Izbrauciens ar jahtu

jahta

Izbrauciens ar jahtu ir ekskluzīva dāvana, kas tās saņēmējam ļaus atpūsties svaigā gaisā, kā arī izbaudīt skaistus dabas skatus un līdzi paņemto cilvēku sabiedrību. Šī ir lieliska dāvana jaunajam pārim kāzās, absolventam izlaidumā, vecākiem gadadienā, kā arī draugiem apaļā jubilejā.

Izbrauciens ar jahtu – vējš matos un labi pavadīts laiks

Atpūta ir nepieciešama ikvienam, tāpēc jāturpina meklēt jauni veidi, kā to izbaudīt. Labi pavadīts laiks svaigā gaisā bieži vien ir daudz labāka atpūta, nekā dienas pavadīšana pie TV ekrāna. Daudzi cilvēki dod priekšroku aktīvajai atpūtai, restartējoties un gūstot enerģiju no adrenalīna un asām izjūtām. Tad labs atpūtas variants ir brauciens ar kvadracikliem, ūdensmočiem vai kāds lidojums. Mierīgākai atpūtai uz ūdens iesakām izbraucienu ar jahtu – par to vairāk šajā rakstā.

Tas ir lielisks atpūtas veids, kurā sajust vēju matos, saelpoties svaigo gaisu un baudīt saulrietu kādā siltā vakarā. Atliek vien pasaukt līdzi vēl draugus vai ģimeni, uzklāt galdu un nodoties kārtīgām svinībām.

Ekskluzīva dāvana

Īpašos svētkos ierasts dāvanas saņēmēju palutināt ar ko patiešām pārsteidzošu un īpašu. Bieži vien šādos dzīves svētkos tiek dāvinātas arī ekskluzīvas dāvanas. Kas tāds, ko jubilārs pats sev, iespējams, nepirktu cenas dēļ.

Brauciens ar jahtu nav visiem pieejama izklaide, jo tas nav no lētākajiem priekiem. Tā ir īpaša atpūta, ko izbaudīt svētkos – baudīt romantisku divvientulību ar otro pusīti Valentīndienā vai svinēt savu dzimšanas dienu draugu vai visas ģimenes lokā. Šī ekskluzīvā dāvana bieži vien tiek izmantota arī kā fantastisks apveikums jaunajam pārim kāzās. 

Dāvanas sniegtā vērtība

brauciens ar jahtu

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Atpūta svaigā gaisā

Izbrauciens ar jahtu ir jauka dāvana svētkos, kas ļaus atpūsties un aizmirst par visām pasaules rūpēm. Tā ir iespēja saelpoties svaigu gaisu, atpūsties dabā bez jebkādiem peinākumiem. Jubilārs varēs sajust mieru un dabas klusumu, pat neesot tik tālu no pilsētas centra.

Skaisti dabas skati

Braucieni ar kuģīšiem un jahtām ir tik populāri, jo ne katru dienu izdodas atrasties uz ūdens. Tā ir ekskluzīva iespēja lūkoties uz apkārtni no cita skatu punkta. Piedzīvojot izbraucienu ar jahtu uz vakarpusi, izdosies izbaudīt arī skaistu saulrietu un novērot, kā pasaule lēnām gatavojas doties gulēt. 

Laiks kopā ar ģimeni vai draugiem

Vislabākais šīs dāvanas bonuss ir brauciena baudīšanas iespēja ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Tās var būt svētku svinības vai vienkārša dalīšanās savā atpūtā ar citiem. Tas var būt pavisam parasts vakars, kurā uzaicināt savus draugus un ģimeni kopīgam izbraucienam pa Daugavu vai kādu citu upi. 

Iespēja gardi paēst

Parasti uz jahtas ir ērts iekārtojums, kas piemērots viesu vajadzībām. Uz jahtas pieejama virtuvīte ar galdu, pie kura var mieloties brauciena laikā. Balstoties uz jahtas lielumu, ir arī pieejamas istabiņas, labierīcības utt. Diena noteikti būs izdevusies, ja jubilārs varēs doties foršā izbraucienā ar draugiem, paklausīties mūziku un uzēst picas.

Ko ņemt vērā

brauciens ar jahtu

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Jāsaģērbjas piemēroti laikapstākļiem

Uz ūdens vienmēr ir nedaudz vēsāks, kā arī vējš var būt spēcīgāks. Tāpēc jāparūpējas par laikapstākļiem piemērotu apģērbu, lai nav auksti.

Šādas dāvanas izmaksas ir visai augstas

Izbrauciens ar jahtu ir visai dārgs prieks un jārēķinās, ka tas izmaksās ne mazāk kā 100 EUR. Vairāku stundu ilgs brauciens var izmaksāt 200-300 EUR. Tāpēc šī ir ekskluzīva dāvana, ko uzdāvināt kādam īpašos svētkos.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Absolventam

Izbrauciens ar jahtu ir lieliska dāvana absolventam, kur sarīkot ballīti ar draugiem pēc izlaiduma svinībām.

Pārim

Tāpat šī ir jauka dāvana pārim svētkos, piemēram, kāzās. Abi varēs baudīt skaistos dabas skatus, dzert šampanieti un piedzīvot romantikas pilnu izbraucienu. 

Vecākiem

Izbrauciens ar jahtu varētu būt oriģināla dāvana vecākiem svētkos, piemēram, gadadienā. Viņiem noteikti patiktu iespēja atpūsties svaigā gaisā uz ūdens ar saviem mīļajiem tuviniekiem.

Sievai

Protams, šī varētu bū arī romantiska dāvana mīļotajam cilvēkam – mīļotajai sievai vai vīram Valentīndienā vai dzimšanas dienā.

Kur iegādāties

Vislabāk izbraucienu ar jahtu iegādāties ar dāvanu kartes palīdzību. Tad šo dāvanu varēs uzdāvināt ātri un ērti, turklāt izvēlēties arī piemērotāko summu. 

Brauciens ar jahtu Turaida darba dienā, 1h, 98 EUR

Jahta Turaida ir ātra un ietilpīga jahta, kas uz klāja spēj uzņemt 8 – 12 viesus. Turaida ir unikāla jahta, jo Latvijā ir tikai pāris šādas Taurus klases jahtas. Plašais klājs jahtas priekšpusē ļauj braucējiem justies komfortabli un ērti. Ja vēlaties mierīgi pasēdēt, parunāties un uzēst gardu maltīti, salonā ir saliekams galdiņš, ap kuru ēri jutīsies 6 personas, un neliela virtuve ar izlietni.