Aso mērcīšu komplekts

Aso mērcīšu komplekts

Aso mērcīšu komplekts ir interesanta dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iedvesmu gatavot jaunus ēdienus un noskaidrot savu iecienītāko asuma līmeni vienlaikus. Šī ir lieliska dāvana vīrietim, kam garšo asi ēdieni – tētim, vīram, kolēģim, brālim.

Asu ēdienu cienītājam

Veikalu plaukti ir pilni ar dažādām mērcēm, ar ko papildinā savu ēdienu un piešķirt tam īpašu garšu. Reizēm tā ir asāka garša, taču bieži vien tā sniedz vēl vairāk par to. Tā ir pavisam citas pasaules vietas virtuve un sajūtas – asas, gardas, eksotiskas. Kādam, kam garšo asi ēdieni, dažādu aso mērcīšu komplekts varētu būt oriģināla un interesanta dāvana.

Labākās mērcītes var meklē gan parastajos, gan arī specializētajos veikalos. Ir manīts, ka komplektus iespējams iegādāties jau iepriekš sapakotus. Kad runa iet par asajām mērcēm, bieži vien komplektos ietilpst mērces, kas sarindotas pēc asumiem. Tad tas ir arī kā izaicinājums jubilāram noteikti, cik asi ēdieni viņam garšo.

Protams, vienmēr pastāv iespēja šos mērču komplektus izveidot arī pašam. 

Interesanta dāvana

Interesanta dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs noteikti novērtēs un ar prieku pieņems. Šī ir dāvana, kas raisa interesi un padara ikdienu daudz jaukāku.

Aso mērcīšu komplekts ir interesanta dāvana asu ēdienu cienītājam. Tā ir dāvana, kas ļaus atklāt ko jaunu un līdz ar to arī izaicināt pašam sevi. Tā ir vienlīdz arī oriģināla dāvana, īpaši, ja tā tiks skaisti iesaiņota un pasniegta interesantā veidā. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Aso mērcīšu komplekts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iedvesma gatavot ko jaunu

Asās mērces var būt lieliska sastāvdaļa virtuvē, kas dāvanas saņēmēju mudinās gatavot ar vien jaunus ēdienus. Tas var ļaut arī nodoties pavisam citas virtuves atklāšanai. Iespējams, dāvanas saņēmējs vēlēsies sākt gatavot vairāk ēdienus no pasaules asāko ēdienu valstīm – Meksikas, Taizemes, Indijas u.c.

Pārbaudīt savu iecienītāko asuma līmeni

Saņemt jau sakomplektētu mērcīšu komplektu vienmēr ir interesanti, jo vismaz viena lieta būs jaunatklājums. Īpaši, ja tās ir specializētajā veikalā iegādātas. Tad pastāv liela iespēja, ka dāvanas saņēmējs tās nemaz nebūs vēl nogaršojis.

Tad arī priekšā stāv izaicinājums, uz ko interesanti būs noraudzīties gan tev, gan jubilāram. Šī dāvana ļaus izvērtēt, cik tad liels asu ēdienu fans viņš tomēr ir.

Palutinātas garšu kārpiņas

Un visbeidzot, protams, ka šī ir vienkārši garda dāvana. Kādam tie ir sāļie našķi, kādam konfektes, bet kādam vienkārši asi ēdieni. Asās mērces var stāvēt atvērtas diegan ilgi, tāpēc šī dāvana noteikti palutinās dāvanas saņēmēja garšu kārpiņas. Jauni ēdieni, jaunas garšas!

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Šī dāvana ir piemērota tikai asu ēdienu cienītājiem

Lieki piebilst, bet tomēr svarīgi. Ne katram šāda dāvana būs noderīga. Šī ir piemērota dāvana tikai un vienīgi tiem, kas izbauda asus ēdienus.

Parūpējies par tiešām asām mērcēm

Gan jau, ka katram no mums bieži vien ir gadījies pievilt savu aso ēdienu cienītāju draugu. Ja tiek dalīts kāds ass ēdiens un jubilārs to nemaz nenovērtē kā asu. Tāpēc ir jāzina, cik asi ēdieni viņam garšo, lai var piemeklēt labākās un piemērotāko asumu mērces.

Kam piemērota šāda dāvana

Aso mērcīšu komplekts

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Aso mērcīšu komplekts ir lieliski piemērota dāvana vīrietim svētkos. Ja viņš ir asu ēdienu cienītājs, tad šāda dāvana ir oriģināls veids, kā iepriecināt.

Brālim

Tāpat ir arī ar brāli. Ja tavam brālim garšo asi ēdieni, tad aso mērču komplekts ir interesants apsveikums svētkos, kas vēl ilgi noderēs.

Vīram

Dzīvojot ar vīru, noteikti zini viņa ēšanas paradumus. Tāpat arī zini, kādas mērces viņš jau ir izmēģinājis. Tas tev ļaus viņu pārsteigt ar īpašu aso mērču komplektu, kas vīru patiesi iepriecinās.

Tētim

Arī tētim noteikti kādreiz ir gadījies lielīties ar to, cik asus ēdienus spēj apēst. Tad nu šis ir īstais pārbaudījumu laiks un veids, kā tēti pārsteigt ar ko interesantu!

Kolēģim

Ja zini kolēģa ēšanas paradumus un esat tuvi draugi, tad šāda dāvana kolēģim varētu būt oriģināsl un foršs apsveikums dzimšanas dienā.

Kur iegādāties

Ir labi pameklēt tādas mērces, ka ne vienmēr sastopamas katrā lielveikalā.

OAKABBQ mērces

Dažādas mērces iespējams iegādāties veikalā OakaBbq interneta veikalā sadaļā Asās mērces – Buffalo asā mērce, Habanero ananasu asā mērce u.c. Tās var nopirkt pa vienai un pašam sadalīt foršā komplektā.