Telpaugu abonements

Telpaugu abonements

Telpaugu abonements ir interesanta dāvana, kas tās saņēmēju ilgstoši pārsteigs ar skaistiem telpaugiem. Šī ir lieliska dāvana ikvienam augu mīļotājam – sievai, mammai, māsai, tētim, draugam vai draudzenei dzimšanas dienā.

Jauni telpaugi katru nedēļu

Skaisti telpaugi neapšaubāmi atdzīvina jebkuru telpa. Tā uzreiz kļūst zaļāka un līdz ar to arī dzīvīgāka. Ja minimālisms ir aktuāls un moderns interjerā, tad uz telpaugiem tas ne pa visam neattiecas. Ja nezini, ko ievietot kādā tukšā istabas stūrī, tad jebkurš augs skaistā puķu podā ir lieliska izvēle ar ko nenošaut greizi.

Kā jau visu mūsdienās, arī telpaugus iespējams iegādāties internetā. Sākot no sēklām un dīgstiem, ko audzēt pašam, līdz pat pašiem telpaugiem – ierastās līdakastes un naudas koki, sukulenti kā kaktusi un alvejas, palmas, monsteras u.c. eksotiskie augi utt. Laba dāvana būtu dāvanu karte konkrētā veikalā, kur jubilārs varēs pats izvēlēties sev vēlamo augu. 

Savukārt interesantāka dāvanas izvēle, kas ir kā sava veida spēle, ir telpaugu iknedēļas vai ikmēneša abonements. Pēc konkrēta laika posma (piemēram, nedēļas vai mēneša) pie jubilāra durvīm tiks piegādāts kāds pārsteiguma augs. Šī ir fantastiska dāvana īstiem augu mīļiem.

Interesanta dāvana

Interesanta dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs noteikti novērtēs un ar prieku pieņems. Šī ir tāda dāvana, kas patiktu jebkuram – tā raisa interesi un padara ikdienu daudz jaukāku.

Telpaugu abonements ir aizraujoša un interesanta dāvana, jo tai piederas ne vien praktiskais augs, bet arī noslēpumainas spēles būtība. Jubilārs nevar izvēlēties augus pēc savas vēlmes – lai arī tas ir forši, tas mēdz būt garlaicīgi. Pārsteiguma elements ir tas, kas šo dāvanu padara par patiesi interesantu un oriģinālu apsveikumu.

Dāvanas sniegtā vērtība

Telpaugu abonements

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam

Skaisti telpaugi, kas iederēsies jebkurā interjerā

Dāvanas galvenā vērtība ir augi. Jebkuram puķu un augu mīlim patiks dāvana, kas sniegs iespēju papildināt savu plaso augu ģimenīti. To nekad nevar būt par daudz, ja vien vieta atļauj, kur turēt. Turklāt telpaugu iespēju ir ļoti daudz, ar vien biežāk parādās ar vien jaunāki, eksotiksāki augi piedāvājumos.

Bieži vien šādiem telpaugu servisiem ir iespēja arī pievienot ziņu – uzrakstīt, kādus augus tu negribētu saņemt. Tas tādā gadījumā, ja jubilāram jau ir daudz augi un viņš/a vēlētos, lai visi augu kolekcijā ir atšķirīgi.

Pārsteiguma elements, kas padara šo dāvanu par aizraujošu

Un vērtība, kas padara augu abonementu par aizraujošu dāvanu, ko saņemt, ir pārsteiguma elements. Ir forši dāvanā saņemt puķes, ziedus un augus. Tomēr vēl interesantāk ir saņemt augu abonementu, nezinot, kas katru mēnesi sagaidīs pie durvīm,

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies par servisa kvalitāti

Pirms izvēlies šādu dāvanu, kārtīgi izpēti telpaugu abonementa servisu – piedāvājumu, piegādes opcijas un atsauksmes no citiem pircējiem. Tas var būt ļoti vērtīgs faktors.

Noskaidro vairāk par jubilāra gaumi/kolekciju

Labs ieteikums, ko ņemt vērā, ir arī noskaidrot, kādi tepaugi jau ir jubilāra kolekcijā. Varbūt dažiem patiktu saņemt vairākus augus, kas ir vienādi, taču citiem varbūt tas škistu garlaicīgi un dāvana nebūtu pavisam izdevusies.

Kam piemērota šāda dāvana

Telpaugu abonements

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Sievietei, kurai patīk augi un rūpēšanās process par tiem, šī varētu būt lieliska dāvana svētkos.

Mammai

Mammām visbiežāk patīk rupēties par puķēm un augiem gan mazdārziņos, gan arī savā mājoklī. Šī varētu būt jauka un mīļa dāvana mammai.

Sievai

Arī savai mīļotajai sievai noteikti patiktu saņemt svētkos tik interesantu dāvanu no mīļotā vīra. Tas izrādītu rūpes un mīlestību, parādot, ka apzinies sievas hobijus!

Tētim

Arī vīriešiem var patikt rūpēties par telpaugiem. Ja arī tavam tētim šis ir sirdsprieks, telpaugu abonements viņam noteikti būt patīkams pārsteigums!

Draudzenei vai draugam

Šī var būt jauka un draudzīga vārda dienas vai dzimšanas dienas dāvana arī draugiem.

Māsai vai brālim

Savai māsai vai brālim arī varētu uzdāvināt augu abonementu svētkos. Īpaši, ja jubilārs/e tikko ievākušies jaunā dzīvoklī vai mājā.