Personalizēts atslēgas piekariņš

Personalizēts atslēgas piekariņš

Atslēgas piekariņš ar gravējumu ir personalizēta dāvana, kas tās saņēmējam sniegs skaistu suvenīru ar īpašu veltījumu un skaistām svētku atmiņām. Šī ir vārda dienai piemērota dāvana sievietei, mammai, māsai, mīļotajai meitenei, un vīrietim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Atslēgas piekariņš ar personalizētu gravējumu

Reizēm vismazākās dāvaniņas ir tās mīļākās. Tāpat, kā pašu rokām darinātas dāvanas vienmēr tiek augstu novērtētas, tāpat ir arī ar gravētām dāvanām. Jubilāra sveicējs īpaši ir padomājis par apsveikumu, jo iegravēt kādu vēstījumu, kas veltīts tikai un vienīgi jubilāram, ir ļoti īpašs žests.

Lai arī atslēgas piekariņš ir maza dāvaniņa, tā var būt ļoti īpaša. Piemēram, tā var kalpot vienlaikus arī par suvenīru no kādas citas valsts. Tas var kalpot arī par iedvesmojošu atgādinājumu ikdienā pasmaidīt un turpināt rast prieku ikdienā. Svarīgs ir dāvanas pasniegšanas veids – tā ir daļa no dāvanas. 

Personalizēta dāvana

Vislielākā vērtība piemīt tām dāvanām, kurās ieguldītas rūpes un laiks – personalizētas dāvanas. Tās dāvanas saņēmējam liek justies atšķirīgam, mīlētam un arī īpašam. Personalizētas dāvanas bieži vien ir arī oriģinālas, jo tās paredzētas konkrētam cilvēkam. 

Atslēgas piekariņš ir visai maza un vienkārša dāvana, tomēr tai var piešķirt lielu vērtību. Personalizēta dāvana ir tāda, kas veidota ar mīlestību. Nekur citur personalizētu atslēgas piekariņu ar dāvanas saņēmējam veltītu ziņu atrast nevarēs. Tā būs unikāla dāvana, kas atgādinās par skaistajiem svētkiem un dāvanas pasniedzēju.

Dāvanas sniegtā vērtība

atslēgas piekariņš

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Skaists un unikāls atslēgas piekariņš

Atslēgu piekariņš ir kā rotaslieta, ko vienmēr nēsāt līdzi. Balstoties uz dāvanas saņēmēja stilu un gaumi, iegādājies skaistu atslēgu piekariņu no sudraba vai zelta, vai apzeltītu. Tas būs kā elegants rotājums dāvanas saņēmēja atslēgām.

Īpašs veltījums

Personalizētās dāvanas lielākā vērtība ir nodoms. Dāvanā saņemt ko personalizētu un paredzētu tieši tev pašam, ir vienmēr ļoti patīkami. Tā ir laba alternatīva sentimentālai un pašdarinātai dāvanai. Ja vienīgi pats nemāk izveidot pašdarinātu dāvanu, tad gravējums ir nākošā labā izvēle.

Labas atmiņas katru dienu

Atslēgas izmantojam katru dienu. Dāvanas saņēmējs visu laiku atcerēsies par skaistajiem svētkiem, jo iegūtā dāvana atgādinās gan par to dienu, gan arī par sveicēju. Un, ja tiks iegravēts kāds īpaši iedvesmojošs vai pozitīvs teksts, tad vēl jo labāk!

Ko ņemt vērā

atslēgas piekariņš

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies piekariņu no kvalitatīva materiāla

Atslēgu piekariņš ir aksesuārs, kas katru dienu vienmēr būs līdzi. Tas tiks pārnēsāts kabatās, somās, mašīnā utt. Tāpēc svarīgi iegādāties piekariņu no kvalitatīva un nerūsējoša materiāla – lai arī gravējums saglabā savu izteikto formu. Vislabākā izvēle būtu nerūsējošais tērauds vai sudrabs.

Rūpīgi pārdomā gravējuma tekstu

Piekariņā iegravētais teksts ar dāvanas saņēmēju būs katru dienu, tāpēc vērts rupīgi apdomāt savu izvēli. Sveiciens svētkos būs aktuāls vien vienu dienu, tāpēc ieteicams iegravēt ko nozīmīgu un iepriecinošu. Ko tādu, kas katru dienu liks pasmaidīt.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Atslēgu piekariņš nav liela dāvana, tomēr tā izrāda rūpes un sniedz emocionālu vērtību. Šāda dāvana ir lieliski piemērota mammai, kas ikdienā vienmēr atgādinās par savu bērnu. 

Māsai

Arī māsai šāda dāvana varētu patikt kādos mazākos svētkos, piemēram, vārda dienā.

Meitenei

Dāvanas vērtība visvairāk atkarīga no iegravētā teksta – vārda, iniciāļa vai kāda īpaša datuma. Meitenei šī varētu būt romantiskas dāvana Valentīndienā vai sieviešu dienā.

Sievietei

Sievietēm patīk sentimentālas dāvanas, jo tās ir mīļas un dāvinātas ar rūpēm. Atslēgu piekariņš ar kādu īpašu novēlējumu vai tekstu ir skaista dāvana sievietei svētkos.

Vīrietim

Atslēgas piekariņš varētu būt arī laba dāvana vīrietim svētkos – tētim vai brālim.

Kur pirkt dāvanu

atslēgas piekariņš

Interesantus un personalizētus atslēgu piekariņus var atvest kā suvenīru no ārzemēm vai arī izgatavot pēc speciāla pasūtījuma kādā rotaslietu veikaliņā. Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Atslēgu piekariņš ar personalizētu gravējumu no Nela Gems

Zīmols Nela Gems rada skaistas un mirdzošas rotaslietas no Swarovski kristāliem. Daudzas no tām ir personalizētas, tāpēc iespējams iegādāties arī personalizētu atslēgu piekariņu.

Personalizēts atslēgu piekariņš ar gravējumu ir īpaša dāvana svētkos, kas tās saņēmējam ļaus justies mīlētam un novērtētam. Uz tā iespējams iegravēt jebkādu vēstījumu līdz 24 simbolu apmērā.

Lielisks variants dāvanai ir Personalizēts atslēgu breloks ar gravējumu un dabīgo akmeni. Tas ir jauks veids, kā iepriecināt jubilāru ar ko skaistu un praktisku. Ikdienā tas būs mīļš atgādinājums par svētkiem un dāvanas pasniedzēju.