Dekoratīvie spilveni

Dekoratīvie spilveni

Dekoratīvie spilveni ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju papildināt savu interjeru un ieviest krāsu akcentus telpā. Šī ir jauka dāvana saviem tuvajiem cilvēkiem – draugu pārim, mammai, draudzenei vai visai ģimenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dekoratīvie spilveni interjera uzfrišināšanai

Cilvēki parasti var tikt iedalīti divās kategorijās – tie, kas itin labi var iztikt ar vienu spilvenu un tie, kuriem nepieciešami vismaz trīs. Lai arī parastie spilveni veic pavisam funkcionālu lomu t.i. praktiski noder gulēšanai, dekoratīvo spilvenu loma ir nedaudz universālāka.

Kā jau nosaukums teic priekšā, dekoratīvie spilveni ir lielisks veids, kā pievienot telpai papildus dekoru. Tas var būt veids, kā uzfrišināt savu interjeru un kopējai telpai piešķirt krāsas akcentu. Dekoratīvie spilveni var tikt novietoti gan uz guļmaistabas gultas, gan arī, protams, skaisti rotāt viesistabas dīvānu, mīkstos krēslus, lielas palodzes u.c. vietas. 

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Dekoratīvie spilveni ir praktiska dāvana, jo tā jebkurā gadījumā noderēs. Tā nav pirmās nepieciešamības prece, taču tā lieliski noderētu interjera papildināšanai. Ja tiks izvēlēta jubilāra mājoklim piemērota krāsu palete, dekoratīvie spilventiņi būs dāvana tieši laikā. Ja jubilārs ir īpašs spilvenu mīlis, tad to nekad nevar būt par daudz. Galu galā katrā istabā ir potenciāls telpu uzlabot ar krāsainiem un pūkainiem spilveniem.

Dāvanas sniegtā vērtība

Dekoratīvie spilveni

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Interjera papildinājums

Dekoratīvie spilveni ir lieliska dāvana, jo tie kalpo par pavisam vienkāršu veidu, kā papildināt interjeru. Tā ir iespēja pamainīt savu telpu, istabai piešķirot mājīguma sajūtu. Tā kā dekoratīvie spilveni var būt visdažādākajos materiālos, katram iespējams piemeklēt piemērotāko. Vien daži skaisti spilveni var ievērojami izmainīt istabas kopējo tēlu.

Iespēja eksperimentēt ar krāsām

Dekoratīvie spilveni kalpos arī par lielisku veidu, kā eksperimentēt ar krāsām. Nereti, izvēloties dekoratīvos spilvenus, domājam par to, lai tie būtu patīkami mīksti un bieži vien arī pūkaini. Taču interesantākais ir iespēja eksperimentēt ar krāsām.

Ja telpa ir iekārtota viendabīgos toņos, tas izskatās ļoti gaumīgi. Taču ar laiku var sākt prasīties pēc uzlabojumiem. Piemēram, Ziemassvētku laikā dominē zaļās un sarkanās krāsas, kādam citam šo sezonu varētu gribēties izcelt ar zelta un sudraba krāsām. Dekoratīvie spilveni ir ātrs, vienkāršs un foršs veids, kā ieviest krāsas savā interjerā. 

Vienmēr noderēs ciemiņiem

Tāpat šiem spilveniem, protams, ir arī pavisam praktiska funkcija – tie arī var būt ērti un sniegt lielisku atbalstu. Gadījumos, kad mājās ir ciemiņi vai varbūt tie pat paliek pa nakti, kad nav bijis laika tam sagatavoties – spilvenu nekad nebūs par daudz. Tieši tādos gadījumos vienmēr ir labi būt nodrošinātam ar papildus plediem un spilveniem.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Ņem vērā jubilāra gaumi

Vienmēr ir svarīgi ņemt vērā jubilāra gaumi un to, kādas krāsas, materiāli patīk. Šajā gadījumā vajadzētu jau laikus padomāt par saņēmēja mājokļa atmosfēru un vietu, kur šie spilveni vislabāk iederētos.

Padomā par spilvenu komplektu

Vislabāk būtu dāvināt divus spilvenus kopā, viena spilvena uzdāvināšana varētu būt neveikla – ne šis, ne tas. Savukārt jau sakomplektēti spilveni kopā izskatīsies labi istabā. Ja domā par vairāku spilvenu iegādi, vērts arī pārliecināties par to, lai tie savstarpēji būtu saskaņoti.

Kam piemērota šāda dāvana

Dekoratīvie spilveni

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Ja vēlies iepriecināt savu mammu, tad dekoratīvie spilveni mājoklim varētu būt jauks veids, kā to panākt. It īpaši tad, ja nopirksi mammai mīkstus un pūkainus spilvenus. Tie parasti nevienu nespēj atstāt vienaldzīgu.

Draudzenei

Arī draudzenei, kas vēl līdz galam nav sapirkusi visu nepieciešamo dzīvoklim vai mājai, noderētu forši dekoratīvie spilveni. Noteikti arī zināsi draudzenes iecienītākās krāsas!

Pārim

Domājot par labāko dāvanu pārim, vienmēr rodas izaicinājums sarūpēt kaut ko abiem noderīgu un vērtīgu. Praktiska dāvana varētu būt dekoratīvie spilveni, kas lieliski iederētos abu mājoklī. Šī būs it īpaši aktuāla dāvana, ja pāris nesen ievācies vienā mājoklī.

Ģimenei

Dekoratīvie spilveni varētu būt foršs dāvanas risinājums arī visai ģimenei. Visiem noderīgi, kā arī skaisti un patīkami.

Kur pirkt dāvanu

Dekoratīvie spilveni

Šeit apkopojam vietas, kur iepriekš minēto dāvanu iegādāties.

Bonami.lv spilveni 

Interneta veikalā Bonami.lv atradīsi plašu dekoratīvo spilvenu klāstu. Šis piedāvājums izceļas ar visdažadākajām krāsām, izmēriem, kā arī materiāliem. Ļoti daudz skaistu un unikālu spilvenu, ko nekur citur nav gadījies redzēt.

SaldiemSapniem.lv interneta veikals 

Vēl pavisam jauku dekoratīvo spilvenu piedāvājumu atradām interneta veikalā SaldiemSapniem.lv. Lai arī šeit piedāvājums ir daudz mazāks, tas piedāvā patiešām skaistas un oriģinālas iespējas. Piemēram, dekoratīvos spilvenus sirds formās.

Alandeko spilveni

Burvīgajā interjera veikalā Alandeko ir skaista dekoratīvo spilvenu izvēle. Te noteikti varēs atrast kvalitatīvus, kā arī šarmantus dekoratīvos spilvenus mājokļa iekārtošanai.

Ikea spilveni par draudzīgām cenām

Par pavisam draudzīgām cenām skaistus dekoratīvos spilvenus atradīsi arī veikalā Ikea. Izvēle ir ļoti plaša un katrs spēs atrast sev piemērotākos.