Karikatūra jautriem svētkiem

viarcanvas karikatūra

Karikatūra ir smieklīga un oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam sniegs fantastiskas atmiņas un neaizmirstami jautru dāvanas saņemšanas mirkli. Šī ir piemērota dāvana absolventam izlaidumā, vīram ar labu humora izjūtu un vecākiem gadadienā. 

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Smieklīga un atmiņā paliekoša dāvana

Karikatūra ir lielisks apsveikums ar ko pārsteigt tuviniekus svētkos. Sameklējot profesionālu karikatūras zīmētāju, rezultāts var patiesi būt fantastisks un atmiņā paliekošs. Zīmēta karikatūra ir veids, kā mīļi pajokot par savējiem – tomēr vērts pieminēt, ka šīs dāvanas centrā ir laba humora izjūta.

Karikatūra ir laba dāvana, jo, ejot ciemos, nebūs jāuztraucas par to, ka kāds ko tādu jau būs uzdāvinājis. Turklāt karikatūru iespējams pasūtīt un saņemt vienas vai pāris dienu laikā. Ieliekot to rāmīti vai pat uzdrukājot uz t-krekla – pārsteigums būs izdevies. Un viss, kas tev būs jāizdara, ir jāatrod attēls un aptuvenā dāvaans ideja.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un pārsteigs ar ko aizraujošu. Tā ir dāvana, kas ilgi vēl paliks atmiņā un, ko jubilārs noteikti nebūs bijis gaidījis. Daudzi cilvēki ir praktiķi un tādos gadījumos ir grūti izvēlēties pareizo dāvanu – tad oriģinālas sajūtu dāvanas ir tieši laikā.

Jautra un smieklīga karikatūra sagādās dāvanas saņēmējam prieku un sniegs lieliskas atmiņas. Karikatūras mēdz pateikt vairāk, kā parastas fotogrāfijas – vairāk izceltas emocijas un visdažādākie foni. Šī ir oriģināla dāvana, kas noteikti neatstās vienaldzīgu.

Dāvanas sniegtā vērtība

viarcanvas karikatūra uz kanvas
ViarCanvas attēls

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Pozitīvs un jautrs notikums

Karikatūra sniegs dāvanas saņēmējam pozitīvas atmiņas par saņemto dāvanu. Pasniegšanas mirklis noteikti būs pārsteiguma un patīkamu emociju pilns. Ja iespējams jubilāram sniegt papildus prieku un jautrību jau tā īpašajā dienā, tad tas ir viss, ko no dāvanas var vēlēties.

Skaistas un oriģinālas atmiņas

Tāpat karikatūra sniegs jaukas atmiņas. Izvēloties profesionālu karikatūru zīmētāju, izveidotā dāvana lieliski attēlos pašu dāvanas saņēmēju, gan viņa izskatu, gan arī nozīmīgo notikumu, kas tiek attēlots – kāda atmiņa, skolas absolvēšana, dzimšanas diena utt. Ir tik daudzi veidi, kā oriģināli un skaisti karikatūrā iesaldēt mirkli, ko dāvanas saņēmējs atcerēsies vēl ilgi.

Ko ņemt vērā

viarcanvas karikatūra uz kanvas
ViarCanvas attēls

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Ņem vērā dāvanas saņēmēja humora izjūtu

Karikatūras navtradicionāls zīmējums, kas patiks ikvienam. Lai arī tas ir fantastisks mākslas izpausmes veids, tas ir tēmēts uz humora izjūtu un spēju katram par sevi nedaudz pasmieties. Pirms pieņem lēmumu par šādu dāvanu, pārliecinies par to, ka dāvanas saņēmējs neapvainosies un uztvers šo dāvanu ar labu humora devu.

Izvēlies profesionālu karikatūru meistaru

Tāpat kā ar jebkuru radošo darbu un dāvanu, vispirms ir jāpārliecinās par izcilu meistaru, lai nenākas vilties par gala rezultātu.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Jautram absolventam

Karikatūra, kurā dāvanas saņēmējs attēlots savas skolas izlaidumā ar ziedu klēpi? Fantastiska dāvanas ideja absolventam, kas noteikti tiks rūpīgi glabāta.

Vīram ar humora izjūtu

Vīram ar lielisku humora izjūtu un pozitīvisma sparu noteikti patiks svētkos kārtīgi pasmieties. 

Vecākiem jubilejā

Ja arī taviem vecākiem ir laba humora izjūta, tad abu portrets varētu būt laba dāvanas ideja – dzimšanas dienās vai, piemēram, kāzu gadadienā.

Draugam un draudzenei

Ar saviem draugiem parasti smejamies visskaļāk un patiesāk par kopīgi piedzīvotajām atmiņām un jokiem. Kāpēc gan šos jokus neattēlot jautrā karikatūrā?

Pārim

Pārim, kas māk par sevi pasmieties, noteikti noderētu jautra karikatūra, ko pielikt dzīvoklī pie sienas.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Karikatūra uz audekla no ViarCanvas.com

viarcanvas karikatūras
ViarCanvas attēls

Uzņēmums ViarCanvas piedāvā izveidot personalizētus zīmējumus uz kanvas pēc izvēles. To var pasūtīt gan zīmēta portreta formātā, gan arī izveidot karikatūru uz kanvas. Jubilārs to varēs pielikt pie sienas vai novietot kādā citā redzamā vietā. Jautrā karikatūra uz auduma būs forša dāvana svētkos. Viņu radītās karikatūras piemēru varredzēt arī šī raksta titulbildē.

Un, ja gadījumā vēlies izvēli atstāt jubilāra paša ziņā, noderēs ViarCanvas dāvanu karte. Dizaina izvēle paliks dāvanas saņēmēja ziņā, līdz ar ko dāvana noteikti būs izdevusies.

Karikaturisti.lv dāvanu karte

karikatūra
Kaikaturisti.lv attēls

Apvienojoties nozares labākajiem speciālistiem, ir izveidojusies karikatūras un petrūņu studija karikatūristi.lv. Šī studija ir radusies, lai radītu unikālas un pārsteidzošas ilustrācijas, turklāt tās iespējams arī uzdrukāt uz krūzēm, krekliem utt. Lieliska dāvana!

Ir iespēja arī iegādāties karikatūras studijas dāvanu karti. Tādējādi ļaujot dāvanas saņēmējam pašam tikt pie karikatūras pēc sava prāta. 

Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!