Off road piedzīvojums ar džipu

Off road piedzīvojums ar džipu

Off road piedzīvojums ar džipu ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus gūt kārtīgu adrenalīna devu braucot pa bezceļiem. Tā ir lieliska dāvana ikvienam piedzīvojumu ķērājam – aktīvam vīrietim, draugam, vīram vai piedzīvojumu kāram pārim

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Adrenalīna pilns brauciens pa bezceļiem

Dāvanas, kas ļauj izbaudīt kādu piedzīvojumu, paliek ar vien populārākas. Tās var kalpot par lielisku dāvanu svētkos, kas jubilāram ļaus kārtīgi iztrakoties un labi pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni. Viens aizraujošs piedzīvojums ātruma cienītājiem ir off road piedzīvojums ar džipu, ko baudīt draugu lokā.

Off road tiešā tulkojumā nozīmē ārpus ceļiem, līdz ar to brauciens ar džipu notiek mūsu pašu Latvijas mežu bezceļos. Šī piedzīvojuma laikā varēs izbraukāties pa dubļu un pakalnu pilniem ceļiem, noķerot visdažādākās sajūtas.

Tiem, kam patīk izmēģināt trakulīgas aktivitātes, šāda dāvana būs tieši laikā. Par to, kā šādu piedzīvojumu vislabāk uzdāvināt, skaties vairāk raksta pēdējā sadaļā.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to ir iespējams uzdāvināt.

Off road piedzīvojums ar džipu ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus lieliski pavadīt laiku. Tiem, kam patīk aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, šis būs lielisks piedzīvojums. Tā noteikti nav dāvana, kas stāvēs plauktiņā un krās putekļus. Šādas oriģinālas dāvanas ir lielisks apsveikums svētkos tad, kad ir grūti izdomāt piemērotāko dāvanu. Sajūtu dāvanas ir labākā izvēle.

Dāvanas sniegtā vērtība

Off road piedzīvojums ar džipu

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Aizraujošs piedzīvojums

Off road piedzīvojums ar džipu galvenokārt ir aizraujošs piedzīvojums, kas ir dāvanas galvenā vērtība. Tā ir iespēja piedzīvot kaut ko interesantu, izkāpjot ārā no ikdienas rutīnas rāmjiem. Šī ir dāvana, kas tās saņēmēju iepriecinās ar iespēju izmēģināt ko jaunu.

Piedzīvojums ar džipu būs īpaši interesanta dāvana tiem, kam patīk iztrakoties braucienos ar mašīnu. Tad nu ar džipu šī iespēja būs pavisam reāla, līdzi braucot varenā piedzīvojumā.

Piedzīvojuma garšas dalīšana ar citiem

Vislabākais ir tas, ka šo piedzīvojumu ir iespēja dalīt arī ar citiem. Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties, kam vēl sniegt iespēju piedalīties izbraucienā. Raksta noslēgumā aprakstām vairāk par to, cik cilvēkiem šis brauciens ir paredzēts.

Ekstrēmus gadījumus dalīt ar sev tuviem cilvēkiem ir vislabāk. Tad līdzi ar savām emocijām varēs paļauties arī uz draugiem, kuri izbaudīs tieši to pašu piedzīvojumu tieši tajā pašā laikā un vietā.

Adrenalīna sajūta

Visbiežāk oriģinālas dāvanas no citām izceļas tieši ar to, ka tās ļauj iegūt jaunas emocijas. Tādā ziņā brauciens ar džipu pa bezceļiem ir lielisks veids, kā paaugstināt adrenalīna devu. Brauciens ir neparedzams un pilns ar pārsteigumiem.

Ja tavam jubilāram patīk ekstrēmas aktivitātes un adrenalīnu raisoši piedzīvojumi, tad brauciens ar džipu pa Latvijas mežu bezceļiem būs tieši laikā. Skaties sadaļā Kur pirkt dāvanu, ja vēlies uzdāvināt kādam adrenalīna sajūtu.

Ko ņemt vērā

Off road piedzīvojums ar džipu

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Konkrēts piedāvājums ir paredzēts noteiktam cilvēku skaitam

Šāds piedzīvojums parasti ir paredzēts 1-3 personām, jo līdzi vienmēr brauc labi pieredzējis instruktors. Tas ir jāņem vērā, ja dāvana ir paredzēta nelielai draugu grupai.

Off road piedzīvojumiem var būt dažādi līmeņi

Piedzīvojums ar džipu var tikt sadalīts dažos līmeņos. Tas darāms gan pēc piedzīvojumā pavadītā laika, gan arī pēc taku sarežģītības. Piemēram, var izvēlēties stundu garu piedzīvojumu pa salīdzinoši viegli izbraucamām takām. Taču var izvēlēties arī 5 stundu braucienu pa ekstrēmākām takām.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Off road piedzīvojums ar džipu ir lieliska dāvana vīrietim svētkos. Tā ir lieliska iespēja kārtīgi iztrakoties un iegūt varenu adrenalīna devu.

Vīram

Tieši tāpat tā varētu būt oriģināla dāvana vīram, kas ļaus izkāpt ārā no ikdienas rutīnas un mesties iekšā aizraujošā piedzīvojumā.

Aktīvam pārim

Off road piedzīvojums varētu būt arī forša dāvana pārim. Ja esi aizraujošas dāvanas meklējumos aktīvam un piedzīvojumu kāram pārim, šis būs izcils pārsteigums.

Draugam

Ja tavā draugu lokā ir piedzīvojumu meklētāji, kas nebaidās no ekstrēmiem apstākļiem, tad off road džipa piedzīvojums būs laba dāvana arī tuvākajiem draugiem.

Kur pirkt dāvanu

Aktīvās atpūtas un sporta dāvanu kartes ir lieliska dāvana kādam draugam. Off-road braucieni ir viens no tiem piedzīvojumiem, kas ļauj izjust adrenalīna plūsmu un piedzīvot dabas skaistumu. Aktīvā atpūta būs vislabākais veids kā izbaudīt laiku ar draugiem.

Trakais OFF ROAD piedzīvojums ar 4×4 džipu

Off road piedzīvojums ar džipu fromme

Uzņēmums, kas piedāvā doties trakulīgā off road piedzīvojumā ar džipu ir Advaita Adventures piedzīvojumi. Šis trakais off road piedzīvojums ir paredzēts 3 personām, kas ļaus piedalīties vieglā bezceļu braucienā pierīgas mežu ceļos. 

Var izvēlēties arī ilgākus un līdz ar to piedzīvojumiem bagātākus braucienus. Divu stundu braucienā varēs izbaudīt vidējas sarežģītības bezceļu piedzīvojumu ar izaicinājumiem. Savukārt piecu stundu brauciens sastāvēs no divām mašīnām un daudz augstākas adrenalīna devas.

Lai trakulīga un piedzīvojumiem bagāta atpūta!

Aplūko arī šādas dāvanu idejas: