Ziemassvētku dāvanu idejas

Ziemassvētkos galvenais ir caur dāvanām nodotais siltums un jaukas sajūtas. Dāvanas Ziemassvētkos ir dažādas – tās var būt paša darinātas, praktiskas un noderīgas, skaistas un atmiņu raisošas.

Mūsdienās īpaši populāri ir dāvināt dāvanu kartes. Tas ir ātri un vienkārši, jo starp tām atrodams ļoti plašs piedāvājumu klāsts, kas ir universāls un visdažādākajām gaumēm atbilstošs. Turklāt arī dāvanu kartes pasniegšanā iespējams radoši izpausties un padarīt to personisku. Viss, kas nepieciešams, ir skaists iesaiņojuma papīrs un trāpīgs apsveikuma teksts.

Lasi FromMe rakstā, kā Iesaiņot dāvanu karti un padarīt to par īpaši jauku apsveikumu. Šajā rakstā lasi par lieliskām dāvanu karšu idejām, ko uzdāvināt Ziemassvētkos saviem tuvākajiem cilvēkiem.

Pašdarinātas dāvanas

pašdarinātas dāvanas ziemassvētkos

Darinot pašam savu dāvanu, tiek piedomāts par dāvanas saņēmēju. Tā noteikti būs oriģināla dāvana, kas jau ievērojami palielina tās vērtību saņēmēja acīs. Labs sākums ir jaukas apsveikuma kartiņas ar īpašu sveicienu vai apgleznotu kartiņas vāku.

Dažādi hobiji, kas iekļauj gleznošanu vai zīmēšanu, dekupāžu vai stikla apgleznošanu, kaligrāfiju vai poēmu rakstīšanu – šis viss pārtop par ļoti noderīgu prasmi ikdienā.Tāpēc, pirms steidz sarūpēt dāvanas citiem, parūpējies arī par sevi un uzdāvini sev radošo iedvesmu. Kursi un meistarklases ir vienkāršākais veids, kā ātri mācīties un apgūt dažādas radošās nodarbes.

Pašdarināto dāvanu galvenais bonuss ir tāds, ka tevis veidotā dāvana būs unikāla. Tas ļaus saņēmējam sajusties patiesi īpašam. Tā var būt, piemēram, apdrukāta krūze ar vārdu vai arī paštaisīts fotorāmītis. Ieguldītās pūles un laiks vienmēr ir izcila dāvana! Īpaši Ziemassvētkos!

Vienmēr noderīgā dāvana ir arī pašcepta kūka. Sirsnīgi, mīļi un, pats galvenais, garšīgi! Izvēlies dāvanas saņemēja mīļāko kūkas garšu un dodies uz virtuvi veidot lielisko dāvanu! Papildus centības punkti par kādu uzrakstu vai īpašu kūkas noformējumu!

Dāvanu karte izsmalcinātā restorānā

dāvanu karte restorānā

Restorāni ir dažādi un piemēroti jebkādai gaumei, jebkurai pasaules virtuvei. Uzaicinājums vakariņās svētku laikā ir īpaši burvīgs notikums – restorānos valda patīkama atmosfēra un gaisā virmo gardas smaržas, vide tiek rotāta ar gleznainām svētku dekorācijām un ēdiens ir jūtami svaigs un veselīgs, tomēr sātīgs.

Dāvanu karte restorānā ir laba dāvana ikvienam – tā var pārvērsties par lielisku kopā būšanas vakaru vai arī nesteidzīgām brokastīm kādā jaukā kafejnīcā.

Lieliska alternatīva vakariņām restorānā ir paša gatavotas vakariņas mājās. Tā ir laba dāvana dažādos gadījumos. Varbūt tev patīk gatavot un vēlies mīļoto palutināt ar viņa iemīļotākajiem gardumiem. Varbūt arī doties uz restorānu nav pietiekami daudz brīvā laika – tad noteikti arī mājās gatavotas vakariņas sagādās milzu prieku!

Ja arī tā nav tik piemērota dāvanas izvēle konkrētajā gadījumā, atceries, ka mīlestība iet caur vēderu. Jebkurš iemesls pamieloties ar gardu un ikdienā neierastu ēdienu būs izdevies. Pat tad, ja tā būs suši piegāde uz mājām kopīgam filmu vakaram darbadienas galā.

Relaksējoša SPA atpūta

SPA atpūta

Ikvienam gada beigās nepieciešams atpūsties. Ja ne no visa gada garumā paveiktā darba, tad no pirmssvētku sezonas gan. Katram Ziemassvētku laika brīdis ir jāvelta arī sev pašam un pilnvērtīgi jāatpūšas. Turklāt dāvana, kas veicinās atpūtu, izrāda milzu rūpes pret dāvanas saņēmēju.

SPA atpūta ir burvīga dāvanas ideja Ziemassvētkos vecākiem, pārim vai arī jebkuram citam, kurš novērtētu iespēju izrauties no ikdienas un atpūsties.

Aktīvākai atpūtai lieliska dāvanas ideja ir Elektrum Olimpiskā centra Baseina abonements. Baseins atrodas Skanstes rajonā un 50m garā baseina telpā, peldes laikā, iespējams vērot milzu Skanstes mājas pa lielo logu. Peldēšana ir aktivitāte, kuru mēs, mainīgajai dabai pakļautie latvieši, noteikti neveicam pietiekami bieži.

Ja dāvanu meklē vīrietim, tad atpūta ne vienmēr tiek pieņemta kā kaut kas pelnīts. Vīriešiem nereti nepieciešams atrast veidus, kā apvienot atpūtu ar kaut ko lietderīgu. Tāpēc laba dāvanas ideja ir Barber shop apmeklējums. Vīrietis būs atpūties no ikdienas steigas un pie reizes arī sapucējies!

Dāvanu karte noderīgiem pirkumiem

praktiska dāvana ziemassvētkos

Reizēm gadās arī tā, ka nav ne mazākās jausmas, ko kādam uzdāvināt svētkos. Skaidrs, ka gribās iepriecināt un pat palutināt, taču nav īsti saprotams, ar ko lai sāk. Tad nu palīgā jāņem vienkāršas un universālas dāvanu kartes piedāvājums – dāvanu karte kādā veikalā, kas piedāvā plašu izvēles iespēju.

Praktiska dāvana nebūt nenozīmē, ka tā ir garlaicīga vai paredzama. Tā ir noderīga un reizēm tieši dāvanu karte praktiskiem pirkumiem ir labākais, ko cilvēkam var uzdāvināt. Īpaši tiem, kam, šķiet, ir pilnīgi viss un nav ne mazākās nojausmas, kā viņus iepriecināt. Vislabākais variants tad ir ļaut viņiem iepriecināt pašiem sevi.

Mūsdienās visu nepieciešamo iespējams iegādāties internetā, tāpēc šīs dāvanas izdevīgākais veids ir dāvanu karte interneta veikalā. Saņēmējam nebūs jādodas uz lielveikaliem, jo visu varēs nopirkt nepametot savu dīvānu. Atliek vien izvēlēties, kurš no veikaliem saņēmēju iepriecinātu visvairāk.

Joku dāvanas jautrākam svētku vakaram

Veids, ka dāvanu karti padarīt par personiskāku un īpašāku dāvanu, ir to vizuāli noformēt. Tāpat iespējams tai uzdāvināt klāt vēl kādu mazāku dāvaniņu – saldumu paciņu, skaistu kartiņu, ziedus vai, piemēram, joku dāvanu.

Joku dāvanas parasti ir pašdarinātas dāvanas, kas veidotas ar humoristisku mērķi pārsteigt dāvanas saņēmēju.

Joku dāvanas ir smieklīgas un ar to palīdzību iespējams padarīt svētku vakaru par ļoti interesantu un asprātīgu notikumu. Ja joku dāvana tiek pasniegta pirms patiesās dāvanas, tad ir ļoti interesanti vērot dāvanas saņēmēja reakciju, kad viņam uzdāvināta, piemēram, grāmatzīme no konfekšu papīrīša vai zīmuļu komplekts jaunam tetovējumam.

Šādu un citu joku dāvanu idejas smelies aizraujošajā FromMe rakstā Joku Dāvanas.

Lai mīlestības un jautrības pilni svētki!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *