Telefona vāciņš

Telefona vāciņš

Telefona vāciņš ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs drošību no telefona neveiksmīgas nokrišanas, kā arī kalpos par stilīgu ikdienas aksesuāru. Šī ir laba dzimšanas vai vārda dienas dāvana gan vīrietim, gan sievietei – draugiem, māsai, brālim, sievai, vīram.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu

Telefons vāciņš skaistākai un drošākai ikdienai

Lai pasargātu savu telefonu no veiksmīga kritiena un riska ekrāna vai citas detaļas saplīšanai, ir svarīgi iegādāties labu un ērtu vāciņu. Mūsdienās telefona vāciņu izvēle ir ļoti plaša un par galveno uzmanības piesaistītāju darbojas to ārējais izskats. Vērts piebilst, ka vel svarīgāka ir vāciņa kvalitāte.

Tomēr skaidrs, ka telefona vāciņi jau labu laiku kalpo ne vien kā stikla aizsargātaji, bet arī par skaistu un stilīgu ikdienas aksesuāru. To iespējams mainīt kaut vai katru dienu, piemeklējot foršāko vāciņu pie sava apģērba komplekta vai garastāvokļa. Viss lietderīgais var būt arī moderns un skaists vienlaikus!

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Telefona vāciņš ir praktiska dāvana, kas iepriecinās ikvienu telefona īpašnieku. It īpaši jau tāpēc, ka dažādu vāciņu nevar būt par daudz. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Telefona vāciņš

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Telefona pasargāšanas funkcija

Telefona vāciņa galvenā funkcija ir pasargāt telefonu no saplīšanas dažādos veidos, bet galvenokārt no nokrišanas. Tā arī ir dāvanas galvenā, praktiskā vērtība. Turklāt mūsdienās kvalitatīvi vāciņi, kas garantē drošību, nav nemaz tik lēti. Tapēc tā ir pārdomāta un laba dāvana ikvienam!

Skaists ikdienas aksesuārs

Telefona vāciņš kalpos ne vien par drošības garantiju, bet arī par foršu ikdienas aksesuāru. Tā kā vāciņi vairs nav pieejami vien dažās krāsās, tagad ar tiem iespējams ļoti eksperimentēt. Telefona vāciņš var būt tik pat izteiksmīgs kā maks, somiņa, jaunais t-krekls un daudz kas cits.

Veids, kā izcelt savu personību

Savs telefona vāciņš var arī kalpot par veidu, kā parādīt savu personību. Tā pat kā mēs to darām ar apģērbu un aksesuāriem, arī ar telefona vāciņa izvēli iespējams izcelt savu personību. Pēc tā, kādas krāsas, tekstūras, tekstus būsi izvēlējies, varēs daudz pateikt par jubilāru. Turklāt mūsdienās vāciņus var tik vienkārši nomainīt – katru dienu liec tādu, kādu gribi!

Ko ņemt vērā

Telefona vāciņš

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Jāzina jubilāra telefona precīzs modelis

Pirms dāvini dāvanu, pārliecinies dubultā par to, ka jubilāram ir tas pats telefons – lai neizdodas uzdāvināt nederīgu vāciņu.

Izvēlies vāciņu balstoties uz jubilāra personību

Kā jau noprati, vāciņa dizainam ir nozīme. Padomā par dāvanas saņēmēja mīļākajām krāsām, dzīvniekiem, mūzikas grupām, dziesmām u.c. lietām. Iespējams, tas palīdzēs dāvanas izvēlē.

Telefona vāciņam jābūt kvalitatīvam

Pašsaprotamākais, protams, ir vāciņa kvalitātē. Cena ne vienmēr garantē kvalitāti, tomēr reizēm tas ir labs rādītājs. Uz kvalitatīvu telefonu vāciņu līdzekļus nevajadzētu žēlot. Nopērkot lētu vāciņu, var gadīties, ka tas ne vien nepasargās telefonu no kritiena sekām, bet arī ātri novalkāsies, nodils, atlīmēsies utt.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Telefona vāciņš sievietei var būt īpaši svarīgs aksesuārs, tāpēc, jo plašāka mājās izvēle, jo labāk un interesantāk katru dienu saposties.

Vīrietim

Vīrietim parasti svarīgi ir atrast vienu labu vāciņu, kas ir universāls, praktisks un labas kvalitātes – lai nav lieki jāmaina.

Māsai vai brālim

Īpaši, ja māsa un brālis ir jauniešu vecumā, tad telefona vāciņu mainīšana ir stilīga padarīšana. Vēl jo vairāk tad, ja vāciņu var mainīt pats – kaut ko uzrakstīt, aizlikt spīdumus, kādu kartīti utt.

Sievai

Savu sievu zini vislabāk, jo ikdienā redzi, kas viņai nepieciešams visvairāk. Ja sievai jau labu laiku nepieciešams labs vāciņš, tad ir īstais laiks to viņai uzdāvināt svētkos.

Vīram

Laba dzimšanas dienas dāvana vīram varētu būt elegants, glīts un gaumīgs telefona vāciņš.

Draugiem

Bieži vien draugu gaumi pārzinām vislabāk, tāpēc laba lieta, ko uzdāvināt, ir foršs telefona vāciņš!

Kur pirkt dāvanu

telefona vāciņš kur pirkt

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Andele Mandele vāciņi

Pašmāju tirgošanās mājaslapā Andele Mandele iespējams iegādāties dažādas pašmāju tirgotāju preces, arī viedierīču vāciņus. Piedāvājums ir plašs un noteikti ir no kā izvēlēties.

Vāciņi no Etsy

Etsy ir platforma, kura zināma ar dažādām interesantām un oriģinālām precēm. Meklējumu sadaļā Phone case iespējams atrast patiesi interesantus telefonu vāciņus, kas ikdienā tik bieži netiek redzēti.