Skaista ziedu vāze

ziedu vāze

Ziedu vāze ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs vāžu kolekcijas papildinājumu, kā arī kalpos par skaistu interjera dekoru. Šī ir dāvana, kas piemērota ikvienai ziedu cienītājai tavā dzīvē – mammai, māsai, draudzenei, sievai un skolotājai.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Vāze ziediem un interjeram

Mūsdienās jebkuram funcionālajam un praktiskajam gadžetam var būt potenciāls kļūt arī par lielisku interjera papildinājumu. Tā kā cilvēkiem patīk, lai viņu mājoklī lietas būtu ne tikai funkcionālas, bet arī skaistas, tad arī praktisko priekšmetu piedāvājums tiek veidots atbilstoši šīm vēlmēm. Lielisks piemērs ir ziedu vāze.

Vāzes vienmēr ir bijušas skaistas, taču nu jau tās tiek veidotas kā pilnvērtīgi interjera papildinātāji. Galu galā tām ir jāizskatās vareni labi arī tad, kad mājās ziedu nav un vāze ir jāliek plauktā. Līdz ar to skaista vāze var itin labi kalpot abos gadījumos – ar un bez ziediem tajā.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Skaista ziedu vāze būs praktiska dāvana jubilāram, kas papildinās viņa vāžu kolekciju. Ja esi pamanījis, ka jubilāra mājoklī trūkst vāzes, tad šī dāvana būs īpaši noderīga. Ir tik daudzi puķu veidi – puķuzirnīšiem derēs arī mazāka vāze, taču, piemēram, saulespuķēm un garajām rozēm noteikti prasās arī ietilpīga un augsta vāze.

Dāvanas sniegtā vērtība

ziedu vāze

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Vāžu kolekcijas papildināšana

Vāze ir dāvana, kas būs tieši laikā kādam, kas tikko ievācies jaunā mājoklī un vēl nav paspējis sapirkt visu nepieciešamo. Tāpat ir jāpatur prātā, ka vāzes tomēr ir ļoti trauslas un, līdzīgi kā trauki, arī tās mēdz saplīst. Tāpēc jauna skaista vāze ir jauka dāvana, kas mudinās vienmēr mājoklī turēt glīzus grieztos ziedus.

Skaists telpas dekors

Ir divi veidi, kā vāze var kalpot interjeram – ļaut visu uzmanību novērst uz ziediem vai arī būt pietiekami izteiksmīga pati par sevi. Šī raksta attēlos esam ievietojuši dažādus piemērus, kur uzskatāmi ir redzams, ka vāze var būt skaista pati savā būtībā, taču tik pat labi var būt arī pavisam vienkārša.

Jo vienkāršāka ir vāze, jo lielāka uzmanība tiek pievērsta ziedu pušķim. Te varbūt būtu vērtīgi ņemt vērā, vai jubilāram jau ir kāds iecienītākais puķu veids, kas mājoklī parādās visbiežāk. Tad arī var domāt par glītas vāzes izvēli.

Iemesls biežāk dekorēt mājokli

Un visbeidzot jāatgādina, ka nav jau vienmēr jāgaida, lai kāds uzdāvina ziedus, lai vāzi liktu lietā. Reizēm ir itin patīkami uzdāvināt ziedus sev pašam, ienesot mājoklī svaigumu un košas krāsas. Daudzi regulāri iegādājas ziedus paši sev, un jau pavisam automātiski – gandrīz kā pārtikas produktus.

Vāzes var palīdzēt dekorēt mājokli arī sezonāli. Piemēram, vasarā vāzē varēs salikt arī pašu salasītās pļavas puķes. Rudenī var rotāt mājokli ar vāzē izkārtotām kļavu lapām, ziemā izmantot sakaltētus ziedus, pavasarā sniegpulkstenīšus vai pūpolu zariņus. Te jau atkal jāpiemin, ka cik ziedu, tik arī vāžu izmēru un veidu.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Integrē vāzi jubilāra interjerā

Domājot par dāvanas izvēli, kas pastāvīgi atradīsies saņēmēja telpā, ir svarīgi ņemt vērā viņu gaumi. Tā kā vāzei būs ne tikai funkcionāla vērtība, ir svarīgi parūpēties par to, lai šis jaunais interjera dekors iederētos saņēmēja mājoklī. Gaumei atbilstoša dāvana vienmēr ir ļoti svarīgs dāvanas izvēles elements.

Parūpējies par interesantu pasniegšanas veidu

Praktisku dāvanu galvenais uzdevums vienmēr ir izskatīties interesantāk. Nereti praktiskās dāvanas pašas par sevi var būt visai garlaicīgas, tāpēc ir vērts pameklēt interesantus veidus, kā tās iesaiņot vai pasniegt. Ar ziedu vāzi risinājums šķiet pavisam vienkāršs – dāvini vāzi jau tās pielietojumā, komplektā ar skaistiem ziediem!

Kam piemērota šāda dāvana

ziedu vāze

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Skaista ziedu vāze ir lieliska dāvana mammai – praktiska un glīta. Tā kalpos arī par lielisku atgādinājumu mājiniekiem mammu biežāk palutināt ar puķēm, ne tikai Māmiņdienā un dzimšanas dienas svētkos.

Māsai

Ja arī tavai māsai patīk mājoklī regulāri turēt ziedus vai visādi citādi radoši izpausties, tad skaista ziedu vāze varētu būt forša dāvana. Varbūt viņa spēs vāzei atrast arī kādu pavisam universālu pielietojumu un izmantot to ne tikai ziediem.

Draudzenei

Skaista dāvana draudzenei, kurai patīk saņemt dāvanā ziedus un kura pavisam nesen ir ievākusies jaunā mājoklī, būs ziedu vāze. Tā varēs kalpot par lielisku vienu no pirmajiem mājokļa interjera dekoriem. Savas labākās draudzenes gaumi noteikti zināsi labāk par viņu pašu!

Sievai

Oriģināls veids, kā pasniegt sievai ziedus varētu būt ar tevis paša izvēlētu ziedu vāzi komplektā. Varbūt viņa jau labu laiku kādu skaistu vāzi bija noskatījusi veikalā, ko esi pamanījis arī tu pats

Skolotājai

Lai skolotājai vienmēr būtu, kur klasē salikt pasniegtos ziedus, viņai noteikti noderētu dāvanā arī skaista ziedu vāze. Te arī darbojas tas pats princips, ka vislabāk vāzi pasniegt jau komplektā ar košiem ziediem. Skolotājas diena noteikti kļūs daudz labāka!

Kur pirkt dāvanu

ziedu vāze

Šeit apkopojam vietas, kur iepriekš minēto dāvanu iegādāties.

Ziedu un aksesuāru veikals Lakstos

Veikals Lakstos krāj jau vairāk kā 10 darbības gadu pieredzi, kuras laikā piedāvājums ir no ziediem izaudzis arī līdz krāšņam vāžu piedāvājumam. Pie viņiem atradīsi glītas ziedu vāzes, kas nekur citur nebūs redzētas.

Interjera priekšmetu veikals ALANDEKO

Arī ALANDEKO ir veikals, kas vienmēr iepriecinās ar skaistu vāžu piedāvājumu. Tajā ir pieejamas vāzes ļoti plašā cenu spektrā, sākot no 5 EUR līdz pat 150 EUR par vāzi. Ikviens dizaina un mākslas cienītājs šeit atradīs sev vēlamo.