Dāvanu komplekti “Noderīgais + Gardais”

dāvanu komplekts

Dāvanu komplekts ar ko noderīgu un gardu ir universāla dāvana. Tās saņēmējam sniegs gan praktisku, gan arī garšīgu dāvanu. Šāda dāvana ir labs risinājums gan ģimenes svētkos, gan arī korporatīvos pasākumos, kad jāuzdāvina lietišķas dāvanas kolēģiem.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Noderīga dāvana komplektā ar gardumu

Izvēloties dāvanas savai ģimenei, draugiem un kolēģiem, vēlamies pārsteigt ar ko noderīgu un iepriecinošu. Ne vienmēr šīs dāvanas ir tik viegli sagādāt. Un kad tās beidzot ir atrastas un gatavas dāvināšanai – reizēm šķiet, ka kaut kas trūkst. 

Kaut kas var trūkt dāvanas personalizēšanā vai arī vizuālajā izskatā. Ne vienmēr visas praktiskās dāvanas ir pašas skaistākās. Tādos gadījumos ir labi veidot dāvanu komplektus pēc principa noderīgais + gardais. Tad ir prieks gan tāpēc, ka tiek pasniegts kas ikdienā noderīgs, gan arī gards našķis, ko uzreiz apēst.

Universāla dāvana

Universāla dāvana ir tāda, kas piemērota dažādiem svētkiem un arī dažādiem cilvēkiem. Tā ir dāvana, kas varētu būt piemērota dzimšanas dienas ballītei, absolventam izlaidumā vai, piemēram, pirmajā skolas dienā.

Dāvanu komplekts ir universāla dāvana tāpēc, ka tajā var būt jebkas. Katram dāvanas saņēmējam tiek piemeklēts kas īpašs un personalizēts. Tomēr komplektam ir īpaša vērtība, kas papildina galveno dāvanu gan vizuāli, gan arī saturiski. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Dāvanu komplekti

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Gards galvenās dāvanas papildinājums

Dāvanu komplekta galvenā vērtība, protams, ir pati galvenā dāvana. Savukārt gardums to labi papildina. Īpaši tad, ja abas dāvanas savstarpēji ir saistītas un tās var izmantot abas kopā. Piemēram, dāvanu karte restorānā ar skaistu vīna pudeli. Tad svētkus var nosvinēt ar vīna pudeli, bet restorāna apmeklējumu baudīt citreiz.

Vizuāli skaista dāvana

Gardumi, kas izvēlēti pēc jubilāra gaumes, uzreiz papildina arī dāvanas vizuālo izskatu. Īpaši, ja galvenā dāvana ir praktiska un tā īsti neizceļas. Tad garda šokolāde ar žāvētām ogām var izcili ieviest krāsu dāvanu komplektā.

Gardums, ko izbaudīt uzreiz

Bieži vien tiek pasniegtas dāvanas, ko uzreiz nav iespējams izbaudīt. Piemēram, dāvanu kartes vai ceļojumu biļetes. Tad ir labi uzdāvināt klāt arī ko tādu, ko dāvanas saņēmējs uzreiz varēs izbaudīt – vai gardu muti apēst.

Iespēja dāvanai piešķirt īpašu vērtību

Dāvanu komplekts sniedz arī iespēju radoši izpausties un esošajai dāvanai piešķirt īpašu vērtību. Piemēram, ja dāvanas sagatavošanā ņemsi vērā jubilāra gaumi, vēlmes un mīļākos našķus, tad tas noteikti tiks novērtēts. 

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies jubilāra mīļāko gardumu

Lai dāvanu komplekts ir pilnībā izdevies, ir labi izvēlēties jubilāram atbilstošāko dāvanu un arī klāt pievienoto gardumu. Piemēram, ja galvenā dāvana ir termoss, tad pēc jubilāra gaumes to labi papildināt ar viņa mīļāko tēju vai kafiju.

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Lai komplekts izskatītos labi un saskanīgi, tas ir jāprot arī veiksmīgi iesaiņot. Ja galvenā dāvana ir, piemēram, grāmata, tad to vislabāk ielikt kastē. Kastes brīvajā vietā var pievienot gardumu un pārējo vietu sapildīt ar skaistu papīru.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Dāvanu komplekti ir lieliskas dāvanas visai ģimenei – brāļiem, māsām, mammai, tētim, brālēniem un māsīcām. Šī ir dāvana, kas piemērota gan vīrietim, gan arī sievietei. Tāpēc labs dāvanu komplekts ir lieliska dāvanas izvēle, piemēram, Ziemassvētkos.

Draugiem

Veids, kā iepriecināt savus draugus, arī ir ar dāvanu komplektiem. Gardums vienmēr iepriecinās – īpaši tad, ja galveno dāvanu tā uzreiz nevar izmantot.

Kolēģiem

Dāvanu komplekti ir labs veids, kā personalizēt lietišķu dāvanu. Gadījumā, kad jāsarūpē kas īpašs saviem darbiniekiem vai kolēģiem, šī ir laba izvēle.

Priekšniekam

Noderīga un profesionāla dāvana, kas papildināta ar kādu augstas kvalitātes gardumu var būt arī laba dāvana savam priekšniekam. 

Kur pirkt dāvanu

Dāvanu komplekti

Dāvanu komplekta pamatu katrs sagādā pēc pašu vēlmēm, skaisti piemeklējot klāt kādu našķi. Tomēr ir vieta, kas parūpējas par dāvanu komplektu izveidošanu – ZE DĀVANU KOMPLEKTI.

Dāvanu komplekti ar gardumiem

Blogā zedāvanukomplekti iespējams iegādāties dāvanu sastāvdaļas, kā arī izvēlēties jau iepriekš sagatavotus dāvanu komplektus ar bloga partneriem ŪDENS PUDELE un FromMe.lv. 

Lai izdodas iepriecināt svētkos!