Priekšnieka t-krekls

priekšnieka krekls

Priekšnieka t-krekls ir smieklīga dāvana, ko pasniegt savam priekšniekam svētkos. Tā raisīs smaidu viņa sejā un ļaus visiem kopā pasmieties, vēl labu laiku atceroties šādu dāvanu. Īpaši, ja tā tiks valkāta ikdienā ar darba vidē – ja darbs to atļauj.

Lai visi zina, kurš birojā ir galvenais

Ar priekšniekiem darba vidē mēdzam izveidot labas un pat draudzīgas attiecības. Priekšniekam vienmēr ir jābūt uzdevumu augstumos un arī ar profesionālu attieksmi pret saviem darbiniekiem, taču tas nenozīmē, ka nevar veidot labas attiecības. Gadījumā, ja tu pats vai no visa kolektīva vēlaties uzdāvināt priekšniekam kādu dāvanu, tas var domāt arī par apsveikumiem ar humoru. Apdrukāts t-krekls varētu būt laba dāvanas ideja, kur sākt.

Ir populāras personalizētas dāvanu idejas ar virsū uzdrukātu tekstu. Tā varētu būt aprakstīta krūze, ūdens pudele, džemperis, cepure, šlipse vai t-krekls. Tieši t-kreklus ir ierasts apdrukāt visbiežāk, jo kurš gan nevalkā t-kreklus? Lai arī darba vidē varbūt t-krekli ir mazāk sastopama parādība (atkarībā no darba vides apģērba etiķetes), taču mājās ikvienam ir t-krekli skapī. Arī priekšniekam.

Un galu galā ar kreklu, uz kura būs uzrakstīts kāds veltījums priekšniekam, piemēram, BOSS IR TE vai ESMU PRIEKŠNIEKS – visi vienmēr zinās, kurš ir priekšnieks. Forša un jautra dāvana priekšniekiem svētkos, kas ļaus pasmaidīt un atcerēties savus darba vides kolēģus.

Smieklīga dāvana

Smieklīgas dāvanas ir paredzētas cilvēkiem ar lielisku humora izjūtu. Dāvinot šādu dāvanu, ir jāpārzina dāvanas saņēmēja humora izjūta, jābūt drošam par savstarpēju attiecību atbilstību un jāatrod piemērota dāvana. Par to jāpiedomā, lai nerodas pārpratumi un, lai dāvanas saņēmējs neapvainojas.

Apdrukāts priekšnieka t-krekls ir laba dāvanas ideja tikai draudzīgam priekšniekam ar kuru attiecības ir uz TU. Pretējā gadījumā šī būs nevis smieklīga dāvana, bet gan pārpratums, ko priekšnieks vai priekšniece var saprast arī nepareizi. 

Dāvanas sniegtā vērtība

dāvana priekšniekam

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Smaids sejā

Šādas dāvanas pasniegšana un arī veidošana var būt lielisks radošais process, kas iepriecinās gan kolēģus, gan arī pašu dāvanas saņēmēju. Ir patīkami no saviem darbiniekiem saņemt svētkos apsveikumu, bet vēl patīkamāk, ja viņi ir vēlējušies ieviest smaidu tavā sejā. Smieklīgs priekšnieka krekls ir laba dāvanas ideja, kas kādu laiku paliks atmiņā un var izvērsties par foršu joku, ko visiem kopā atcerēties.

Foršs t-krekls

T-kreklus valkā visi – arī priekšnieki, deputāti un prezidenti. Katrā darba vidē savs apģērbs, taču mājās neviena drēbju skapis nav iedomājams bez forša, ērta t-krekla. Tagad arī priekšniekam tiek uzdāvināts labas kvalitātes, garastāvokli uzlabojošs, ērts garderobes papildinājums.

Personalizēta dāvana

Apdrukāta t-krekla vērtība ir arī dāvanas sagatavošanai veltītā radošā enerģija, laiks un pūles. Tas vienmēr tiek novērtēts, ja dāvana ir bijusi personalizēta.

Ko ņemt vērā

dāvana priekšniecei

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies pareizo izmēru

Pats svarīgākais ir nenošaut greizi ar krekla izmēru. Neveikla situācija var rasties abos gadījumos – krekls par lielu vai daudz par mazu. 

Pārliecinies par dāvanas atbilstību priekšnieka personībai

Pirms veikt izvēli par šādas dāvanas dāvināšanu, jāpārliecinās par to, ka priekšnieks neapvainosies un šādu dāvanu pieņems ar smaidu. To var izvērtēt pēc darba vides un ikdienā valdošās atmosfēras. Ja priekšnieks ir draudzīgās attiecībās ar saviem darbiniekiem un ikdienā bieži joko, tad šāda dāvana būs izdevusies.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Priekšniekam

Apdrukāts t-krekls ir lieliska dāvana priekšniekam dažādos svētkos. Turklāt, balstoties uz izvēlēto tekstu, šī var būt laba dāvanas ideja gan priekšniekam vīrietim, gan arī priekšniecei sievietei kādos svētkos. 

Kur iegādāties

Izvēloties kreklu apdrukas servisu, jāpārliecinās ne vien par drukas, bet arī pieejamo kreklu kvalitātes. Lielisks uzņēmums, kas šādu servisu sniedz, ir UzvelcKreklu.lv.

Uzvelckreklu.lv apdruka

Uzvelckreklu.lv ir kreatīvs T-kreklu apdrukas veikals internetā. Krekls nav tikai krekls – tas ir noskaņojums, sajūta un iespēja izpausties. Dažreiz krekls ir stāsts bez vārdiem. Tas ir uzaicinājums radoši izpausties. UzvelcKreklu.lv iespējams apdrukāt ne vien kreklus, bet arī krūzes, priekšautus u.c. apģērbus.