Stilīgi alus kausi

alus kausi

Alus kausi ir praktiska dāvana, kas īstenam alus cienītājam beidzot sniegs pašam savu stilīgo alus kausu, no kursa baudīt visgardāko alu. Šī ir lieliska dāvana ikvienam alus cienītājam – vīrietim, brālim, vīram, draugiem, puisim un tētim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dāvana īstenam alus cienītājam

Alus ir viens no tiem dzērieniem, kas vislabāk garšo tam piemērotā traukā – alus kausā. Tas sniedz tādu īpašu sajūtu. Tā kā alus visbiežāk tiek uzskatīts par vīriešu dzērienu, tad arī alus kausi visbiežāk ir masīvi un vīrišķīgi. Protams, ka pastāv arī sieviešu alus kausi, kas nereti tiek veidoti nedaudz sievišķīgākās formās un dizainos.

Kādam, kam alus ir viens no iecienītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem, noteikti vajadzētu arī mājās pašam savu alus kausu vai vēl labāk – veselu komplektu. Ir tomēr patīkamāk dzert savu dzērienu no tam speciāli paredzēta trauka, nevis visus dzērienus (ūdeni, sulas, kokteiļus un alu) dzert no vienas glāzes.

Protams, alus kausi nav pirmās nepieciešamības prece, taču varētu kalpot par visnotaļ interesantu un arī praktisku dāvanas ideju.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Trauki ikdienā tiek izmantoti regulāri, līdz ar to arī alus kausi var kalpot par foršu un praktisku dāvanu. Lai arī alus noteikti nav dzēriens, ko vajadzētu lietot katru dienu, tomēr īstenam alus cienītājam piemērotākā dāvana varētu būt pašam savs alus kauss. Varbūt pat tas varētu tikt kaut kā īpaši personalizēts, lai dāvanai piešķirtu vēl lielāku vērtību.

Dāvanas sniegtā vērtība

alus kausi

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Beidzot pašam savs alus kauss

Dodoties uz alus bāru, daļa no vakara pieredzes ir tieši masīvajos alus kausos. Tur tomēr slēpjas tāda kārtīga vīrišķība – iespējā dzert alu no liela alus kausa. Līdz ar to arī nav brīnums, ka ikviens alus cienītājs gribētu arī iegūt pats savu alus kausu mājās.

Tas ir veids, kā aliņa dzeršanu pacelt nākošajā līmenī. Turklāt jāpiemin arī ērtuma faktors – visbiežāk alus kauss ir 0.5 L tilpumā, kas ir precīzi vienas alus pudeles tilpums. Līdz ar to nav jāpapildina sava glāze, bet uzreiz var visu ieliet kausā.

Stilīgs trauku papildinājums 

Protams, ka katram kokteilim un dzērienam piemeklēt savu glāzi būtu ļoti grūti. Taču tas ir ļoti labi iespējams, ja iecienītākais dzēriens ir viens – piemēram, alus.

Tas noteikti pārsteigtu arī citus, ieraugot, ka mājoklī jubilāram ir veseli alus kausi, ko izdalīt ciemiņiem viesošanās laikā. Izklausās pēc tāda kārtīga vecpuiša sapņa! 

Iemesls saaicināt viesus uz alus vakaru

Visbeidzot, protams, būs motivācija saaicināt viesus ciemos uz tādu kārtīgu alus pasēdēšanu. To var interesanti saorganizēt, varbūt pat izveidot alus degustācijas, lai katram izdodas izmēģināt kādu jaunu aliņu.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies saņēmēja gaumei atbilstošu kausu

Kā jau minējām raksta sākumā, alus kausi ir pieejami pavisam dažādās formās un dizainos. To var noprast arī no šajā rakstā saliktajiem attēliem. Zemāk redzamajā attēlā var redzēt arī stilīgas alus glāzes, kas varētu būt piemērotākas sievietēm, piemēram.

Labāk dāvināt kausu komplektu

Dāvināt vienu alus kausu varētu būt visai savādi – vienmēr prasās dāvināt komplektus, šajā gadījumā vismaz divus kausus. Tomēr līdz ar to arī jāņem vērā saņēmēja vieta un iespēja šos kausus glabāt. Četri alus kausi aizņems visai daudz vietas.

Varbūt vērts padomāt par personalizāciju

Visforšāk jau būtu paņemt tādus alus kausus, kas saņēmējam būs tieši laikā. Varbūt tā ir kāda apdrukas iespēja, varbūt norāde uz viņu iecienītāko alus zīmolu, piemēram, Tērvetes alus kauss.

Kam piemērota šāda dāvana

alus kausi

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Brālim

Ja brālim garšo alus, tad jautājumu nav – tikai loģiski ir viņam uzdāvināt pašam savu alus kausu. It īpaši tad, ja brālis nesen ievācies savā pirmajā patstāvīgajā mājoklī – lieliska sāls maizes dāvana.

Draugiem

Alus kausi ir forša dāvana ideja arī draugiem. Turklāt gan vīrietim, gan sievietei – katram dzimumam ir plašs piedāvājums ar dažādiem alus kausiem. 

Tētim

Ja tavam tētim garšo alus, tad vairs nav ko domāt. Iespējams, ka ir jau īstais laiks nomainīt viņa esošo alus kausu, ja tas jau ir uz plīsuma robežas. Varbūt derēs kāds no mūsu apkopotajiem alus kausiem raksta noslēgumā.

Puisim

Varbūt arī puisim piemērota dāvana būtu stilīgs alus kauss. Galu galā alus kausi ir lielisks veids, kā ikdienā izdzert arī pietiekamu ūdens daudzumu – nav jādodas tik regulāri tie papildināt. Šo sakām no pieredzes. 🙂

Vīram

Kad dāvanu idejas aptrūkušās un nepieciešams iepriecināt savu mīļoto vīrieti ar ko oriģinālu, alus kauss vīram varētu būt dāvana tieši laikā. Iespējams, viņš jau labu laiku tādu vēlas – nu ir tava iespēja ar to vīru iepriecināt. 

Kur pirkt dāvanu

alus kausi

Šeit apkopojam vietas, kur iepriekš minēto dāvanu iegādāties.

Stanley alus kauss no UDENSPUDELE.LV

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV piedāvājumā ir zīmola Stanley alus kauss. Tas ir 0.7 L tilpumā un piemērots alus baudīšanai arī dabā. Kā jau visi Stanley produkti, arī šis alus kauss ir ar lielisku termonoturību.

Burzīts alus kauss no RIIJA

Pašmāju zīmols RIIJA piedavā iegādāties burzītu alus kausu no porcelāna. Tas ir lielisks variants, ko novērtēti stilīga dizaina un minimālisma cienītāji. Tilpums ir klasisks, 0.5 L.

Māla alus kausi no MūsMāja

Pavisam latviskus un skaistus alus kausus atradīsi veikalā MūsMājas. Viņu piedāvājumā ir rokām darināti alus kausi, kas veidoti no Latvijas māla ar rokām uz podnieka ripas, apdedzināti atklātas uguns krāsnī melnajā / svēpētajā tehnikā. Šie alus kausi ir tilpumā 1.2 L.