Valodu kursi

Valodu kursi

Valodu kursi ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus apgūt jaunu valodu pēc izvēles, kā arī šī procesa laikā labi pavadīt laiku un iepazīt jaunus cilvēkus. Šī ir lieliska dāvana absolventam izlaidumā un Ziemassvētkos tiem, kas vēlas nospraust jaunu mērķi mācīties valodas – vecākiem, draugiem un kolēģiem.

Valodu kursi – jaunas zināšanas

Lai arī bieži vien mēdzam aizrauties ar saviem darbiem un noslogot savu ikdienu, vērts atcerēties, ka nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu. Pēc skolas pabeigšanas ir vienkārši sevi pārliecināt par to, ka viss nepieciešamais jau ir apgūts. Tomēr skolas laikā iesāktās svešvalodas zināšanas ne vienmēr ir pilnvērtīgas un noturīgas, tāpēc apgūt valodu ir vērtīga prasme, ko pilnveidot arī tālāk.

Skolas laikā veltīt pilnvērtīgu uzmanību svešvalodas apgūšanai ir grūtāk pārējo priekšmetu dēļ – visam veltīt vienlīdzību uzmanību ir izaicinoši. Tāpēc labākais veids, kā apgūt jaunu valodu, ir tam paredzēto kursu apmeklēšana. Individuāla pieeja un kokrēti nosprausts mērķis ir iedvesmojošs veids, kā iemācīties jaunu valodu.

Šī ir jauka dāvana kādam, kas patiešām vēlas sevi pilnveidot un apgūt jaunu valodu. Dzīvē vienmēr noderēs!

Iedvesmojoša dāvana

Dāvanas iedvesmai ir labs veids, kā uzdāvināt kaut ko noderīgu un vienlaikus sirdi sildošu. Dāvanas, kas sniedz īpašas emocijas – sajūtu dāvanas – ir lielisks apsveikums svētkos, kad negribas uzdāvināt kaut ko tādu, kas netiks izmantots. 

Iemācīties jaunu valodu ir iespēja, kas ne visiem tiek sniegta. Spēja savā ikdienā atbrīvot laiku un veltīt to kā jauna apgūšanai, ir patiešām apsveicami un arī iedvesmojoši. Neskatoties uz to, vai jubilārs vēlas apgūt jaunu valodu turpmākā ceļojuma dēļ vai vienkāršas vēlmes dēļ, šī ir iedvesmojoša dāvana, kas noderēs!

Dāvanas sniegtā vērtība

valodu kursi

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Jaunas zināšanas – apgūta valoda pēc izvēles

Vislielākā dāvanas vērtība ir apgūtā valoda. Iespējams, jubilāram bija nepieciešams tas nelielais grūdiens, lai patiešām atbrīvotu laiku ikdienā un veltītu to kursiem. Nekad nevar zināt, kad valoda atkal noderēs – ceļojumos, darba vidē vai personīgajā dzīvē. Valodas, kas tiek runātas vairākās valstīs, vienmēr noderēs!

Produktīvs laika pavadīšanas veids

Pašam reizēm ir grūti veltīt sevi kādai nodarbei un apņemties to regulāri pildīt. Taču, ja ir uzdāvināti kursi, tas sniegs lielu motivāciju, jo nav ceļa atkāpties. Regulāra kursu apmeklēšana sniegs gandarījuma sajūtu, jo katra kursu diena būs pavadīta vērtīgi un produktīvi.

Jaunu cilvēku iepazīšana

Mūsdienās valodas iespējams apgūt arī pašmācības ceļā. Ir pieejamas dažādas aplikācijas, kuras ir pat bez maksas. Tomēr klātienes valodas kursi sniedz pavisam citas priekšrocības, no kurām viena ir citu cilvēku klātbūtne.

Apgūstot valodu, vislabāk ir to darīt citu cilvēku sabiedrībā. Valodu apgūšanā bieži vien tiek pielietoti dialogi, kopīga lasīšana, uzdevumi. Iespējams, kāds cits uzdos pareizo jautājumu, kas izpalīdzēs arī tev pašam. Jaunu cilvēku iepazīšana vienmēr ir bonuss!

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Noskaidro, vai jubilārs vēlas apgūt valodu

Šī nav dāvana, ko kādam var piespiest. Ja jubilārs nevēlas apgūt jaunu valodu, tad šāda dāvana nebūs labākā izvēle. Dāvanas saņēmējam pašam ir jāgrib apgūt valodu, tikai tā dāvana spēs sagādāt plānoto prieku un pateicību.

Atrodi kvalitatīvu un profesionālu skola

Dāvinot dāvanu kartes kursiem, jāpārliecinās par labu skolu. Ar kvalitatīvām nodarbībām un profesionāliem pasniedzējiem, kā arī ar labu apkārtējo vidi. Mācīšanās procesā tas ir ļoti svarīgi, lai motivētu sevi būt produktīvākam.

Izvēlies valodu, ko dāvanas saņēmējs gribēs apgūt

Ja esi pārliecināts par to, ka dāvanas saņēmējs vēlas apgūt jaunu valodu, tad atliek vien izsecināt, kādu. Skolas un universitātes laikā bieži vien piedāvātās valodas ir krievu, vācu, spāņu un franču. Jebkura no šo valodu turpināšana ir solis pareizajā virzienā, lai sevi pilnveidotu!

Kam piemērota šāda dāvana

valodu kursi

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Ja vecāki gribētu apgūt kādu valodu, kopīga kursu apmeklēšana varētu būt superīgi ideja. Vecākiem šāda ideja noteikti būtu vispiemērotākā un labākais veids, kā sevi pilnveidot!

Absolventam

Lai neaizmirstas tikko uzsāktais, arī absolventam varētu noderēt valodu kursi. Sniedzot dāvanu karti, jāpiemin, ka tā ir derīga vismaz vienu gadu. Pēc skolas pabeigšanas ir laiks, kad atpūsties, un tad atkal laiks uzsākt valodas apgūšanu!

Draugam vai draudzenei

Arī draugiem šī varētu būt laba dāvanas ideja Ziemassvētkos vai dzimšanas dienā.

Kolēģim

Lieliska dāvanas ideja, kas ir gan sirsnīga, gan arī pietiekami lietišķa, lai tiktu pasniegta savam kolēģim.

Kur iegādāties

Vislabāk valodu kursus ir uzdāvināt dāvanu kartes formātā, jo tad jubilārs pats varēs izvēlēties valodu un laiku, kad uzsākt kursus. Tas ir izdevīgs veids, kā gan pasniegt, gan saņemt šādu dāvanu.

FromMe valodu kursi – plaša izvēle

FromMe dāvanu karšu servisa piedāvājumā ir dažādi valodu kursi ar plašu izvēli gan bērniem, gan pieaugušajiem.