Dāvanas tēva dienā

Dāvanas tēva dienā

Tēva diena ir svētki, kuros tiek godināti visi ģimenes tēvi, kā arī viņu loma sabiedrībā kopumā. Tuvojoties svētkiem, rodas jautājums par to, kas ir labākās dāvanas tēva dienā tieši tavam mīļajam tētim.

Ja arī tu vēlies savam tētim izrādīt mīlestību un pateikt paldies par visu labo, šajā sarakstā atradīsi piemērotas dāvanas tēva dienā. Esam atlasījuši vairāk praktiskas dāvanas, kas varētu iepriecināt, kā arī noderēt tētim ikdienas dzīvē.

Lai izdodas atrast meklēto!

Stilīgi alus kausi

alus kauss tētim

Tētim, kas ir īstens alus cienītājs, piemērota dāvana varētu būt pašam savs alus kauss vai pat alus kausu komplekts. Tā ir stilīga dāvana, kas būs gan praktiska, gan arī tēti pamatīgi iepriecinās. Sajūta, kad alus tiek dzerts no klasiska kausa, nevis no pudeles vai skārdenes, tomēr ir pavisam citādāka.

Lai padarītu šo dāvanu vēl īpašāku, pasniedz to ar viņa iecienītāko aliņu. Vai varbūt padomā par veidiem, kā alus kausu personalizēt. Varbūt uz tā var iegravēt kādu sveicienu vai tēta vārdu – varbūt kādu smieklīgu rindiņu, kas uzlabos viņa garastāvokli.

Latvietis t-krekls

latvietis krekls

Stilīgam tētim, kam patīk pārzināt jaunākos trendus gan modē, gan citos notikumos, piemērotu dāvanu varēsi atrast pie zīmola Latvietis. Tas ir pašmāju uzņēmums, kas veido dažādus apģērbus un ikdienas aksesuārus ar tematiku par to, kā tas ir būt latvietim. Tas ir zīmols, kas rosina savējos būt lepniem par to, ka ir latvieši.

Ja arī tavs tētis gribētu savā īpašumā kādu Latvietis džemperi vai t-kreklu, uzdāvini to viņam svētkos. Ikviens Latvijas dizaina apģērbs ir lieliska vērtība, kam būt īpašumā. Šāds viens t-krekls ir ļoti stilīgs, turklāt arī veidots no kvalitatīva auduma. Tā ir vel viena dāvana, kas ir gan praktiska, gan arī ar emocionālu vērtību.

Dāvanu karte hobijam

dāvanu karte hobijam

Atbalsts no savas ģimenes par iecienītāko hobiju parasti nozīmē daudz. Ja arī tavam tētim ir kāds hobija veids, kam viņš velta daļu sava brīvā laika, tad varbūt tieši ar to saistīta dāvana varētu būt tieši laikā. Dāvanu karte hobijam būs vispiemērotākā dāvana gadījumā, ja pašu hobiju īsti nepārzini, bet vēlies iepriecināt tā īpašnieku.

Dāvanu karte hobijam paredzēta veikalā ļaus tētim pašam izvēlēties, ko iegādāties. Galu galā jau tikai viņš pats zina, kas viņa hobijam nepieciešams. Varbūt tās ir jaunas sporta kurpes, silta āra jaka, jauns spinings, komposs vai kas cits. 

Ādas josta

ādas josta tētim

Pieturoties pie pavisam praktiskas dāvanu idejas, mēģini pavērot, kas tētim šobrīd ir nepieciešams. Varbūt tas ir jau novalkāts maks, jauna jaka vai ādas josta. Tās ir lietas, ko katru gadu no jauna nepirksi, taču reizēm ir nepieciešams atjauninājums.

Kvalitatīva ādas josta ir ne tikai aksesuārs, bet arī ikdienas nepieciešamība. Laba josta var kalpot gadiem un pat gadu desmitiem ilgi. Tāpēc parūpējies par to, lai tētim varētu uzdāvināt vislabāko pieejamo variantu. Tādi pašmāju zīmoli kā Chaos 96 veido ar rokām darinātas jostas, arī pēc pasūtījuma. Arī tās var izdomāt, kā personalizēt.

Dāvanu karte Ražots Latvijā 

dāvanu karte ražots latvijā

Dāvanu kartes var būt arī personiska un sirsnīga dāvana svētkos, ja pārzini atbilstošo piedāvājumu. Ja tavs tētis ir viens no tiem cilvēkiem, kam patīk dāvanas izvēlēties sev pašam, tad dāvanu karte Ražots Latvijā būs vispiemērotākā izvēle. Tajā ir apkopoti vairāk kā 10 pašmāju zīmolu veikaliņi.

Tajos vienuviet varēs nopirkt apģērbu, aksesuārus, priekšmetus mājai un dārzam, stilīgas krūzes un daudz ko citu tēta ikdienai. Vislabākais jau, protams, ir tas, ka viņš sev piemērotāko priekšmetu jeb dāvanu spēs izvēlēties pats. Līdz ar to ar dāvanu noteikti iepriecināsi un trāpīsi tieši mērķī.

Stilīga mugursoma

mugursoma dāvana tētim

Vēl viena praktiska dāvanas ideja tētim ir jauna mugursoma ikdienas gaitām. Ja tavs tētis ikdienā pārvietojas ar mugursomu plecos, tad varbūt ir pienācis laiks viņam nopirkt jaunu un stilīgu versiju. Šī attēlā redzamā ir pašmāju zīmola Recycle Tex mugursoma, kas darināta ar rokām tepat Latvijā.

Tā ir ilgtspējīga un ražota no kvalitatīviem materiāliem. Turklāt arī izmērs ir pietiekami labs, lai mugursomā varētu salikt dažādus dokumentus, portatīvo datoru, ūdens pudeli un citus ikdienas aksesuārus.

Labs nazis tētim pavāram

kar walter tools tētim

Ikviens pavārs zina, ka labam nazim virtuvē vienmēr ir jābūt. Tam ir jābūt augstas kvalitātes nazim, kas spēj tikt galā ar jebkuru produktu. Viens pašmāju zīmols, kas nodarbojas ar rokām darinātu nažu izgatavošanu, ir Karl Walter Tools. Attēlā redzami divi paraugi tam, kādi naži tiek veidoti un ir bijuši piedāvājumā.

Ja arī tavam tētim patīk gatavot un viņam ir svarīgi augstas kvalitātes virtuves instrumenti, tad naži no šī pašmāju uzņēmuma varētu būt stilīga dāvanas izvēle. Jāņem vērā, ka nažu izgatavošana prasa laiku un tos iespējams saņemt pēc pasūtījuma. Varbūt tētim labāk patiktu meistarklase ar iespēju savu nazi izgatavot pašam, arī to uzņēmums piedāvā.

Kvalitatīvs termoss

udenspudele.lv termoss

Pašmāju uzņēmums UDENSPUDELE.LV ir vieta, kur sarūpēt savējiem dāvanas ikdienas ūdens un karsto dzērienu uzņemšanai. Lai arī zīmols uzsāka darbību ar ilgtspējīgu ūdens pudeļu tirgošanu, nu jau plašā klāstā ir pieejami arī kvalitatīvi termosi, termopudeles un termokrūzes. Tās ir īpaši labi piemērotas latviešu klimatam, kad gada lielākā daļa ir vēsa – tad ar labu termosu var kārtīgi sasildīties.

Šī dāvana varētu būt īpaši piemērota tavam tētim, ja viņam patīk daudz laika pavadīt dabā. Varbūt arī viņa hobijs to pieprasa, līdz ar to tagad tētim būs lielisks termoss un sabiedrotais, kas ļaus sasildīties ar karstu tēju vai kafiju.

Oriģinālas aproču pogas

aproču pogas 220.lv

Ja tavs tētis bieži valkā uzvalku, tad viņam atbilstoša dāvana varētu būt aproču pogas. Tas ir foršs aksesuārs, kas piešķir uzvalkam īpašu odziņu. Aproču pogām nav jābūt ikdienišķām un parastām, jo mūsdienās ir pieejami visdažādākie dizaini. Aproču pogas ir viens no aksesuāriem, ko var personalizēt, piemēram, ar tēta iniciāļiem.

Šī ir laba dāvana, kas noderēs tētim svētkos un citos īpašos notikumos. Tā kā dāvana būs noderīga arī tad, ja viņa ikdiena nepaiet sapulcēs un ofisā, kur uzvalks jāvalkā katru dienu. Ja meklē labas dāvanas tēva dienā, tad praktiskums ir tik pat svarīgs, kā spēja iepriecināt ar ko unikālu. 

Smieklīga kafijas krūze

smieklīga kafijas krūze tētim

Mums katram ir sava iecienītākā tējas vai kafijas krūze, kas spēj uzlabot dienu. Varbūt tavam tētim vēl nav gadījies atrast savu vienīgo kafijas krūzi, kas būtu tikai viņam pašam. Tad nu šī ir laba iespēja sarūpēt tētim kādu īpašu un varbūt pat smieklīgu kafijas krūzi

Galu galā katra kafijas pauze pa dienu ir veids, kā atpūsties un uz brīdi uzelpot. Kāpēc gan šajā brīdī arī nepasmaidīt par kādu jociņu? Padari kafijas krūzi par personisku dāvanu, uzdrukājot uz tās kādu tieši tētim atbilstošu joku vai teicienu. Tas atgādinās par savējiem, kā arī uzlabos garastāvokli dienās, kad tas nepieciešams visvairāk. 

Barbershop apmeklējums bārdas sakopšanai

barbershop apmeklējums

Ikvienam patīk rūpēties par savu ārējo tēlu, it īpaši tiem vīriešiem, kuri audzē bārdu vai regulāri dodas pie friziera. Ja arī tavs tētis sev neliedz iespēju sapucēties un izbauda šo procesu, tad viņam piemērota dāvana svētkos varētu būt Barbershop dāvanu karte. Tā ļautu viņam doties iegūt jaunu matu griezumu vai sakopt bārdu.

Barbershop ir vietas, kas paredzētas tieši vīriešiem. Tā ir vesela kultūra un vieta, kur ikviens vīrietis var sajusties vīrišķīgi un par sevi pārliecināts. Nereti ejot uz parastiem saloniem, manāms, ka tie vairāk paredzēti sieviešu auditorijai. Tad nu lūk, barbershopi ir īstā vieta, kur sapucēties arī vīriešu kārtas pārstāvjiem.

Asās mērces pagatavošanas komplekts

asās mērces komplekts

Ja tavam tētim patīk izbaudīt asus ēdienus, tad viņš noteikti ir aso mērcīšu entuziasts. Laba dāvanas ideja varētu būt viņam piemeklēt kādas īpaši asas mērces, kas vēl nav nogaršotas. Vislabākais veids, kā to izdarīt, ir ļaut tētim pagatavot pašam savu aso mērci. Esam manījuši, ka ir vietas, kas piedāvā šādu iespēju.

Dāvanas formātā var nopirkt asās mērces pagatavošanai nepieciešamos produktus, kā arī pamācību, kā no tā izgatavot savu aso mērcīti. Tas varētu būt vareni interesants process. Turklāt garantēts arī lepnums par padarīto. Lieliska alternatīva ir jau gatavs aso mērcīšu komplekts, kas ļaus tētim izmēģināt jaunas garšas.

Ģimenes portrets 

ģimenes portrets tētim

Lieliska dāvana tēva dienā varētu būt arī kas sentimentāls, kā, piemēram, ģimenes portrets vai glezna, ko pielikt pie sienas. Lai arī tā ir laba ideja, tomēr var būt, ka tētim gribās atrast ko piemērotāku – kaut ko nedaudz smieklīgu un ne pavisam nopietnu. Piemēram, to pašu ģimenes portretu, taču karikatūras veidolā.

Līdz ar to izdosies uzdāvināt tētim foršu atmiņu ar ģimeni kādā smieklīgā vai neaizmirstamā notikumā. Taču karikatūra liks pasmaidīt par to, kādos tēlos ikviens ģimenes loceklis tiek pārvērsts – ar lieliem smaidiem un spožām acīm. 

Datora paliktnis

datora paliktnis tētim dāvana

Ja tavs tētis ir īstens praktiķis, tad viņš noteikti priecāsies arī par kādu īpaši praktisku dāvanu viņa ikdienai. Ja tavam tētim nākas pavadīt daudz laika pie datora, tā paliktnis varētu būt noderīgs risinājums.

Nereti mēs pat nepamanām, cik ļoti nepareizi novietots datora ekrāns pabojā mūsu stāju un reizēm pat sagādā muguras vai plecu sāpes. Palīgā nāk attēlā redzamais datora paliktnis, kas noregulē datora ekrānu acu augstumā. Līdz ar to tajā ilglaicīgi lūkoties paliek daudz vieglāk.

Pirts ar piegādi

pirts ar piegādi

Mums latviešiem pirtiņa ir svēta lieta. Kārtīgi izsildīties pirtiņā ir absolūta nepieciešamība, taču realitātē to nesanāk piedzīvot tik regulāri, kā gribētos. Ja tava tēta sirdī pirtiņai ir īpaša vieta, taču tik bieži to nenākas izbaudīt, lieliska dāvanas ideja viņam būs pirts ar piegādi.

Tas nozīmē tieši to, kā tas arī izklausās. Ir iespējams izīrēt pirtiņu uz riteņiem – to atvedīs uz jebkuru Latvijas vietu, jebkurā gada laikā. Šāda pirtiņa ir paredzēta vienlaicīgi uzņemt aptuveni 6 personas, tāpēc tā ir lielisks variants atpūtai ar ģimeni vai draugiem.

Ceram, ka tev patika mūsu idejas par to, kas ir labas dāvanas tēva dienā!

Ja tev ir kādi ieteikumi, droši raksti mums, lai varam papildināt sarakstu!

Vēl citas dāvanu idejas atradīsi mūsu rakstu sadaļā Dāvanas tētim