Vīna pudele ar personalizētu etiķeti

Vīna pudele ar personalizētu etiķeti

Vīna pudele ar oriģinālu etiķeti ir personalizēta dāvana, kuras veidošana jubilāram sagādās prieku un izrādīs dāvanā ieliktās rūpes. Šī ir universāla dāvana ikvienam vīrietim vai sievieteivecākiem, kolēģiem, sievai vai vīram, absolventam izlaidumā utt.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Vīna pudele ar jautru etiķeti

Vīna pudele ir lieliska dāvana svētkos, kas var būt gan mīļa dāvana tuviniekiem, gan arī lietišķa dāvana saviem kolēģiem vai priekšniekam. Tā ir visai universāla dāvana, kas ir piemērota jebkuram dāvanas saņēmējam un jebkuriem svētkiem. Bieži ierasts pirms braukšanas ciemos iebraukt veikalā un paķert vīna va šampanieša pudeli – tas uzreiz sniedz svētku sajūtu.

Nav noslēpums, ka šāda dāvana nereti tiek uzskatīta par pēdējā brīža dāvanu, kurā nav ieguldītas daudz rūpes. Veids, kā to mainīt, ir pavisam vienkāršs – ieguldi dāvanā vairāk pūles! Radoša un oriģināla pieeja – izveido pats savu etiķeti.

Uz tās vari rakstīt, zīmēt, printēt jebko! Uzraksti jubilāra vārdu, pavisam nomaini etiķetes dizainu vai uzdrukā kādu foršu pantiņu.

Personalizēta dāvana

Vislielākā vērtība piemīt tām dāvanām, kurās ieguldītas rūpes un laiks – personalizētas dāvanas. Tās dāvanas saņēmējam liek justies atšķirīgam, mīlētam un arī īpašam. Personalizētas dāvanas bieži vien ir arī oriģinālas, jo tās paredzētas konkrētam cilvēkam un nevienam citam šāda dāvana nav pieejama. 

Etiķetes ir radošs veids, kā dāvanai pievienot oriģinālu pieeju. Uz tās iespējams uzrakstīt skaistu novēlējumu vai pat ko uzzīmēt. Cik vien pietiek laika un radošuma, lai izpaustos – katras pūles tiks novērtētas un jubilāram sagādās milzu prieku.

Dāvanas sniegtā vērtība

Vīna pudele ar personalizētu etiķeti

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Universāla dāvana

Vīna pudele ar personalizētu etiķeti ir lielisks apsveikums dažādos svētkos – dzimšanas dienā, vārda dienā, izlaidumā, Ziemassvētkos utt. Tas var kalpot par labu dāvanas papildinājumu, taču, ja ir rūpīgi strādāts pie etiķetes, tad dāvanas ir izdevusies pati par sevi. 

Tas ir arī labs veids, kā izcelt dāvanu no citām – īpaši, ja vairākiem cilvēkiem tiek pasniegta šāda dāvana. Viena vīna pudele, bet katram sava etiķete.

Oriģināla pieeja

Dāvanas vērtība ir oriģinalitāte, ko mūsdienās izveidot pašam nav nemaz tik viegli. Tomēr veikalos vel nepiedāvā iespēju pašiem apdrukāt vīna vai šampanieša pudeles. Tāpēc uzreiz būs skaidrs, ka dāvana veidota paša rokām – radoša un oriģināla.

Ieguldīts laiks un pūles

Personalizētas dāvanas vienmēr ir vismīļākās, jo uzreiz tiek uzdāvinātas arī rūpes un mīlestība. Dāvanas saņēmējs zinās, ka dāvinātājs ir veltījis šīs dāvanas sagatavošanai savu brīvo laiku un resursus.

Foršs dekors, ko nemest ārā pēc izlietošanas

Vīna pudeles bieži vien tiek izmantotas kā dekori. Tās var izmantot kā vāzes ziediem – piemēram, sakaltušai, skaistai rozei. Vīna pudele ar personalizētu etiķeti būs oriģināla un skaista, un to noteikti negribēsies tāpat vien izmest ārā. Tukšu vīna pudeli var izmantot arī kā dekoru, kas sapildīts ar krāsainiem graudiem, spīdumiem. Ar visu ko pēc izvēles.

Ko ņemt vērā

Vīna pudele ar personalizētu etiķeti

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies jubilāra mīļāko vīnu

Tā kā vīns ir galvenais dāvanas elements, tad jāparūpējas par to, ka tas tiek izvēlēts ar rūpību. Izvēlies jubilāra iemīļotāko vīnu vai šampanieti, lai gribās nosvinēt svētkus tieši ar šo pudeli.

Skaisti iesaiņo pudeli, lai ir pārsteigums

Lai būtu lielāks pārsteiguma elements, iesakām pudeli iesaiņot, piemēram, kastē. Tad atlikušo kastes vietu var piebērt ar gardām konfektēm, piemēram. Un pudeles etiķeti pagriezt uz otru pusi, lai atverot uzreiz nevar redzēt. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

VīVīna pudele ar personalizētu etiķeti ir universāla dāvana, kas var būt piemērota vīrietim jebkuros svētkos. Tā ir gan lietišķa, gan arī garda dāvana, kas noteikti noderēs.

Sievietei

Sievietes vislabāk novērtē rūpes un dāvanā ieguldīto mīlestību. Personalizēta pudeles ar etiķeti ir laba dāvana jebkurai sievietei, ja vien viņai garšo vīns.

Sievai

Ja viss iespējamais sievai jau ir uzdāvināts, tad laiks radoši izpausties. Oriģināla etiķete uz viņas iemīļotākā dzēriena pudeles būs īsts pārsteigums!

Vīram

Tas pats attiecas arī uz pretējo situāciju – arī vīram noteikti patiktu radoša dāvana, kuru nevar tā vienkārši nopirkt pa taisno veikalā.

Absolventam

Izlaidums katram absolventam ir viena no īpašākajām dienām dzīvē. Tie ir īsti svētki, kad arī vīna vai šampja pudelei ir jābūt vislabākajai un īpašākajai!

Vecākiem

Veids, kā pārsteigt arī savus mīļos vecākus, varētu būt viņiem īpaši izveidota pudeles etiķete. Tā var būt laba dāvana vecākiem, piemēram, gadadienā vai apaļā jubilejā. 

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Etiķešu druka no 500 mājaslapas

Mājaslapa piecisimti.lv piedāvā iespēju iegādāties personalizētas etiķetes. Šīs etiķešu drukas ir piemērotas burciņām, pudelēm un dažādam iepakojumam. Cenas tiek aprēķinātas individuāli, atkarībā no radošajām vēlmēm.

Lai skaists pārsteigums svētkos!