Termokrūze tējai vai kafijai

termokrūze

Termokrūze tējai vai kafijai ir praktiska dāvana, kas ļaus dzērieniem saglabāt to temperatūru vairāku stundu garumā. Šī ir lieliska dāvana vīrietim svētkos, kā arī īpašos notikumos arī skolotājai, darbiniekiem un kolēģiem

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Termokrūze karstu dzērienu saglabāšanai

Termokrūze ir lieta, kurai jābūt katra tējas, kafijas un citu silto dzērienu mīļotāju mājās. Tā var tikt izmantota kādā rudens vai ziemas vakara pastaigā, kad gaisā jau jūtams vēsums un gribās rokās siltu dzērienu.Termokrūze ir viena no pirmās nepieciešamības lietām pārgājienos un atpūtai pie dabas.

Tik pat labi tā noder arī ikdienā – ja no rīta pa ceļam uz darbu nepietiek laika kafijai, kāpēc gan to nepaņemt līdzi?

Termokrūzes salabā dzēriena temperatūru vairāku stundu garumā. Lai arī termokrūzes galvenokārt ir domātas karstiem dzērieniem, tās spēj saglabāt arī atspirdzinošu dzērienu temperatūru. Karstus dzērienus termokrūze parasti spēj saglabāt aptuveni 12 stundas, bet aukstus dzērienus saglabāt atspirdzinoši vēsus līdz pat 48 stundām.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Termokrūze ir lieliska dāvana, kura tiks izmantota dažādās dzīves situācijās. Tā ir praktiska dāvana, ko izmantot ikdienā, darbā un mājās, atpūtā un ceļojumos.

Dāvanas sniegtā vērtība

dāvana termokrūze

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Vienmēr silta tēja vai kafija

Pašsaprotamākā un patīkamākā termokrūzes kā dāvanas vērtība ir silti dzērieni vienmēr un visur. Ja dāvanas saņēmējam patīk dienas laikā regulāri dzert siltas tējas vai diena nav iedomājama bez vairākām kafijas krūzēm, tad termokrūze ir perfektā dāvana.

Ja jubilāram vēl nav termokrūze vai savējā ir jau novecojusi, tad šī dāvana tiks augstu novērtēta.

Lielisks gadžets pārgājieniem

Termokrūze ir ikdienas papildinājums, kas noteikti noderēs praktiskām dzīves situācijām. Lai arī šķiet, ka tā visvairāk varētu tikt izmantota ziemā, tā nebūt nav.

Tieši vasarās visvairāk laika pavadām brīvā dabā – līdz rīta gaismai svinot Jāņus, apmeklējot zaļumballes, paliekot pa nakti teltīs, dodoties pārgājienos utt. Vakaram pienākot, arī vasarā silta tējas krūze ir ļoti iemīļota un gaidīta.

Rūpes par dāvanas saņēmēju

Lai arī kādam mērķim šī termokrūze tiktu dāvināta, tā izrādīs rūpes pret jubilāru. Dāvanas saņēmējam tiks atvieglota ikdiena – steigas pilnie rīti neatstās bez karstas kafijas un garās rudens pastaigas neļaus nosalt.

Lai šo dāvanu padarītu vēl personiskāku un mīļāku, vienmēr iespējams pievienot klāt jauku apsveikuma kartīti vai personalizētu gravējumu termokrūzē.

Ko ņemt vērā

sieviete ar suni un termokruzi zieviete ziema ar termokruzi stanley trigger action

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Termokrūzei jābūt kvalitatīvai

Lai tā pilnvērtīgi spētu pildīt savu uzdevumu, termokrūzei ir jābūt kvalitatīvai un drošai. Tas būtu ļoti nepatīkams brīdis un liela vilšanās, jo jubilārs ar prieku paņemtu savu termokrūzi kādā piedzīvojumā un nepieciešamajā mirklī tēja izrādītos jau atdzisusi.

Parūpējies par piemērotu dizainu

Verts piedomāt arī par to, kādās situācijās šī termokrūze visvairāk tiks izmantota. Ir termokrūzes dažādos izmēros un ar dažadām izmantošanas spējām. Dažādas termopudeles ir aprīkotas ar karabīnēm ērtākai pārnēsāšanai ceļojumu laikā, piemēram. Ir speciālas pudeles, kas paredzētas pārvadāšanai mašīnā un citas atkal nē. Par to ieteicams padomāt vai arī iegādaties pēc iespējas universālāku termokrūzi.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Katram vīrietim noderētu termokrūze – vai nu pa ceļam uz ofisu, vai arī trakos vasaras pārgājienu un makšķerēšanas piedzīvojumos.

Brālim

Lieliska dāvana svētkos brālim būtu termokrūze – gan noderīgs, gan rūpes izrādošs ikdienas sabiedrotais.

Tētim

Ja tētim garšo tēja vai kafija un bieži vien darbu laikā nepietiek brīvu brīžu un dzērieni vienmēr atdziest, termokrūze ir lielisks palīgs.

Darbiniekiem

Profesionāla un noderīga dāvana, ko pasniegt darbiniekiem un kolēģiem svētkos, varētu būt arī termokrūze. Gaumīga un eleganta.

Skolotājai

Skolnieku ekskursijas bieži vien notiek dabā. Katram ir vismaz viena atmiņa par kopīgu pikniku dabā ar visu klasi un skolotāju kādas eksursijas laikā. Skolotāja noteikti novērtētu termokrūzi. 

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Ūdens pudeļu veikals UDENSPUDELE.LV

termokrūzes no UDENSPUDELE.LV

Ja vēlaties atrast visskaistākās un kvalitatīvākās termokrūzes, tad īstā vieta būs UDENSPUDELE.LV. Piedāvājumā termokrūzes no populārākajiem pasaules zīmoliem Kambukka, Stanley, Contigo u.c. UDENSPUDELE.LV ir specializētais termopudeļu un termokrūžu veikals, kurš visai labi arī zin, kā iesaiņot dāvanas. Viņi arī sniegs palīdzīgu atbalstu īstās termokrūzes izvēlei.

Skaista, stilīga un praktiska – tāda dāvana ir termokrūze. Īpaši piemērota dāvana gada vēsajā periodā, īpaši kā dāvanas Ziemassvētkos. Bet kārtīgs kafijas baudītājs šādu dāvanu novērtēs visu cauru gadu.

Ja vēlies dāvanas izvēli atstāt jubilāra ziņā, tad tas iespējams ar dāvanu karšu interneta veikalu FromMe.lv. Dāvanu karte ūdens pudelei ļaus jubilāram iegādāties pašam savu termopudeli, kas būs ērts un praktisks ikdienas sabiedrotais.

Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!

Ja termokrūze kafijai vai tējai nav ta dāvana, kura derēs jubilāram, iesakām apmeklēt mūsu rakstu Vara ūdens pudele veselībai.