Krūze ar oriģinālu tekstu vai bildi

krūzīte ar apdruku

Krūze ar oriģinālu apdruku ir personalizējama dāvana, kas tās saņēmējam sniegs unikālu dāvanu, noderīgu ikdienas gadžetu, kā arī smaidu atmiņā par dāvanas pasniedzēju. Šī ir jauka dāvana radiniekiem un ģimenei, jo tā ir piemērota gan vīrietim, gan sievietei, gan bērniem. Tāpat šī var būt arī lietišķa dāvana kolēģim vai skolotājai. 

Personalizēta ikdienas krūze

Ikdienā mēs katrs mēdzam savu dienu iesākt ar rīta tēju vai kafiju. Katram ir sava iecienītā krūzīte, kas ik pa laikam arī mēdz pamainīties. Ja meklē dāvanu kādam siltu dzērienu baudītājam, tad forša un oriģināla krūzīte varētu būt lieliska dāvana svētkos. Īpašāka tā būs tad, ja krūzei piešķirsi personīgu piegaršu – pašam izvēloties uz krūzes uzdrukāt kādu attēlu vai tekstu.

Šajā ziņā iespējams visādi izpausties un krūzīti pielāgot tās jaunajam īpašniekam. Vienkāršākais variants ir aiznest izvēlēto krūzīti uz apdrukas salonu un izvēlēties kādu no jau piedāvātajiem dizainiem, taču tādā gadījumā dāvana nebūs tik personīga. Vislabāk ir pašam izveidot savu dizainu vai uzdrukāt kādu mīļu bildi.

Iespējams iegādāties arī dažādus ūdens noturīgos marķierus ar kuriem tad aprakstīt vai apzīmēt krūzīti pašam. Tā var būt mīļa dāvana no visas ģimenes, kur katrs uzraksta savu vārdu vai uzzīmē mazu bildīti. Sentimentāla dāvana, kas būs arī ikdienā noderīga.

Personalizēta dāvana

Vislielākā vērtība piemīt tām dāvanām, kurās ieguldītas rūpes un laiks – personalizētas dāvanas. Tās dāvanas saņēmējam liek justies atšķirīgam, mīlētam un arī īpašam. Personalizētas dāvanas bieži vien ir arī oriģinālas, jo tās paredzētas konkrētam cilvēkam. 

Ja izvēlētā personalizētā dāvana būs ikdienā pielietojama, kā, piemēram, kafijas krūzīte, tad dāvanas saņēmējs to arī vairāk redzēs un sasaistīs ar to pozitīvas emocijas. Ikvienam patīk dāvanas, kurās ir piedomāts par jubilāru personiski, nevis sagādāta dāvana tāpēc, ka to vajag. Personalizētām dāvanām piemīt spēja likt jubilāram sajusties patiesi mīlētam un novērtētam.

Dāvanas sniegtā vērtība

krūzīte

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Unikāla dāvana

Jebkura personalizējamā dāvana ir tāda vienīgā – īpaši tad, ja pats esi radījis vēlamo dizainu jeb apdruku. Tad nevienam citam nebūs tieši tāda rīta kafijas vai tējas krūzīte. Un tas vien jau ļauj sajusties īpašam. Ir patīkami saņemt ko tādu, ko nav iespējams iegādāties tepat vietējā veikaliņā un apzināties, ka dāvana tikusi radīta tieši tev.

Noderīgs ikdienas sabiedrotais

Krūze ir dāvana, kas viennmēr noderēs. Ja vienīgi dāvanas saņēmējam mājās plaukti jau neplīst no trauku pārpilnības – tad atkal šāda dāvana netiks pilnvērtīgi novērtēta. Pašam sava personalizētā krūzīte varētu būt izdevusies dāvanas sālsmaizes pasākumā vai, piemēram, uzsākot jaunu darbu – lai ir krūzīte, ko ņemt uz biroju.

Pozitīvas atmiņas par dāvinātāju

Personalizētās dāvanas sasilda sirdi un vienmēr liks atcerēties par tās dāvinātājiem. It īpaši, ja dāvana katru dienu tiks izmantota, kā tas ir ar krūzīti. Jubilārs atcerēsies par dāvinātāju un pasmaidīs katru reizi, kad ieraudzīs krūzīti. 

Ko ņemt vērā

krūze ar tekstu

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izdomā dizainu pats

Lai dāvana ir pēc iespējas personiskāka, iesakām dizainu radīt pašam. Iespējams, izmantot savas krāsas, savu rokrakstu un tādas lietas. Detaļām ir nozīme un tas tiks augstu novērtēts.

Izvēlies kvalitatīvu apdrukas salonu

Apdrukas salonu kvalitātei ir nozīme. Jāizvēlas pēc cilvēku atsauksmēm atrast vislabākā vieta, lai krūzītes bilde vai teksts pēc pāris mazgāšanas reizēm nepieviļ un neizbalē/nenodilst.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Krūzīšu komplekts ar īpaši personalizētām detaļām varētu būt jauka dāvana svētkos, piemēram, Ziemassvētkos – mīļi un noderīgi!

Sievietei

Jebkurai sievietei patīk justies mīlētai, tāpēc personalizētās dāvanas vienmēr liks sajusties īpašai.

Vecākiem

Visbiežāk tieši vecākiem gribas uzdāvināt ko sirsnīgu un mīļu. Krūzīte ar kādu jauku tekstu vai attēlu būs mīļa dāvana gan mammai, gan tētim.

Kolēģim

Krūzīte var būt arī lietišķa dāvana kolēģim vai priekšniekam – gan solīda, gan ar humora izjūtu. Tas jāizlemj balstoties uz savstarpējām attiecībām.

Skolotājai

Skolotājai šī dāvana varētu būt mīļš atgādinājums par savu absolvējošo klasi, piemēram.

Absolventam

Savukārt absolventam izlaidums ir liels notikums, ko lieliski var attēlot uz krūzītes – uzrakstot kādu novēlējumu vai smieklīgu tekstu par skolas pabeigšanu.

Kur iegādāties

kreklu un krūžu apdruka

Rīgā un citās lielākajās pilsētās ir daudz apdrukas salonu, tāpēc ir vērts pārliecināties par izdevīgāko variantu – ātrākais un kvalitatīvākais serviss. 

Uzvelc kreklu – T-kreklu apdruka

Uzvelckreklu.lv ir kreatīvs T-kreklu apdrukas veikals internetā, kas apdrukā ne vien kreklus, bet arī krūzes, priekšautus, apakšveļu un daudz ko citu. Dāvanu karte no kreklu apdrukas studijas Uzvelckreklu.lv nav parasta, bezpersoniska dāvanu karte – tas ir uzaicinājums radoši izpausties.