Datora paliktnis

Datora paliktnis

Datora paliktnis ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs labāku stāju, uzlabos veselību, kā arī datora funkcionalitāti. Tā ir noderīga dāvana vīrietim, sievietei, mammai, tētim, priekšniekam, kolēģim un ikvienam citam, kas ikdienā izmanto portatīvo datoru.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dāvana gan jubilāra, gan datora veselībai

Laikā, kad gandrīz visiem ir pašiem savs portatīvais dators, protams, ka tas arī daudz tiek izmantots. Tas gan nenozīmē, ka protam to izmantot pēc iespējas funkcionālāk gan mūsu, gan arī datora veselībai. Ja portatīvais dators tiek novietots uz galda, tas bieži vien nav mūsu acu leņķī. Rezultātā ir jāskatās lejā, līdz ar ko bojājas arī mūsu stāja.

Tāds gadžets kā datora paliktnis var ievērojami uzlabot šo situāciju. Tas ir pieejams dažādos garumos un visbiežāk ir arī regulējams, lai katrs varētu individualizēt to savām vajadzībām.

Par to, kāpēc vēl datora paliktnis ir lieliska dāvana kādam, kas datoru ikdienā daudz izmanto, lasi raksta turpinājumā.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Noderīgs gadžets datoram, kas tiks izmantots ikdienā, bez šaubām ir praktiska dāvana. Pastāv mīts, ka praktiskas dāvanas nereti ir garlaicīgas. Taču ikviens, kam ir pašam savs dators, noteikti vēlētos sev iegādāties tā paliktni. Tam ir ļoti daudz un svarīgas pozitīvās vērtības. Iemesls, kāpēc daudziem šāds paliktnis mājoklī vēl nav, visticamāk ir vienkārša nezināšana par tāda eksistenci.

Dāvanas sniegtā vērtība

Datora paliktnis

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Labāka stāja

Galvenā datora paliktņa vērtība ir stājas uzlabošana. Ja jubilārs ikdienā strādā pie portatīvā datora un viņam vēl nav speciāls paliktnis, kas datoru padara augstāku, tad šī būs lieliska dāvana viņa stājas uzlabošanai.

Sēžot pie portatīvā datora stundām ilgi visu laiku nākas skatīties uz leju. Tas ietekmē kaklu, kas rezultējas arī muguras un stājas ietekmē. Var sākt sāpēt muskuļi un locītavas. Lai tas nenotiktu, ir svarīgi parūpēties par to, ka portatīvā datora ekrāns ir aptuveni acu līmenī skatoties uz priekšu.

Ērtāka izmantošana stāvot kājās

Vēl viens iemesls iegādāties datora paliktni varētu būt saistīts ar portatīvā datora izmantošanu stāvot kājās. Tas vairāk paredzēts konkrētiem un specifiskiem gadījumiem, kad šāda datora izmantošana gluži vienkārši būtu ērtāka.

Piemēram, varbūt jubilāram ir jāveic daudz biznesa pārrunas, jāveic uzrunas un prezentācijas. Tās parasti tiek organizētas stāvot kājās, kas arī atsevišķos gadījumos, kad nepieciešams portatīvais dators, atvieglotu tā izmantošanu.

Noderīgs gadžets hobijam

Datora paliktnis varētu būt arī noderīgs gadžets hobijam. Uzreiz nāk prātā dīdžeji, jo viņiem uzstāšanās laikā ir nepieciešams portatīvais dators. Nereti vieta, kur to novietot, ir pavisam maza. Līdz ar to datora paliktnis, kas virzīts uz augšu, varētu ietaupīt vietu. Tādā veidā uz galdiņa varēs salikt arī visu pārējo – skaņu pulti, lādētājus u.c. rīkus.

Attur datoru no pārkaršanas

Un visbeidzot, datora paliktnis spēs parūpēties arī par paša datora veselību un efektivitāti. Nereti datorus izmantojam uz mīkstākiem galdiem, varbūt pat ar auduma pārvalkiem jeb galdautiem. Tas datoram liek sakarst, līdz ar ko tā ventilators netiek galā ar datora dzesēšanu.

Lai arī tiek tirgoti speciāli datora dzesētāji, arī datora paliktnis var veikt šādu funkciju. Tas parūpēsies par to, ka datora apakša nekam nepieskarsies.

Ko ņemt vērā

Datora paliktnis

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Atrodi regulējamu paliktni

Lai dāvana būtu tieši jubilāra vajadzībām piemērota, atrodi pēc iespējas universālāku gadžetu. Datora paliktnim jābūt spējīgam pielāgoties tā izmantotājam nepieciešamajam augstumam. Tad dāvana būs patiesi novērtēta un ikdienā bieži izmantota.

Paskaidro dāvanas izvēli

Kā jau minējām iepriekš, ne visi vēl ir iepazinušies ar šādu gadžetu. Iespējams, jubilārs nemaz nezināja, ka šāda iespēja pastāv. Tāpēc dāvanas pasniegšanas brīdī noteikti neaizmirsti arī paskaidrot dāvanas izvēli un kā to izmantot.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Datora paliktnis ir lieliska dāvana jebkuram vīrietim, kas ikdienā darbojas ar portatīvo datoru. Tas būs noderīgs ikdienas papildinājums dažādu iepriekš minētu iemeslu dēļ.

Sievietei

Arī sievietei, kas daudz ikdienā darbojas ar datoru, varētu noderēt šāda dāvana. Datora paliktnis rūpēsies par viņas skaisto stāju un labsajūtu.

Mammai

Ja arī tava mamma mēdz izmantot portatīvo datoru, parūpējies par to, lai šī pieredze viņai nesagādā fiziskas sāpes. Ar šo dāvanu izskaidro arī mammai, ka ir svarīgi datoru novietot acu līmenī.

Tētim

Tas pats attiecas arī uz tēti. Ja arī tavam tētim vēl nav pašam sava datora paliktnis, ir pēdējais laiks to mainīt.

Kolēģim

Ar kolēģiem darba vidē pavadām daudz laika, tāpēc svētkos viņus vēlamies apsveikt ar ko noderīgu. Datora paliktnis būs forša dāvana kolēģim, jo tu noteikti zini, kas viņam ofisā visvairāk ir nepieciešams.

Priekšniekam

Varbūt arī priekšniekam vēl nav šāds universālais gadžets, kas uzlabo datora funkcionalitāti un arī pašam savu veselību. Šī var būt lietišķa dāvana svētkos arī priekšniekam.

Kur pirkt dāvanu

datora paliktnis

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

OfficeDay.lv paliktņi

Uzņēmums OfficeDay.lv piedāvā iegādāties dažādus datora paliktņus visai plašā cenu variācijā. Šie Portatīvā datora galda paliktņi noteikti ļaus izvēlēties jubilāram piemērotāko ikdienas ērtībām un komfortablai strādāšanai pie datora.

Paliktņi no uzņēmums Rolling

Rolling ir pilna servisa uzņēmums, kas veic plaša profila biroja tehnikas servisu, biroja tehnikas, izejmateriālu, kancelejas, saimniecības un pārtikas preču tirdzniecību un piegādi birojiem. Piedāvājumā arī datora paliktņi, no kā izvēlēties labāko.