Personalizēti nieciņi

Personalizēti nieciņi

Personalizēti nieciņi ir mīļa dāvana, kas tās saņēmēju pārsteigs svētkos ar ko īpašu un ļaus sajusties patiesi mīlētam. Šī ir lieliska vārda dienas dāvana sievieteimammai, māsai, draudzenei, skolotajai no klases, sievai vai mīļotajai sievietei, vai bērnam. 

Personalizēts nieciņš īpašai dienai

Personalizētas dāvanas paliek ar vien populārākas. Daudzās vietās piedāvā iegādāties dažādas dāvanas ar jubilāra vārdu vai iniciāļiem. Daudzviet iespējams vārdu vai kādu īpašu vēstījumu arī iegravēt. Tas tāpēc, ka ir neizsakāmi patīkami saņemt svētkos dāvanu, kas veltīta tieši tev un nevienam citam.

Izvēloties dāvināt kādu personalizētu nieciņu, skaidrs, ka tam nav jābūt lielam un dārgam. Šāda dāvana ir lieliski piemērota mazākos svētkos, kā, piemēram, vārda dienās vai pat parastā dienā. Galu galā nav jābūt svētkiem, lai tāpat vien kādam pateiktu paldies vai pasniegtu mīļu dāvaniņu.

Personalizēta dāvana

Vislielākā vērtība piemīt tām dāvanām, kurās ieguldītas rūpes un laiks – personalizētas dāvanas. Tās dāvanas saņēmējam liek justies atšķirīgam, mīlētam un arī īpašam. Personalizētas dāvanas bieži vien ir arī oriģinālas, jo tās paredzētas konkrētam cilvēkam. 

Izvēloties kādu īpašu personalizētu dāvanu, pat ja tas ir tikai kāds nieciņš, tas var kļūt par jubilāra mīļāko dāvanu, kas saņemta. Reizēm tās mazākās dāvanas ir īpašākās, turklāt tās vienmēr var paņemt līdzi. 

Dāvanas sniegtā vērtība

personalizētas dāvanas

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Unikāla un oriģināla dāvana

Jebkura personalizētā dāvana būs kas oriģinālas un unikāls. Tā arī ir dāvanas lielākā vērtība – apziņa, ka nevienam citam nav šāda dāvana. Īpaši, ja šis nieciņš ir paša rokām darināts. Tas var būt kāds koka rāmītis ar gravējumu, atslēgas piekariņš, kāds virtuves gadžets vai magnētiņš. Galvenā ir dāvanas doma un veltījums. Tas sagādās prieku un ļaus dāvanas saņēmējam justies pagodinātam.

Īpašs veltījums

Iegūstot personalizētu dāvanu, tā ļaus sajusties īpašam. Galvenokārt tāpēc, ka dāvana veltīta tikai un vienīgi jubilāram. Bieži vien šādi nieciņi ir veidoti ar jubilāra vārdu, viņa iemīļotāko krāsu, veidu, dizainu utt. Jebkas, kas tev asociējas ar dāvanas saņēmēju, ir personalizējama informācija, ko izmantot dāvanas izveidē vai iegādē. 

Skaistas atmiņas

Personalizētais nieciņš dāvanas saņēmējam vienmēr asociēsies ar dāvinātāju un konkrētajiem svētkiem. Īpaši, ja jubilārs ir bērns vai pusaudzis. Tad šī dāvana saistīsies ar konkrētu dzīves posmu uz ko vēlāk atskatīties būs īpaši vērtīgi un skaisti.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārzini jubilāra gaumi

Lai nenošautu greizi un izvēlētos jubilāram peimērotu dāvanu, ir jāzina viņa gaume. Personalizējot kādu dāvanu, jāzina, kas jubilāram patīk, krāsas, uzraksti, diziani utt.

Ņem vērā jubilāra vēlmes

Ir cilvēki, kuriem nepatīk dāvanā saņemt lietas, kas stāvēs plauktā un krās putekļus. Tāpēc piemērota personalizēta dāvana varētu būt kas praktisks – atslēgas piekariņš, rokassprādze vai ķēdīte ar gravējumu.

Kam piemērota šāda dāvana

personalizētas dāvanas

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Bērniem

Šī varētu būt izdevusies dāvana bērniem, jo viņiem nav vajadzīgs daudz. Saņemt kaut ko ar savu vārdiņu būs ļoti īpaši un patīkami. Bērniem tas nozīmēs īpaši daudz!

Sievietei

Sievietēm patīk sentimentālas un mīļas dāvanas. Kāda rotaslieta ar personalizētu detaļu būs lielisks pārsteigums sievietei

Mammai

Mammām personalizētas dāvanas no saviem bērniem vienmēr būs neaprakstāmi mīļa dāvana. Tā mammai atgādinās par savu bērnu un vienmēr liks pasmaidīt.

Māsai

Laba ideja svētkos māsai būtu kāds personalizēts nieciņš, kas viņai atgādinātu par jūsu kopīgo bērnību un kādu aizraujošu vai smieklīgu piedzīvojumu. 

Draudzenei

Dāvinot personalizētu dāvanu draudzenei, izvēlies to saistīt ar kādu kopā piedzīvotu atmiņu. Tā ir lieliska dāvanas ideja!

Skolotājai

Sentimentāla dāvana skolotājai būtu kāda personalizēta dāvana, kas pasniegta no visas klases. Tādā veidā skolotāja ar prieku atcerēsies savu klasi un tās lielisko dāvanu izlaidumā, pēdējā zvanā vai žetonvakarā.

Sievai

Un, protams, arī sievai kāda personalizēta rotaslieta vai suvenīriņš no mīļotā vīrieša būs skaista un mīļa dāvana svētkos, piemēram, Valentīndienā.