Brauciens ar veikbordu

veikbords

Brauciens ar veikbordu ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus baudīt atpūtu svaigā gaisā, pārbaudīt savas prasmes veikbordā un gūt lieliskas emocijas. Šī ir lieliska dāvana absolventam izlaidumā un vīrietim svētkos.

Aizraujošām emocijām bagāts izbrauciens uz ūdens

Pavasaris, vasara un rudens sāks ir īstais laiks, kad izbaudīt atpūtu svaigā gaisā. Viens no labākajiem aktīvās atpūtas piedāvājumiem uz ūdens, ko baudīt vienam vai draugu lokā, ir brauciens ar veikbordu. Kad brauciens ar kvadraciklu un ūdens motociklu ir izmēģināti, laiks pamēģināt ko jaunu. 

Veikbords var tikt baudīts galvenokārt divējādi – uz trases un aiz laivas. Ezeros parasti ir uzbūvēta speciāla trase, kas ļauj baudīt veikbordu ar apgriezieniem un iespēju arī palekties gaisā. Savukārt aiz laivas veikborda baudīšana paredzēta lielākos ezeros vai upēs. Jo vairāk vietas un teritorijas, jo jautrāk un interesantāk.

Iepriekšēja pieredze nav obligāta, ko šis ir izklaides veids, kas izdosies ar praksi. Jo vairāk trenēsies, jo labāk sanāks. Turklāt profesionāli instruktori noteikti palīdzēs, ieteiks labākos braukšanas veidus. Labi pavadīts laiks ir garantēts!

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus baudīt kādu aizraujošu piedzīvojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Ar dāvanu karšu palīdzību mūsdienās ir pavisam reāli uzdāvināt aizraujošu piedzīvojumu, kā, piemēram, braucienu ar veikbordu. Tā ir oriģināla dāvana, kas sagādās prieku un ļaus labi pavadīt brīvo laiku. Ik vienam aktīvās atpūtas entuziastam šāda dāvana patiktu!

Dāvanas sniegtā vērtība

Brauciens ar veikbordu

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Atpūta svaigā gaisā

Uzdāvinot aktīvo atpūtu, bieži vien tam klāt nāk arī atpūta svaigā gaisā. Vasarā bieži vien nepaspējam izbaudīt ūdens priekus tik daudz, cik gribētos. Tad nu veikbords ir vēl viens iemesls izpeldēties kādā ezerā vai upē un labi pavadīt laiku svaigā gaisā pie dabas, prom no ekrāniem un medijiem.

Pārbaudītas prasmes veikbordā un, iespējams, jauns hobijs

Kad apnicis viss cits, tad vienmēr laba ideja ir meklēt kādu jaunu piedzīvojumu – attīstot ar vien jaunas prasmes. Veikbords ir sporta veids, kas jau sen ir aktuāls, tomēr ne visi to ir izmēģinājuši. Dāvanas saņēmējs varēs uzlabot savas veikborda prasmes vai atklāt tās no jauna.

Emocijām bagāts piedzīvojums

Veikbordā ir pāris lietas, kas jāpatur prātā. Konkrēti manevri un pagriezieni, ūdens plūsma, ātrums. Tas viss sniedz fantastiskas emocijas – vējš matos, ūdens šļaksti, azarts un augošs adrenalīna līmenis. 

Laiks kopā ar draugiem vai ģimeni

Ja šis piedzīvojums tiek baudīts vienatnē, tad nav ar ko dalīties iespaidos. Tāpēc šo piedzīvojumu visjautrāk baudīt draugu klātbūtnē. Tad arī rodas vieta draudzīgām sacensībām – kuram izdosies uzstādīt labāko pagrieziena rekorduvai augstāko lēcienu? Nav jau jābūt precīzām uzskaitēm un profesionāļiem, lai labi pavadītu laiku.

Ko ņemt vērā

Brauciens ar veikbordu

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Vecuma ierobežojumi

Jebkuram izklaides veidam uz ūdens nepieciešama vecāku uzraudzība. Šī ir lieliska dāvana jauniešiem svētkos. Taču jauniešiem no 8 līdz 16 gadu vecumam braucieni iespējami tikai vecāku klātbūtnē.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās

Saņemot dāvanā dāvanu karti, jāinformē jubilārs par savlaicīgu pieteikšanos. Pirms veikborda baudīšanas nepieciešams pieteikties digitāli ar epasta palīdzību vai telefoniski. 

Sezonāla dāvana

Šī ir sezonāla izklaide, kas aktuāla no maija līdz septembrim. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Absolventam izlaidumā

Absolventam, kas pabeidzis skolu, aizraujošs piedzīvojums būs tieši laikā. Laba dāvana izlaidumā gan meitenei, gan puisim.

Aktīvam vīrietim

Vīrietim, kam patīk baudīt ātrumu un aktīvo atpūtu, šī ir īstā dāvanas izvēle – tētim, vīram un brālim.

Draugam un draudzenei

Veikbords ir sporta veids un izklaide, ko īpaši jautri būtu izmēģināt draugu lokā.

Kur iegādāties

Brauciens ar veikbordu

Veikbords ir aktivitāte, ko iespējams iegādāties vairākās vietās Latvijā.

RIGA WAKE Zaķusalā

Riga Wake veikparks piedāvā aizraujošu atpūtu uz ūdens dažāda līmeņa un sagatavotības sportot gribētājiem – veikparka instruktori ir pieredzējuši un profesionāli veikbordisti, kas gan iemācīs pirmos soļus uz ūdens iesācējiem, gan sniegs padomus pieredzējušiem braucējiem.

Wild Wake veikparks Salaspilī

Veikbords, iespējams, labākajā vietā meža vidū – Wild Wake veikparkā. Sportiska bauda gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem. Instruktori palīdzēs apgūt jaunas iemaņas un attīstīt esošās prasmes veikbordā, kamēr apkārt valda pilnīga dabas harmonija.