Krūze ar vārdu

krūze ar vārdu

Krūze ar vārdu ir personalizēta dāvana, kas tās saņēmējam ļaus justies īpašam, novērtētam un mīlētam. Šī ir jauka un personiska dāvana brālim un māsai, draugam un draudzenei īpaši vārda dienās.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Krūze ar vārdu – dāvana ar personisku vērtību

Īpašām un vērtīgām dāvanām ne vienmēr ir jābūt lielām un dārgām. Reizēm visīpašākās un jaukākās dāvanas ir tās, kurās ieguldīts darbs, tās nes kādu emocionālo vērtību un ir personiskas. Krūze ar vārdu ir viena no šādām dāvanām. 

Tā jubilāram liks justies novērtētam un īpašam. Vienkārša krūze var būt stilīgs mājas interjera dekors vai praktisks rīta kafijas sabiedrotais, tomēr krūzei ar vārdu ir lielāka pievienotā vērtība. Tā ir paredzēta tikai un vienīgi dāvanas saņēmējam – tikai un vienīgi viņa īpašajos svētkos. Jauks veids, kā mazai dāvanai piešķirt lielu nozīmi.

Personalizēta dāvana

Vislielākā vērtība piemīt tām dāvanām, kurās ieguldītas rūpes un laiks – personalizētas dāvanas. Tās dāvanas saņēmējam liek justies atšķirīgam, mīlētam un arī īpašam.

Personalizētas dāvanas bieži vien ir arī oriģinālas, jo tās paredzētas konkrētam cilvēkam. Dāvanas saņēmējam uzreiz ir skaidrs, ka tā nav dāvana, kas veikalā nopirkta pēdējā brīdī. Tajā ir ieguldīts laiks un pūles – īpaša uzmanība, kas veltīta tikai un vienīgi jubilāra pārsteigšanai un iepriecināšanai.

Dāvanas sniegtā vērtība

krūze ar vārdu

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Personiska dāvana ar īpašu vērtību

Dāvana, kura ir personalizēta, uzreiz ir ar pievienoto vērtību. Tā ir radīta tieši dāvanas saņēmējam un nevienam citam. Krūze ar vārdu būs īpaša dāvana svētkos, kas vienmēr atgādinās par tieši tiem īpašajiem svētkiem un, protams, arī par pašu dāvanas dāvinātāju. Tā ir dāvana, kas atgādinās par konkrētu mirkli un ļaus aizceļot uz patīkamām atmiņām.

Oriģināla dāvana

Krūze ar vārdu ir dāvana, ko noteikti iespējams padarīt par oriģinālu. Ir tikai rūpīgi jāizskata visas pieejamās iespējas, lai izdodas atrast ko patiešām interesantu. Ir daudzi zīmoli, kas piedāvā jau gatavas apdrukas, kā arī iespēju uz krūzes uzdrukāt pašam savu tekstu, attēlus un dizainu.

Ir arī vēl advancētākas krūzes, kuras maina krāsu, kad tās sasilst ar iekšā ielieto dzērienu. Cik aizraujoša dāvana būtu krūze, uz kuras dāvanas saņēmēja vārds parādās tikai tad, kad krūzē tiek ielieta karsta tēja vai kafija. Ir tik daudz dažādi varianti, kas krūzi ar vārdu padarītu par superīgu dāvanas izvēli.

Ērtākai ikdienai

Krūzes ir dažādas un, lai tai piešķirtu īpašu vērtību, iespējams, parastas krūzes vietā vēlams izvēlēties ko interesantāku. Piemēram, dāvanas saņēmējam uzdāvināt skaistu krūzi, ko viegli paņemt līdzi dažādos pārgājienos un atpūtā pie dabas.

Vai arī uzdāvināt ilgtspējīgu krūzi, kurā līdzi ņemt kafiju vai tēju. Tādā veidā dāvana būs praktiska un atvieglos arī ikdienu. Tā nebūs vēl viena krūze, kas gaidīs savu kārtu virtuves plauktiņā. Tā būs krūze ar vārdu, kas ceļos līdzi ikdienā vai īpašos piedzīvojumos.

Ko ņemt vērā

krūze ar vārdu

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Krūzes oriģinalitāte

Pirms dāvināt krūzi ar vārdu, vajadzētu aizdomāties par to, vai dāvanas saņēmējam jau tāda nav bijusi uzdāvināta iepriekš. Tādā gadījumā šī dāvana varētu nebūt tik īpaša, tāpēc tai jāpiešķir īpaša uzmanība un vērtība. Jāpadara krūze par patiešām skaistu un oriģinālu mākslas darbu, kas iepriecinās dāvanas saņēmēju.

Noderīgums

Visiem mājās ir krūzes – un noteikti ne viena vien. Tāpēc jāpiedomā par to, kā šo dāvanu padarīt par noderīgu un ikdienā izmantojamu. Vērts apsvērt domu, vai iepriekš minētās līdzņemšanas vai piedzīvojumu krūzes nebūtu labāks un reālāks variants.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Brālim un māsai

Krūze ar vārdu ir jauka dāvana vārda dienā, ko uzdāvināt savam brālim vai māsai. Tā ir pietiekami simboliska dāvana šiem svētkiem, tomēr ar īpašu vērtību. 

Draugam un draudzenei

Šī dāvana varētu būt jauks apsveikums svētkos arī draugiem. Īpaši pēc pārvākšanās uz jaunu mājokli – lai līdzi vienmēr ir skaista krūze ar personisku nozīmi.

Kur pirkt dāvanu

udenspudele.lv krūzes apdruka

Šeit apkopojam vietas, kur iepriekš minēto dāvanu iegādāties.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV

Pašmāju zīmols UDENSPUDELE.LV piedāvā iespēju iegādāties dažādas ilgtspējīgas ūdens pudeles, termosus, termokrūzes un arī glāzes. Piedavājumā ir labi zināmi zīmoli un viņu dizaini. Savukārt, ja rodas vēlme uz kādas krūzes uzdrukāt vārdu vai logo, tas ir iespējams.

Vairāk uzzini rakstos Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka un Uzlīmes ar vārdu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *