Auduma iepirkumu soma

auduma soma

Auduma iepirkumu soma ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs dabai draudzīgu veidu, kā aizvietot plastmasas maisiņus. Šī ir dāvana, kas noderēs ikvienam dabas draugam – māsai, mammai, draudzenei un varbūt pat visai ģimenei kopā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Ilgtspējīgs un stilīgs risinājums

Mūsdienu pasaulē ar vien aktuālāka kļūst ilgtspējīgu materiālu izvēle ikdienā. Ja agrāk uz veikalu devāmies divreiz nedomājot par maisiņiem, tad nu jau aktuāli ir paņemt līdzi pašam savu maisiņu. Lai arī veikalos ir pieejami gan plastmasas, gan papīra maisi, tomēr savs auduma maisiņš ir patīkamāk lietojams.

Tiem, kam arī interesē veidi, kā ikdienā kļūt ilgtspējīgākiem, savs auduma iepirkumu maisiņš ir labs veids kā sākt. Auduma soma labi salokās un ir viegla, līdz ar to tā neaizņem daudz vietas somā, ko var nēsāt līdzi ikdienā. 

Kādam, kas ar savām darbībām vēlas atstāt aiz sevis mazaku ekoloģisko nospiedumu, auduma iepirkumu soma varētu būt noderīga dāvana.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Auduma iepirkumu soma ir laba dāvana tiem, kam patīk doties iepirkties arī ārpus ierastajiem lielveikaliem. Īpaši labi pašam savs maisiņš noderētu gājienos uz tirgu pēc augļiem un dārzeņiem. Nereti auduma somas tiek izmantotas arī modes dēļ, jo tās var izskatīties arī ļoti stilīgi. Jebkurā gadījumā, lai kāds pielietojums auduma somai arī būtu, tā noteikti ir praktiska dāvana, kas noderēs.

Dāvanas sniegtā vērtība

Auduma iepirkumu soma

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Dabai draudzīgs risinājums ikdienā

Ja tavam jubilāram patīk rūpēties par dabu, tad auduma soma būs dāvana, kas ļaus to darīt. Tā ir lieliska dāvana, kas nodrošina ar ilgtspējīgu produktu, ko var lietot gadiem ilgi. Tas ir dabai draudzīgs, pārstrādājams, kā arī neprasa īpašu kopšanu.

Laba auduma soma kalpos ilgi, līdz ar ko ļaus ne tikai saudzēt dabu, bet arī ietaupīt. Ilgtermiņā plastmasas maisiņu pirkšana rada liekus tēriņus, no kā auduma soma ļauj atbrīvoties. It īpaši, ja tā ir bijusi dāvana. 

Daudzveidīgs pielietojums

Lai arī auduma maisiņi parādījās kā iepirkumu plastmasas maisu aizvietotāji, mūsdienās to pielietojums ir krietni plašāks. Ja tev ir pašam sava auduma soma, tad to noteikti ņemsi līdzi arī savās ikdienas gaitās.

Piemēram, auduma soma var būt noderīga portatīvā datora pārnēsāšanā – viegli un ērti. Vēl auduma maisiņš noteikti noderēs dodoties uz pludmali vasarā, tajā lieliski ietipst dvielis, peldkostīms, ūdens pudele un laba grāmata.

Stilīga dizaina iespējas

Tā kā ar vien populārāks paliek minimālisma dizains, auduma maisiņi ir lielisks piemērs tam, ka arī tik ikdienišķa lieta var būt stilīga. Tas ir veids, kā saņēmējs varēs apkārtējiem izrādīt savu gaumi un stila izjūtu. Galu galā auduma maisiņu var ņemt līdzi visur, ne tikai uz veikalu vai pludmali vasarās.

Auduma maisiņus nereti izmanto kādas lielākas ziņas izplatīšanai. Piemēram, tas var būt uzraksts par klimata pārmaiņām, kāda vienlīdzību stimulējoša bilde vai sauklis. Dizains vienmēr runā par tevi pašu, iekļaujot arī tavas vērtības.

Ko ņemt vērā

Auduma iepirkumu soma

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par labu kvalitāti

Auduma maisiņa mērķis ir kalpot gadiem ilgi, saglabājot savu kvalitāti. Tāpēc parūpējies par to, lai uz maisiņa uzdrukātais dizains nebūtu viegli nonēsājams vai nomazgājams. 

Izvēlies gaumei piemērotu dizainu

Atceries, ka dizainam ir liela nozīme. Ja somas krāsa un kopējais dizains patiks, tad tā noteikti tiks izmantota daudz vairāk un biežāk. Izvēlies tādu dizainu, kas saņēmējam patiktu – varbūt tā būs smieklīga kaķu bilde, varbūt pavisam vienkārša lina soma vai arī kāds asprātīgs joks par pasaules glābšanu ar maisiņa palīdzību.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Auduma iepirkumu soma ir ilgtspējīga un noderīga dāvana, kas tavai mammai noderēs ikdienas darbos. Tā vienmēr būs viņai līdzi, lai katrs gājiens uz veikalu būtu ilgtspējīgāks un dabai draudzīgāks.

Māsai

Savai māsai vari atrast kādu stilīgu auduma somu ar īpašu uzrakstu vai arī kādu modernu grafiku. Ja soma pašai patiks, tad viņa to arī daudz biežāk izmantos – apvienot lietderīgo ar skaisto ir pats labākais risinājums!

Draudzenei

Arī draudzenei vari atrast kādu foršu un stilīgu auduma somu. Galu galā tur varēs likt arī ikdienišķas lietas, piemēram, paņemt līdzi sporta tērpu vai pludmales piederumus.

Ģimenei

Ja esi dāvanas meklējumos visai ģimenei, tad interesanta dāvanas ideja varētu būt auduma somas katram ģimenes loceklim. Auduma somas varētu būt savstarpēji saistītas, taču ar personalizētiem simboliem, piemēram, iniciāļiem. 

Kur pirkt dāvanu

Auduma iepirkumu soma kur pirkt

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Reline auduma somas ar stilīgu apdruku

Reline ir pašmāju ģimenes uzņēmums, kas rada apģērbu un aksesuārus, to starp, arī auduma somas. Sadaļas attēlā ir redzama viena no auduma somām ar stilīgu apdruku – pavisam vienkāršu, taču gaumīgu un jautru. 

Kokvilnas un lina somas no Ziemeļmeitas

Interneta veikalā Ziemelmeita.lv iespējams iegādāties stingras lina un kokvilnas somas pirkumiem un ikdienas precēm. Tās ir vienkāršas, taču kvalitatīvas un izturīgas.

Lai izdodas atrast skaistu dāvanu!