Interesantas un smieklīgas spēļu kārtis

spēļu kārtis

Spēļu kārtis ir izklaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai saviem draugiem. Šī ir piemērota dāvana ģimenei un bērniem, kā arī draugiem.

Piemērota kāršu spēle ikvienam spēlētājam

Spēļu kāršu pasaule ir ļoti plaša. Ar parastajām un visiem zināmajām kārtīm iespējams spēlēt neskaitāmi daudz spēļu. Lai arī parastās visiem zināmās kārtis ir klasika, dažādu veidu kārtis sāk palikt ar vien populārākas. 

Mūsdienās visiem ir zināmas tādu spēļu kārtis kā UNO, Pokers, Cards Against Humanity, Pokemonu kārtis un daudzas citas. Katram vecumam ir savs piedāvājums.

Tiem, kam patīk burvju triki, ir pieejamas arī iluzionistu spēļu kārtis. Tās ir īpaši paredzētas dažādiem burvju trikiem un maģijas priekšnesumiem.

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj piedzīvot ko aizraujošu un patiesi interesantu. Šīs dāvanas galvenais mērķis ir dāvanas saņēmēju izklaidēt un ļaut viņam pavadīt pēc iespējas labāk savu brīvo laiku.

Spēļu kārtis ir izklaidējoša dāvana, jo tā ļauj labi pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni. Tā kā ir tik daudzi spēļu kāršu veidi, tad katrs var atrast sev piemērotāko un visvairāk interesējošāko no piedāvājuma.

Dāvanas sniegtā vērtība

spēļu kārtis

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Jautri pavadīts brīvais laiks

Kad sarunāta tikšanās ar draugiem, ir labi to pārvērst spēļu vakarā. Galda spēles un kārtis ir labs veids, kā visiem sanākt kopā un jautri pavadīt laiku. 

Turklāt mūsdienās īpaši populāras ir ballīšu kārtis, kā UNO un Cards Against Humanity, kas paredzētas pieaugušajiem. Tā kā labs spēļu kāršu komplekts būs piemērota dāvana arī pieaugušajiem.

Prāta spēju attīstīšana

Vēl viena spēļu kāršu priekšrocība ir prāta spēju attīstīšana un trenēšana. Jebkurai kāršu spēlei ir kāda pozitīva ietekme uz smadzeņu darbību. Dažas spēles spēj trenēt atmiņu un koncentrēšanās spēju, citas var uzlabot problēmu risināšanas un startēģiskās spējas. 

Citas, protams, ir paredzētas, lai spēlētāji varētu kārtīgi izsmieties. Arī tas ir lielisks bonuss spēlei.

Laiks kopā ar savējiem

Spēļu kārtis ir tik populāra spēle, jo to vislabāk iespējams izbaudīt tieši ar saviem tuviniekiem – draugiem un ģimeni. Spēļu spēlēšana sniedz kvalitatīvi pavadītu laiku kopā.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies dāvanu atbilstoši jubilāra vecumam

Lai dāvana būtu izdevusies, ir svarīgi izvēlēties to piemēroti jubilāra vecumam. Tas visvairāk ir jāņem vērā tad, ja dāvana tiek izvēlēta bērniem. Dāvana nebūs izdevusies, ja tā būs par vieglu vai par grūtu.

Pārliecinies par oriģinālu izvēli

Tapat ir svarīgi pārliecināties par to, ka izvēlētās dāvanas jubilāram vēl nav. Ja viņam mājās jau ir UNO kārtis, tad nav vērts dāvināt tādas pašas. Ja vien nedāvini jaunāku un interesantāku versiju. UNO gadījumā tas varētu būt UNO Flip, kas ir esošās spēles interesantāka spēle ar citiem noteikumiem.

Kam piemērota šāda dāvana

spēļu kārtis

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Māsai

Spēļu kārtis ir laba dāvana māsai svētkos. Ja viņai patīk ar draugiem spēlēt dažādas spēles un veidot galda spēļu vakarus, tad piemērotas kārtis ieviesīs jautrību.

Brālim

Tāpat piemērotas kārtis var būt arī laba dāvana brālim. Varbūt viņam patīk spēlēt pokeru un nepieciešams jauns kāršu komplekts, bet varbūt viņam labāk patiks kāds spēļu kāršu komplekts.

Bērniem

Arī bērniem varētu patikt spēļu kārtis, kas izvēlētas balstoties uz viņu vecumu. 

Ģimenei

Lieliska dāvana, kas visai ģimenei ļaus pavadīt kvalitatīvu laiku kopā, ir spēļu kārtis. Ģimenes lokā nevar būt par daudz spēļu – katrā vakarā var spēlēt ko citu.

Draugam vai draudzenei

Ja meklē labu un oriģinālu dāvanu draugam vai draudzenei, labas kārtis būs lieliska opcija. Ar to nošaut greizi var tikai tad, ja draugiem šāda spēle jau ir. Pārliecinies par pretējo jau laicīgi!

Kur iegādāties

games 4 you spēļu kārtis

Diezgan plaša spēļu kāršu izvēle ir pieejama interneta veikalā Games4You.lv.

Spēļu kārtis no Games4You.lv

Dažādas spēļu kārtis iespējams atrast populārajā spēļu interneta veikalā Games4You.lv. Tajā ir gan parastās kārtis, gan arī dažādas aizraujošas spēļu un burvju kārtis. Tās atradīsi veikala sadaļā Spēļu kārtis.