Šautriņas precizitātes trenēšanai

šautriņas

Šautriņas ir izklaidējoša spēle, kas tās saņēmējam ļaus trenēt precizitāti un labi pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni. Tā ir piemērota dāvana tētim, vīrietim, draugam vai draudzenei svētkos.

Spēle, kur no uzvaras var šķirt vien daži milimetri

Šautriņas ir aptuveni 700 gadu sena spēle, kas savu aktualitāti nezaudē. Tās vienkāršība ir ģeniāla un tieši tāpēc šī spēle var tikt uzskatīta arī par sava veida klasiku. Šautriņu mešana mērķī prasa precizitāti, pareizo attālumu, izveicību un stratēģisko domāšanu. Tā ir interesanta un bez šaubām rada adrenalīna devu. Īpaši tad, ja tā tiek spēlēta ar citiem cilvēkiem.

Spēles pamats ir trāpīt šautriņas pašā mērķī. Taču par interesantāku šo spēli padara cipariņi, kas ir katrā mērķa laukumā. Ja spēlē šautriņas uz punktiem un sacenšās ar pretinieku, tad uzvaru no zaudējuma var šķirt vien pāris milimetri.

Šī spēle var kalpot arī par stilīgu interjera objektu. Bieži vien šo spēli var redzēt arī bāros un viesu namos – apmeklētājiem ir gan izklaide, gan arī stilīgs interjera elements.

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj piedzīvot ko aizraujošu un patiesi interesantu. Šīs dāvanas galvenais mērķis ir dāvanas saņēmēju izklaidēt un ļaut viņam pavadīt pēc iespējas labāk savu brīvo laiku.

Šautriņas ir laba spēle, kas var sniegt izklaidi dažādos mirkļos. Tā ir spēle, ko ir interesanti spēlēt gan vienatnē, gan ar citiem. Šautriņu vienkāršība ir tā, kas šajā gadījumā neļauj vaļu apnicībai un garlaicībai. Lai arī spēles būtība ir pavisam primitīva, tā ir aizraujoša un kalpo par labu laika kavēkli, kad tas nepieciešams.

Dāvanas sniegtā vērtība

šautriņas

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Labi pavadīts laiks

Jebkura spēle sniedz labi pavadītu laiku, kas ir lieliska dāvanas vērtība. Šīs spēles process ļaus aizmirst par visu citu, jo spēles laikā nepieciešama pastāvīga koncentrēšanās uz mērķi. Šautriņas ir laba spēle, kas uzlabo spējas koncentrēties un sasniegt mērķi.

Precizitātes trenēšana

Tāpat šautriņas vērtīgi palīdz arī trenēt precizitāti. Ja dāvanas saņēmējam patīk spēles ar precizitātes uzlabošanu, tad šautriņu spēle būs tieši laikā. Tas ļaus jubilāram izmēģināt roku gan metot ar veiksmi, gan ar precizitāti.

Jo vairāk praktizēsies, jo labāk sanāks. Precizitāte ir iemaņa, kas rodas veltot kādai aktivitātei daudz laika.

Laiks svaigā gaisā

Šautriņu spēli iespējams spēlēt arī ārtelpās. Nereti mājās nav vietas šai izklaidei, tāpēc tā pat ir ieteicama ārā svaigā gaisā. Mērķi var piestiprināt pie jebkā – durvīm, garāžas sienas, koka pagalmā, šķūnīša un jebkā cita.

Tad dāvanas vērtība būs vēl lielāka, jo šautriņas ļaus arī pavadīt laiku ārtelpāš. Kādam, kam ir savs pagalms vai dārziņš, šī spēle ir tieši laikā.

Laiks kopā ar draugiem

Lai arī interesanti ir spēlēt arī vienam pašam, tomēr daudz aizraujošāk to būs darīt ar ģimeni vai draugiem. Vienatnē var trenēties un uzlabot savu precizitāti, jo, spēlējot ar citiem, laiks rādīt savas prasmes.

Tas arī garantēs labi pavadītu laiku kopā, kam ikdienā ne vienmēr ir daudz laika.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Ņem vērā jubilāra vecumu

Svarīgi ņemt vērā arī jubilāra vecumu. Bērniem ir piemērotas šautriņas, kas spēlējamas vecāku uzraudzībā. Tad vēl jāpatur prātā, ka šautriņu spēle var tikt spēlēta arī profesionālā līmenī. Arī šīs dāvanas izvēle ir milzīga – dažādās cenu variācijās.

Izvēlies šautriņu komplektu, kas piemērots jubilāra mājoklim

Vel vērts padomāt par to, kur jubilārs šo spēli varēs spēlēt. Uzreiz jāpadomā, vai tā ir spēle, kas atradīs vietu dāvanas saņēmēja mājoklī vai pagalmā.

Kam piemērota šāda dāvana

šautriņas

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Šautriņu spēle var būt lieliska dāvana vīrietim svētkos. Ja viņam patīk aicināt ciemos draugus un spēlēt dažādas spēles, tad šautriņu mešana varētu būt viena no šādām izklaidēm.

Tētim

Ja arī tavam tētim patīk mest šautriņas, tad viņam noteikti noderētu labs mērķis. Ja viņam jau daļa no šīs dāvanas ir, tad vari uzdāvināt vai nu jaunu mērķi, vai jaunas stilīgas šautriņas.

Vecākiem

Varbūt šautriņu mešana patīk abiem taviem vecākiem. Tad uzdāvini viņiem jaunu mērķi ar šautriņām labākai spēles spēlēšanai.

Draugam un draudzenei

Tā var būt arī laba dāvana draugam vai draudzenei svētkos, ja viņiem patīk mētāt šautriņas. Tā var būt arī forša ballīšu spēle. It īpaši vasarā, ja pagalmā vai dārzā var iekarināt mērķi.

Puisim

Ja tavam puisim patīk izmēģināt savas prasmes dažādās spēlēs un viņam vienmēr patīk sacensties, uzdāvini viņam šautriņu spēli. Tad abi kopā varēsiet sarīkot nelielas sacensības.

Kur iegādāties

games4you.lv šautriņas

Šautriņas iespējams iegādāties populārajā spēļu interneta veikalā Games4You.lv.

Šautriņas no Games4You.lv

Plašu izvēli ar šautriņām dažādās cenu kategorijās un profesionalitātes līmeņos atradīsi Games4You.lv sadaļā Šautriņas. Tur arī atsevišķi var iegādāties šautriņas vai mērķus.