāli, kādu īpašu un nozīmīgu datumu vai gadskaitli. Jebko, kas dāvanas saņēmējai veidos jaukas atmiņas un kādu nozīmi. Tieši tāpēc šādas dāvanas paliek ar vien populārākas.

Personalizēta dāvana

Vislielākā vērtība piemīt tām dāvanām, kurās ieguldītas rūpes un laiks – personalizētas dāvanas. Tās dāvanas saņēmējam liek justies atšķirīgam, mīlētam un arī īpašam. Personalizētas dāvanas bieži vien ir arī oriģinālas, jo tās paredzētas konkrētam cilvēkam. 

Dāvanas saņēmējam uzreiz ir skaidrs, ka tā nav dāvana, kas veikalā nopirkta pēdējā brīdī. Tajā ir ieguldīts laiks un pūles – īpaša uzmanība, kas veltīta tikai un vienīgi jubilāra pārsteigšanai un iepriecināšanai. Rokassprādze ir personalizēta dāvana, kas tās saņēmējai ļaus sajusties īpašai un veidos skaistas atmiņas.

Dāvanas sniegtā vērtība

personalizēta rokassprādze

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Skaista un eleganta rokassprādze

Sievietēm patīk rotaslietas. Katrai ir sava gaume, tāpēc tās var būt gan košas un mirdzošas, gan elegantas un neuzkrītošākas. Tomēr dāvanas galvenā vērtība ir pati rotaslieta – izvēlētā rokassprādze. Dāvinātājam jāizvēlas, vai tā būs mirdzoša un eleganta rokassprādze svētkiem un īpašiem notikumiem, vai arī ikdienas valkāšanai piemērota.

Īpaša nozīme

Rokassprādzei pievienotais personalizētais gravējums ir visīpašākā šīs dāvanas daļa. Tas liks dāvanas saņēmējai justies mīlētai un sajust to, ka kāds par viņu ir īpaši padomājis. Saņemot šādu dāvanu, reakcija noteikti būs pārsteidzoša un tikai pozitīva.

Jauks pasniegšanas mirklis

Rotaslietas parasti tiek skaisti iesaiņotas jau veikalā – glītā svētku kastītē, ar bantēm, papildus kartītēm utt. Ar rotaslietām īpaši skaisti ir pasniegt ziedus un šokolādes konfektes. Šī ir ļoti skaista un romantiska dāvana, kas ir īpaši piemērota savai otrajai pusītei. Līdz ar to arī pasniegšanas mirklis ir daļa no dāvanas.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Sievietes rotaslietu gaumi

Izvēloties rokassprādzi, svarīgi ņemt vērā sievietes gaumi. Aizdomāties par rotaslietām, kādas jau ir viņas īpašumā un par to, kāda rokassprādze viņai varētu patikt. Iespējams, sieviete ikdienā rokassprādzes nemaz nevalkā. Tādā gadījumā lielisks situācijas risinājums varētu būt personalizēta kaklarota ar kulonu. 

Rokassprādzes kvalitāti

Jebkurai dāvanai ir jābūt kvalitatīvai, tomēr tas īpaši attiecas uz rotaslietām. Ja tiks uzdāvināta rokassprādze, kas jau pēc mēneša valkāšanas sāks noberzties un plīst, dāvana nebūs ilgtspējīga. Nepieciešams izvēlēties zināmu un kvalitatīvu zīmolu, kas nepievils. 

Kam piemērota šāda dāvana

personalizēta rokassprādze

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Rotaslietas ir lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos. Tā vienmēr iepriecinās un nekad nepievils.

Mammai

Fantastiska un mīļa dāvana māmiņai Mātes dienā varētu būt kāda personalizēta rotaslieta – rokassprādze vai kaklarota. Tā māmiņai atgādinās par savu bērnu un liks pasmaidīt katru dienu.

Māsai

Rotaslieta kā perosnalizēta rokassprādze var būt arī jauka un ģimeniska dāvana savai māsai. 

Otrajai pusītei

Un, protams, var būt arī pretēji. Skaista un personalizēta rokassprādze var būt fantastiska dāvana mīļotajai sievietei vai sievai. Romantisks vakars garantēts.

Kur pirkt dāvanu

personalizēta rokassprādze

Ir vairākas vietas, kur iegādāties kvalitatīvas un skaistas rotaslietas Latvijā. Viens no šādiem zīmoliem ir Nela Gems.

Nela Gems dabīgo akmeņu rotaslietas

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kura pamatdarbība ir rotaslietu radīšana ar Swarovski kristāliem un pērlēm internetā. Nela Gems rada burvīgas rotaslietas, kas izstaro eleganci un šarmu. Tās ražotas no nerūsējoša tērauda, sudraba vai apzeltīta sudraba.Viens no pirmajiem produktiem, kas iekaroja klientu sirdis, bija Rokassprādzes.

Piemēram, Swarovski kristālu rokassprādze ir ļoti skaista dāvana īpašai sievietei tavā dzīvē. Šī ir rokassprādze, kas glīti iederēsies jubilāres ikdienā un arī īpašos svētku notikumos.

Dāvanu karte Nela Gems izstrādājumu iegādei ir lieliska izvēle dāvanai “žagatiņai” jeb sievietei, kas mīl mirdzošas rotas – kvalitatīvie Swarowski kristāli priecēs viņas acis un dvēseli.