Sporta pulkstenis

sporta pulkstenis

Sporta pulkstenis ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs motivāciju sportot, atvieglos ikdienu un vienlīdz kalpos par elegantu aksesuāru. Šī ir lieliska dāvana tētim, vīram, brālim vai māsai dzimšanas dienās un citos svētkos.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Sporta pulkstenis – daudzveidīgas funkcijas vienuviet

Sporta pulkstenis ir ļoti efektīvs un ikdienā noderīgs gadžets, kas palīdz sekot līdzi veiktajai fiziskajai darbībai, noietajam attālumam un soļu skaitam, sirds ritma un pulsa mērījumiem, stresa līmenim un daudzām citām darbībām. Lielāko daļu sporta pulksteņu iespējams pieslēgt pie sava viedtālruņa, tādējādi atvieglojot svarīgu ziņu saņemšanu arī esot kustībā.

Mūsdienu sporta pulksteņi ir pieejami dažādos dizainos un bieži vien pat nelīdzinās klasiskajam sporta pulkstenim – lielam, uzkrītošam un ar gumijas siksniņu. Tie tiek ražoti arī kā smalki un eleganti rokas pulksteņi, ko pielāgot arī profesionālam apģērbam gan darbā, gan mājās ikdienā.

Daudzi cilvēki izvēlas arī specializētos sporta pulksteņus, piemēram, Garmin, Suunto, Polar u.c. Sporta pulksteņi plašā klāstā ir pieejami interneta veikalā pulsometrs.lv.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam noderēs ikdienā un atvieglos ikdienu. Tā visbiežāk ir dāvana, ko tās saņēmējs pats sev iegādātos – preces mājai un dārzam, praktisks apģērbs vai kāds aksesuārs.

Sporta pulkstenis ir noderīgs gadžets, kas spētu motivēt kustēties vairāk un būt veselīgākam. Tā ir praktiska dāvana, kas atvieglos saņēmēja ikdienu. Šāda dāvana noteikti tiek novērtēta kā laba dāvana, jo tā ir vērtīga, noderīga un motivējoša.

Dāvanas sniegtā vērtība

sporta pulkstenis

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Motivācija sportot

Sporta pulkstenis piedāvā daudzveidīgas funkcijas, kas tās īpašniekam ļauj sekot līdzi savām aktivitātēm. Tas parāda to, cik dienas laikā ir nostaigāts, noskriets, cik kalorijas ir sadedzinātas un daudzus citus noderīgus un interesantus datus. Sporta pulksteņus ļoti ir iecienījuši gan sportisti un atlēti, gan arī parasti cilvēki, kas vēlas ikdienā vairāk kustēties. 

Pastāvīgi redzot datus un savu aktivitāšu uzskaitījumu, rodas ar vien lielāka motivācija dienas laikā pieņemt veselīgākas izvēles – iet pa kāpnēm, nevis braukt ar liftu vai, piemēram, izkāpt no transporta pieturu ātrāk un atlikušo ceļu noiet ar kājām. Šādi šķietami mazi lēmumi galu galā noved pie lielām pārmaiņām.

Atvieglo ikdienu

Sporta pulksteņi ir ne vien noderīgi sporta gadžeti, bet arī ikdienu atvieglojoši rīki. Informācijas daudzums, ko vienā pulkstenī iespējams salikt, ir gandrīz pielīdzināms viedtālruņa funkcijām un atmiņai. 

Dodoties ikrītavai vakara skrējienā, sporta pulkstenī iespējams gan apskatīties savu lokāciju un karti, gan augšupielādēt mūziku, ko paklausīties pa ceļam. To iespējams arī burtiski savienot ar savu viedtālruni, tādējādi fizisku aktivitāšu laikā vairs nekad nebūs jāpalaiž garām kāds svarīgs zvans vai ziņa.

Kalpo par elegantu aksesuāru

Un visbeidzot – dāvanas saņēmējs iegūs savā īpašumā ne vien noderīgu sporta aktivitāšu mērošu gadžetu, bet arī skaistu, mūsdienīgu un elegantu aksesuāru. Rokas pulksteņiem piemīt spēja padarīt koptēlu par sakārtotāku un izmslacinātāku. Nu jau arī sporta pulksteņi tiek ražoti tik pat smalki un eleganti, kā parastie rokas pulksteņi. Tādējādi pielāgojoties katra cilvēka gaumei.

Ko ņemt vērā

sporta pulkstenis

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Katram ir citādāka gaume

Pirms izvēlēties sporta pulksteni pēc savas gaumes, jāatceras, ka dāvanas saņēmējam, iespējams, ir cita stila izjūta un gaume. Tāpēc ērtākais veids, kā uzdāvināt sporta pulksteni, ir ar dāvanu kartes palīdzību. 

Divi sporta pulksteņi noteikti nav vajadzīgi

Japadomā, vai dāvanas saņēmējam jau nav pašam savs sporta pulkstenis. Tas tomēr ir ikdienas aksesuārs, kas krāj indivīda datus un veic uzskaiti – tas nav aksesuārs, ko visu laiku varētu mainīt. Tāpēc divi sporta pulksteņi noteikti nav nepieciešami, ja vien dāvanas saņēmēja esošais sporta pulkstenis nav jau novecojis.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Tētim

Uzdāvinot sporta pulksteni tētim, tiek uzdavinātas arī rūpes par viņa veselības stāvokli. Ar sporta pulksteni tik vienkārši iespējams ieinteresēt aktīvāka dzīvesveida piekrišanā un sekot līdzi saviem datiem.

Brālim vai māsai

Aktīvam brālim vai māsai sporta pulkstenis būtu jauka dāvana dzimšanas dienā – kā noderīgs aksesuārs un vienlaikus glīts tēla papildinājums.

Vīram

Vēloties uzdāvināt iedvesmu un spēku, sporta pulkstenis ir īstā izvēle vīram svētkos – dzimšanas dienā, apaļā jubilejā vai kāzu gadadienā.

Kur pirkt dāvanu

sporta pulkstenis kur pirkt

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Pulsometrs.lv dāvanu karte sporta pulkstenim

Interneta veikals Pulsometrs.lv piedāvā iegādāties dažādas preces aktīvam dzīvesveidam, ieskaitot kvalitatīvus sporta pulksteņus. Tos veikala īpašnieki paši regulāri testē, skrien un piedalās dažādās aktivitātēs, lai pētītu, kurš no pulksteņiem ir labākais.

Ja vēlies izvēli atstāt dāvanas saņēmēja paša ziņā, tad laba alternatīva ir dāvanu karte sporta pulkstenim no FromMe.lv. Ar dāvanu karti varēs iegādāties tos pašus Pulsometra pulksteņus, tikai saņēmējs varēs to izdarīt pats pēc savas gaumes un vajadzībām.


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *