Matu stīpiņa

matu stīpiņa

Matu stīpiņa ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējai sniegs iespēju skaisti sapucēties un papildinās viņas esošo matu rotu kolekciju. Šī ir lieliska dāvana ikvienai sievieteimammai, māsai, draudzenei un sievai.

Skaista matu rota, kas atkal ir modē

Modes pasaule ir mūžīgi mainīga. Kas vienu brīdi ir modē, jau pavisam drīz var tikt aizmirsts uz visiem laikiem. Vai arī tieši otrādāk – uz brīdi aizmirsts trends var pārsteigt sabiedrību pēc pieciem, desmit vai divdesmit gadiem. Līdzīgi ir noticis ar matu stīpiņām.

Šie aksesuāri jau atkal ir modē un katrā veikalā iespējams iegādāties visdažādāko krāsu, dizainu, platumu matu stīpiņas. Tās var kalpot par ikdienas aksesuāru, kā arī par skaistu svētku rotu. Stīpiņas ir kā rotaslietas – katra sieviete var atrast savai gaumei un situācijai atbilstošāko. 

No vienkrāsainām plānām stīpiņām līdz pat platām, košām un ar ziediem sastiprinātām stīpiņām.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Ja domā no praktiskās puses, matu stīpiņas ir ērts veids, kā ātri sapucēt savus matus un atbrīvot seju no nesavaldīgām šķipsnām. Īpaši, ja diena ir vējaina – matu stīpiņa var būt stilīgs un efektīvs glābējs. Šī ir praktiska dāvana, kas ikvienai sievietei patiks. Ja vien tā tiks piemeklēta speciāli dāvanas saņēmējas gaumei.

Dāvanas sniegtā vērtība

Matu stīpiņa

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Stilīga matu rota

Matu stīpiņa ir stilīga matu rota, kas dāvanas saņēmējai sniegs vēl vienu veidu, kā sapucēties un piešķirt odziņu savai frizūrai. To varēs piemeklēt īpašam apģērbu komplektam. Īpaši tuvojoties vasarai, šī ir ļoti aktuāla dāvana.

Esošās kolekcijas papildinājums

Iespējams, dāvanas saņēmējai jau ir dažādas stīpiņas. Mūsdienās to ir tik daudz – no parastas ziedu stīpiņas līdz pat tajā iestrādātiem kristāliem, dimantiem. No mazas dāvaniņas tā pavisam ātri var kļūt par ekskluzīvu rotaslietu, kas var izmaksāt simtiem eiro. Atrodi ko unikālu, kas patiesi iepriecinās dāvanas saņēmēju.

Iespēja skaisti sapucēties un būt pašpārliecinātai

Kā jau jebkurš aksesuārs vai rotaslieta, tas uzreiz liek sajusties par sevi pašpārliecinātai. Sievietei uzreiz gribēsies sapucēties un izdomāt labāko matu sakārtojumu, kas izcels un komplementēs jauniegūto matu rotu. Dāvanas, kas izceļ jubilāres dabīgo skaistumu un ļauj sajusties vēl skaistākai, vienmēr ir patīkamas.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies oriģinālu matu stīpiņu

Kā jau minējām iepriekš, dāvanu izvēlē ir svarīga oriģinalitāte. Neviens negribētu saņemt dāvanā ko prastu un tādu, kam līdzīga lieta jau atrodas esošajā kolekcijā. Nebaidies riskēt un izvēlies skaistu un drosmīgu matu stīpiņu.

Atrodi dāvanas saņēmējas gaumei atbilstošāko

Riskēt dāvanu izvēlē ir labi, taču jāpiebilst, ka vienmēr jāņem vērā jubilāres gaume un raksturs. Padomā, cik ļoti viņai patīk izvēlēties košas krāsas, dažādus rakstus, spīdumus utt.

Kam piemērota

Matu stīpiņa

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Katrai sievietei patīk pucēties un līdz ar to arī saņemt dāvanā ko skaistu. Gaumīga un rūpīgi izvēlēta matu stīpiņa būs lielisks papildinājums katras sievietes matu aksesuāru lādītē.

Mammai

Matu stīpiņas ir kas tāds, kas tavai mammai varētu atgādināt par viņas jaunības dienām, kad tās bija īpaši populāras. Viņa noteikti priecātos!

Māsai

Ja arī tavai māsai patīk pucēties, viņa noteikti priecāsies par jaunu aksesuāru, ko likt lietā svētkos un ikdienā!

Draudzenei

Matu stīpiņa ir jauka un stilīga dāvana, ko pasniegt savai draudzenei svētkos. Tās var būt pat vienādas stīpiņas, kas apzīmē jūsu abu lielisko gaumi un draudzību.

Sievai

Savai sievai noteikti ierasts ir dāvināt skaistas rotaslietas. Tad nu šoreiz varbūt pienācis laiks pārsteigt ar matu rotu – skaistu stīpiņu ar iestrādātiem ziediem vai kristāliem.

Vecmāmiņai

Tā kā stīpiņas ir praktisks gadžets, kas palīdz arī sakārtot matus, noteikti arī tavai vecmāmiņai būtu prieks saņemt šādu dāvanu. Skaisti sapucēties un doties ciemos!

Kur iegādāties

Matu stīpiņa

Matu stīpiņas nu jau iespējams iegādāties gandrīz katrā apģērbu veikalā pie aksesuāru un rotaslietu sadaļas.

Matu stīpiņas no pašmāju ražotājiem Andele Mandele veikalā

Andele Mandele ir veikals, kurā ikviens var pārdot savus apģērbus un aksesuārus – arī matu stīpiņas. Tas ir veids, kā iegūt oriģinālas lietas par draudzīgām cenām. Sadaļā Aksesuāri matiem atradīsi arī jaukas matu stīpiņas.

Reserved un citi apģērbu veikali

Apģērbu veikali ir vieta, kur iespējams atrast skaistas, stilīgas matu stīpiņas par pieejamu cenu. Arī veikalā Reserved ir lieliska izvēle.