Piedzīvojums naktī ar purva kurpēm

piedzīvojums purvā naktī

Piedzīvojums naktī ar purva kurpēm ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam sniegs aizraujošu piedzīvojumu un iespēju uzzināt vairāk par purva iemītniekiem. Tā ir dāvana, kas piemērota ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam – vecākiem, pārim, vīram vai draugiem.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Aktīvās atpūtas piedzīvojums naktī

Purvs ir viena no maģiskākajām vietām dabā, uz ko mūsdienās pavisam droši iespējams doties arī ekskursijās un pārgājienos. Purva kurpes ir galvenais veids, kā var pārvietoties pa purvainām vietām – tas ļauj doties aizraujošos piedzīvojumos ne tikai pa dienu, bet nu jau arī naksnīgā tumsā.

Tiem, kam patīk aizraujoša atpūta svaigā gaisā, varētu patikt piedzīvojums naktī ar purva kurpēm. Tā ir dāvana, kas ir aktuāla visa gada garumā. Ziemas laikā purva kurpes tiek nomainītas pret sniega kurpēm, kas joprojām ļaus sasniegt ļoti līdzīgu pieredzi.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Aktīvā atpūta ir viens no populārākajiem oriģinālas dāvanas veidiem. Tā ir dāvana, kas patiks tiem, kas izbauda dažādus piedzīvojumus svaigā gaisā. Piedzīvojums purvā jau pats par sevi ir jautrs un ļoti interesants. Tas ir vēl aizraujošāk, jo šis piedāvājums norit nakts tumsā. Palīgā nāk arī orientēšanās, lukturi, īpaša uzmanība un ieklausīšanās dabas skaņās.

Dāvanas sniegtā vērtība

Piedzīvojums naktī ar purva kurpēm

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Aizraujošs piedzīvojums jaunā izpildījumā

Piedzīvojums naktī ar purva kurpēm ir aizraujoša aktivitāte, kas patiks aktīvās atpūtas cienītājiem. Tas ir labs veids, kā atpūsties un reizē piedzīvot kaut ko aizraujošu. Pārgājieni pa purvu jau labu laiku ir populārs atpūtas veids – iespējams, arī tāpēc, ka tam piemīt bīstamības elements. 

Tad nu lūk – nakts tumsā tas ir vēl interesantāk un noteikti arī nedaudz baisāk nekā dienas gaismā. Asu izjūtu cienītājiem piemērotākais pārgājiens varētu būt tieši nakts laikā.

Iespēja sastapt purva nakts dzīvniekus

Doties pārgājienā pa nakti ir īpaši tāpēc, ka katrs troksnis liek iztēlei darboties ar vien jaudīgāk. Purva iemītnieku vairums kļūst aktīvs tieši naktī, tāpēc var gadīties pārgājiena laikā redzēt arī kādus nakts dzīvniekus.

Izglītojoša pieredze

Kopumā piedzīvojums naktī ar purva kurpēm būs izglītojošs un aizraujošs notikums, ko atcerēties vēl ilgi. Gids pastāstīs vairāk par purvu un tā iemītniekiem, kā arī iemācīs droša veidā pārvietoties pa purvu arī nakts tumsā.

No vienas puses pārgājienu purvā var pielīdzināt arī orientēšanās un izdzīvošanai dabā. Pārgājiena maršruts ir dažu kilometru garšs, tomēr ir jārēķināš ar to, ka purvā tas norit ilgāk un lēnāk. Ieguldītās pūles ir dubultā!

Laiks kopā

Visinteresantāk ir doties šādā pārgājienā kopā ar draugiem vai ģimeni, vai varbūt ar savu otro pusīti. Tādā veidā varēs kopā veidot aizraujošas atmiņas, kas tiks iemūžinātas foto attēlos. Tāpat kopā noteikti būs interesantāk dalīties savos jauniegūtajos iespaidos.

Ko ņemt vērā

Piedzīvojums naktī ar purva kurpēm

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Purva piedzīvojums parasti notiek nelielās grupās

Tā kā piedzīvojums norit gida pavadībā, to ērtāk ir rīkot ar vairākiem dalībniekiem reizē. Tieši tāpēc purva piedzīvojums naktī ar purva kurpēm parasti norit nelielās grupās. Tā būs jautra iespēja iegūt arī jaunus draugus.

Pārgājienu nepieciešams rezervēt laikus

Vērā tiek ņemti laikapstākļi, kā arī citu cilvēku grupas savākšana, līdz ar to ir nepieciešams veikt rezervāciju.

Parūpējies par piemērotu apģērbu

Dāvanas piedzīvojuma izbaudīšanai nepieciešams ģērbties ērti un laikapstākļiem piemēroti. Par papildus maksu visbiežāk labus apavus iespējams izīrēt uz vietas, taču svarīgi parūpēties arī par komfortablu apģērbu pašam.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Ja taviem vecākiem patīk pavadīt laiku aktīvāk vai arī viņi to vēlas sākt darīt biežāk, piedzīvojums naktī ar purva kurpēm būs interesants sākums. Tas ļaus abiem izkustēties no ikdienas ierastā un labi pavadīt laiku kopā.

Pārim

Šī varētu būt laba dāvana arī aktīvam pārim īpašos svētkos. Piedzīvojums naktī ar purva kurpēm būs interesants veids, kā izmēģināt ko jaunu.

Vīram

Lielisks pārsteigums vīram, kam patīk doties trakos piedzīvojumos, būs pārgājiens purvā. Tajā varēsiet doties kopā ar vīru, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus.

Draugiem

Šī būs laba dāvana gan draudzenei, gan draugam, kam patīk pavadīt laiku ārā brīvā dabā. Asāku izjūtu cienītājiem piedzīvojums purvā pa nakti būs tieši laikā – tik aizraujoši un noslēpumaini!

Kur pirkt dāvanu

Piedzīvojums naktī ar purva kurpēm kur pirkt

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Piedzīvojums naktī ar sniega/purva kurpēm no Advaita Adventures

Uzņēmums Advaita Adventures rīko dažādus aizraujošus piedzīvojumus, ieskaitot pārgājienus pa purvu. Nu jau ir iznācis jauns piedāvājums, kas ļauj doties aizraujošā pārgājienā pa purvu arī tumsā. To vislabāk var uzdāvināt ar dāvanu kartes palīdzību no FromMe.lv. 

Lieliskā Dāvanu karte nakts purva pārgājienam divām personām ļaus uzzināt vairāk par purvu, jo pārgājiens norit gida pavadībā un nelielā grupā. Tas būs aizraujošs veids, kā uzzināt ko jaunu un labi pavadīt laiku svaigā gaisā.