Termoglāzes vasarīgai ballītei

Termoglāzes vasarīgai ballītei

Termoglāze ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs stilīgu un ilgtspējīgu termoglāzi ar dzēriena temperatūras saglabāšanas iespēju stundām ilgi. Šī ir vasarīga un lieliska dāvana gan kolēģim, gan absolventam, gan arī draugiem.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Ilgtspējīgs risinājums – termoglāzes atspirdzinošiem dzērieniem

Dabas aizsardzības sarunām paliekot ar vien populārākām, ikviens vēlamies palīdzēt un veikt ikdienā mazas, bet nozīmīgas pārmaiņas. Mēģinot samazināt plastmasas atkritumu daudzumu ikdienā, viens no vienkāršākajiem veidiem ir aizvietot plastmasas pudeles un glāzes ar ilgtspējīgiem materiāliem. Tā vietā izvēlēties pudeles un glāzes no stikla, nerūsējošā tērauda, metāla vai vara. 

Pastāv arī ilgtermiņa plastmasa, ko iespējams regulāri lietot. Rīkojot vasarīgu ballīti piemājas dārzā vai braucot atpūsties pie dabas – termoglāze no kvalitatīviem materiāliem ir lieliska dāvana. Katram vajadzētu būt pašam savai termoglāzei, ko lietot gan karstā vasarā, gan stindzinošā ziemā.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Termoglāzes ir fantastiska dāvana kādam, kam rūp daba un vides saudzēšana. Pastāv liela iespēja, ka ilgtspējīga ūdens pudele un kvalitatīvs termoss dāvanas saņēmējam jau ir. Tāpēc termoglāzes būs lieliska un praktiska dāvana, kas noteikti noderēs – īpaši vasaras sezonā.

Dāvanas sniegtā vērtība

termoglāze

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Ilgtspējīgs risinājums

Atpūšoties pie dabas, viena no labākajām daļām ir piknika rīkošana. Ne velti saka, ka dabā viss garšo daudz labāk. Jebkurā vasaras ballītē ir gan dzērieni, gan arī uzkodas. Tāpēc svarīgi padomāt par traukiem, kas nesagādātu lielu piesārņojumu.

Šajā gadījumā, saņemot savu termoglāzi, to būs ērti ņemt līdzi uz vasaras ballītēm. Tā vienmēr var būt līdzi, tikt glabāta mašīnā un pēc nepieciešamības izmantota.

Saglabāta dzēriena temperatūra

Vissvarīgākā un labākā termoglāzes funkcija, protams, ir termonoturība. Tas nozīmē, ka dzēriena temperatūra tiks uzglabāta stundām ilgi kā oriģināla. Rīta kafija paliks karsta 5, 8 vai pat 12 stundas.

Tas, protams, atkarīgs no termoglāzes materiāla un tilpuma. Savukārt atspirdzinoši vēsa temperatūra sulām, ūdenim un limonādēm saglabājas vismaz 9 stundas līz pat 48.

Stilīgs un moderns dizains

Senāk vienīgais ilgtspējīgais dzērienu risinājums bija termoss. Tomēr tagad tiek ražotas arī pudeles un glāzes ar termonoturību. Termoglāzes mūsdienās izskatās patiešām skaistas un pat elegantas. Tām pievienotais salmiņš piešķir īpašu jautrību, jo no salmiņa tomēr viss garšo nedaudz labāk. 

Ko ņemt vērā

termoglāze

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies ar termoglāzes ilgnoturību

Jo labāks materiāls, jo ilgāka temperatūras noturība. Viens no labākajiem termoglāzes veidiem ir no nerūsējoša tērauda ar dubultu vai pat trīskāršu vakuuma sieniņu nodalījumu. Jo kvalitatīvāka būs izvēlētā termoglāze, jo lielāku prieku tā sagādās ikdienā.

Dāvanas saņēmējam piemērots dizains

Termoglāzes mērķis ir būs izturīgai un noturīgai visa mūža garumā. Tāpēc ir īpaši svarīgi uzdāvināt tādu termoglāzi, kas dāvanas saņēmējam tiešām patiks – pēc ērtuma, krāsas un dizaina. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Draudzenei

Jautrām kopīgi apmeklētām ballītēm lieliska dāvana draugam vai draudzenei ir stilīga termoglāze.

Māsai vai brālim

Šī ir arī lieliski piemērota dāvana brālim vai māsai vārda vai dzimšanas dienā. Īpaši, ja šie svētki iekrīt tuvojoties vasaras sezonai.

Absolventam

Pēc skolas pabeigšanas gatavībā veidot un apmeklēt ballītes, kvalitatīva un jautra termoglāze ir laba dāvana absolventam izlaidumā.

Kolēģim

Pirms atvaļinājuma, kā novēlējumu jaukai un prieka pilnai atpūtai, elegantu un gaumīgu termoglāzi var uzdāvināt arī savam kolēģim.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Interneta veikals ŪDENS PUDELE

Labas un kvalitatīvas termokrūzes vasaras ballītēm un piedzīvojumiem iespējams iegādāties udenspudele.lv interneta veikalā. Tās ir ļoti praktiskas un arī elegantas.

Piemēram, Melon termoglāze ir vasarīgi dzeltenā krāsā un saglabās dzērienu karstu līdz 4 stundām. Patīkami atvēsinošu dzērienu saglabās līdz pat 20 stundām, tāpēc būs noderīga dažādos laika apstākļos.

Arī populārais ražotājs The Stanley ir nācis klajā ar stilīgu termoglāzi – Stanley alus glāze. Ta ir 470ml tilpumā un aukstu dzērienu saglabā 4 stundas, aukstu ar ledu – līdz pat 15.

Un vēl viens variants, ko esam atraduši, ir zīmola ASOBU termoglāze. Tai ir lieliska termonoturība – dzēriens uzglabājas karsts 12 stundas, bet auksts 24 stundas.

Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!