Paštaisīts fotorāmītis

Paštaisīts fotorāmītis

Paštaisīts fotorāmītis ir personīga dāvana, kas tās saņēmējam sniegs emocionālu vērtību un lieliskas atmiņas, ko atcerēties katru dienu. Tā ir jauka dāvana vārda dienā vai izlaidumā draugiem, vecākiem un tuviniekiem.

Paštaisīts un personalizēts fotorāmītis

Veidojot fotorāmīti paša rokām, sākumā ir jāizdomā, ar ko dāvanas saņēmēju apsveikt un ko rāmītī ievietot. Pašsaprotami, ka fotorāmītī liek iekšā fotoattēlus, taču tie var būt ļoti dažādi – tā var būt bilde no skolas izlaiduma vai no vasaras ballītes. 

Taču tas var būt arī kāds īpašs zīmējums vai pat glezna, kas veltīta dāvanas saņēmējam. Tāpat fotorāmītim lielāku vērtību var piešķirt kāda senāka bilde – piemēram, ja dāvanas saņēmēja ir vecmamma, tad fotorāmītī ielikt kādu kopīgu bērnības bildi vai vecmammu jaunībā. 

Šī dāvana ir tik personiska, jo ir tik vienkārši to par tādu padarīt. Balstoties uz dāvanas saņēmēja personību un gaumi, iespējams izveidot īstu mākslas darbu. 

Paštaisīta dāvana

Paštaisīta dāvana ir tāda, kas tās saņēmējā rada īpašas emocijas. Ir skaidrs, ka paštaisītas dāvanas radīšanas procesā ir bijis ieguldīts laiks, pūles un enerģija. Tas liek dāvanu novērtēt vēl vairāk un sajusties īpašam.

Pašdarināts fotorāmītis ir maza un jauka dāvana, ko uzdāvināt saviem tuviniekiem un draugiem, piemēram, vārda dienā vai izlaidumā. Tomēr šī mazā dāvaniņa ātri vien var pārtapt par ļoti svarīgu un īpašu dāvanu, ja tai tiek pievienota emocionālā vērtība.

Dāvanas sniegtā vērtība

Paštaisīts fotorāmītis

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Emocionālā vērtība

Paštaisītām dāvanām vienmēr ir milzu emocionālā vērtība, jo tiek domāts par to, cik laika un pūļu tikušas ieguldītas šajā dāvanā. Svētku dāvana pārvēršas par projektu, kura mērķis ir iepriecināt dāvanas saņēmēju. Tas noteikti ir jūtams un tieši ar to pašdarinātas dāvanas izceļas uz citu dāvanu fona. Galvenais ir dāvanas nodoms un tas ir tikai un vienīgi ar pozitīvu pievienoto vērtību.

Personalizēta dāvana

Irdaudzi veidi, kā padarīt fotorāmīti par personisku dāvanu. Passaprotamākais – ievietot tajā dāvanas saņēmēja attēlu ar kādu skaistu un aizraujošu atmiņu, kas liks pasmaidīt.

Tomēr pašdarinātās dāvanas izveidošanas procesā iespējams izvēlēties arī dažādas krāsas, stilus un dizainus, kā šo rāmīti padarīt par unikālu un tieši dāvanas saņēmējam atbilstošu. Ir jāļauj radošajam garam vaļu un rezultāts noteikti būs lielisks.

Lieliskas atmiņas

Fotorāmītis ar kādu skaistu attēlu ļaus atminēties par jauku atmiņu, kas saistās ar dāvanas saņēmēju. Saņemot šādu dāvanu, tās saņēmējs iegūs arī atmiņu par tik radošu un personalizētu dāvanu.

Ikdienas steigā ne visiem ir laiks un enerģija, ko ieguldīt personīgas un emocionālas dāvanas veidošanā. Pašsaprotami, ka daudz vienkāršāk ir ieiet veikalā un izvēlēties kādu dāvanu, nekā veidot to pašam. Tieši tāpēc šī dāvana paliks atmiņā no uzdāvināšanas brīža, un arī kalpos par atgādinājumu fotorāmīti ievietotajai atmiņai katru dienu.

Ko ņemt vērā

Paštaisīts fotorāmītis

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies, ka fotorāmītī ievietotais attēls ir unikāls

Ja dāvanas saņēmējam jau ir tieši tas attēls fiziskā kopijā, tad dāvanas vērtība nedaudz samazināsies. Tāpēc īpaši jauki ir dāvināt tādu attēlu, par kura eksistenci dāvanas saņēmējs, iespējams, nemaz nenojauš. Tas būs jauks pārsteigums, kas noteikti paliks atmiņā.

Dāvanas saņēmēja individuālā gaume

Ņemot vērā, vai dāvanas saņēmējam labpatīk likt fotorāmjus pie sienas vai uz galda vai plaukta, jāpiedomā par viņa iekārtojumu, interjeru un individuālo gaumi. Lai fotorāmītis jauki iederētos dāvanas saņēmēja mājvietā un būtu patīkams papildinājums.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Fotorāmītis ir lieliska dāvana vecākiem gan dzimšanas dienās, gan arī kādā īpašākā dienā, piemēram, gadadienā. Tā ir sentimentāla dāvana, ko vecāki novērtēs.

Draugam vai draudzenei

Ar draugiem vienmēr tiek piedzīvotas jautrākās un neaizmirstamākās atmiņas, darot dažādas blēņas un tās iemūžinot. Atgādinājums par šīm atmiņām ir fantastiska dāvana, kas ikdienā liks pasmaidīt.

Mīļotajam cilvēkam, sievai, vīram

Pašdarinātas dāvanas ir īpaši jauka dāvana savam mīļotajam cilvēkas, kas vairāk kā visi citi novērtēs tevis ieguldītās pūles un mīlestību dāvanas sarūpēšanā.

Absolventam

Absolventam noteikti gribēsies atcerēties skolas vai universitātes pabeigšanas brīdi, tāpēc šī atmiņa kā dāvana būs īpaši vērtīga.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *