Izdzīvošanas komplekts

izdzīvošanas komplekts

Izdzīvošanas komplekts ir universāla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus justies gatavam jebkurai situācijai, kā arī motivēs doties jaunos piedzīvojumos. Šī ir lieliska dāvana, kas ļaus baudīt  piedzīvojumus dabā vīrietim, absolventam vai aktīvam pārim.

Izdzīvošanas komplekts piedzīvojumiem, drošībai vai modei

Izdzīvošanas komplekts ir populāra un noderīga dāvana tiem, kas daudz laika labprāt pavada dabā – pārgājienos, medībās, makšķerējot utt. Izdzīvošanas komplekts sastāv no dažādiem noderīgiem gadžetiem, kas palīdzētu izdzīvot dabā. Tajā iekļaujami tādi priekšmeti, kā naži, sērkociņi, salvetes, lukturi, spogulītis, svilpe, kompass vai karte u.c. 

Šādas dāvanas mērķis ir parūpēties par to, lai dāvanas saņēmējs vienmēr būtu gatavībā piedzīvojumiem. Tomēr mūsdienās izdzīvošanas komplektus mēdz dāvināt ļoti dažādus – ne tikai izdzīvošanai dabā. Tik pat labi izdzīvošanas komplekts var būt arī joku dāvana, īpaši īsteniem pilsētniekiem. Piemēram, dažādu aksesuāru izdzīvošanas komplekts kārtīgai modes dāmai vai Barber shop stila izdzīvošanas komplekts vīrietim ar bārdu. Iespējama bezgalīga improvizācija!

Universāla dāvana

Universāla dāvana ir tāda, kas piemērota plašam saņēmēju lokam, turklāt ar dažādām gaumēm un vēlmēm. Izdzīvošanas komplekts noteikti ir praktiska dāvana, kas kādā dzīves brīdī dāvanas saņēmējam ļoti noderēs. Tomēr tā galvenokārt ir universāla dāvana, jo ar to iespējams improvizēt un katram dāvanas saņēmējam piemērot tieši viņam atbilstošus gadžetus un priekšmetus.

Dāvanas sniegtā vērtība

izdzīvošanas komplekts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Vienmēr gatavs neparedzamajam

Izdzīvošanas komplektu jēga ir būt sagatavotam neparedzamajam. Tas ir komplekts, kas jānosargā līdz brīdim, kas tas tiešām ir nepieciešams. Tad arī dāvana visvairāk tiks novērtēta. Ja pārgājiena laikā pēdējā sērkociņu kastīte vai šķiltavas nejauši tiek iemestas, piemēram, upē, tad izdzīvošanas komplekts noteikti glābs situāciju.

Vēlme doties piedzīvojumos

Kopā ar izdzīvošanas komplektu kā dāvanu tiek pasniegts ne vien praktiskais un noderīgais elements, bet arī patīkams satraukums. Vēlme doties piedzīvojumos un šo komplektu izmantot. Šī ir dāvana, kas ikvienam ļaus sajusties kā bērnam, kurš tikko saņēmis ko patīkami satraucošu un uzreiz gribas to izmēģināt.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Ņem vērā dāvanas saņēmēja personību

Cilvēki ir dažādi. Lai arī šī ir praktiska un vienlaikus oriģināla dāvana, kas notiekti noderētu jebkuram, izdzīvošanas koplekti arī ir dažādi. Iespējams, kādam labāk noderētu izdzīvošanas komplekts, ko pārvadāt mašīnā un kādam citam speciāli paredzēts ekipējums pārgājieniem. 

Nedāvini neko lieku

Izdzīvošanas komplektu specifika ir ērti, kompakti un noderīgi. Ja komplekts tiek veidots paša rokām, tad vērts neaizrauties ar līdzīgu gadžetu komplektēšanu, bet pieturēties pie patiešām nepieciešamā.

Kam piemērota šāda dāvana

izdzīvošanas komplekts

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Izdzīvošanas komplekts ir lieliska dāvana katram vīrietim. It īpaši tāpēc, ka ar šo dāvanu iespējams improvizēt un to pielāgot jebkura vīrieša gaumei un dzīvesveidam.

Vīram

Ja mīļotajam vīrietim vai vīram patīk doties izbraucienos vai pat pārgājienos, tad šī noteikti ir viņam piemērota dāvana svētkos.

Brālim

Atceroties bērnību un kopā pavadīto laiku dabā, izdzīvošanas komplekts varētu būt lieliska dāvana brālim dzimšanas dienā.

Absolventam

Pabeidzot skolu vai universitāti, pienāk laiks atpūtai un arī piedzīvojumiem. Jebkuram pārgājienam vai ceļojumam iespējams izveidot atbilstošu izdzīvošanas komplektu – piederumi tūristam, piederumi fotogrāfam utt. Absolventam noteikti patiks!

Draugam vai draudzenei

Vislielākie un neaizmirstamākie piedzīvojumi parasti tiek piedzīvoti tieši ar labākajiem draugiem. Tad tiek izjusta vislielākā brīvība, piedzīvojumu gars un neaizmirstamas atmiņas. Izdzīvošanas komplekts noteikti patiktu arī draugiem, kas tikko pārvākušies vai uzsākuši jaunu hobiju.

Pārim

Ja tiek meklēta dāvana piedzīvojumu kāram pārim, tad izdzīvošanas komplekts varētu būt lielisks sabiedrotais dažādos piedzīvojumos un aktīvās atpūtas baudīšanas laikā.