Komplekts rokdarbiem

Komplekts rokdarbiem

Komplekts rokdarbiem ir praktiska dāvana, kas iedvesmos saņēmēju cītīgāk pievērsties savam hobijam un turpināt to ar jauniem piederumiem. Tā ir lieliska dāvana ikvienam, kam patīk rokdarbi – mammai, māsai, draudzenei un, protams, bērniem

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Darināt ko īpašu – paša rokām

Rokdarbi ir skaists hobija veids. Vairumam no mums ar rokdariem saskare ir veidojusies bērnībā, skolā. It īpaši pirmajās pāris klasītēs, kad uz katriem svētkiem vajadzēja gatavot mammai filca krelles, griezt un līmēt radošas kartītes utt. Lai arī rokdarbiem ir vairākas pozitīvas īpašības attiecībā uz bērnu attīstību, tad ir hobijs, ko var vareni iemīļot arī esot pieaugušam.

Darināt ko paša rokām ir tik skaisti un īpaši. Ja arī tavā paziņu un draugu lokā ir kāds rokdarbu entuziasts, tad viņam varētu būt aktuāla šajā rakstā uzskaitītā dāvana – kāds rokdarbu komplekts.

Tie var būt ļoti dažādi. Varbūt vari sarūpēt pērlīšu komplektu tiem, kam patīk veidot savas rotaslietas. Vai varbūt tas būs kāds vērtīgs komplekts amatniecībai, filcēšanai, tamborēšanai vai adīšanai.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi.

Rokdarbu komplekts ir dāvana, ko varētu piesiastīt arī pie interesantām un radošām dāvanām. Tomēr šoreiz uzskatām, ka komplekts rokdarbiem ir praktiska dāvana. Tā ļaus saņēmējam turpināt darbību pie sava hobija un izmēģināt ko interesantu. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Komplekts rokdarbiem

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Noderīga dāvana hobijam

Komplekts rokdarbiem ir iedvesmojoša un noderīga dāvana saņēmēja hobijam. Ja jubilāram jau patīk darboties šādā jomā, tad saņemt dāvanā ierosinājumu un mudinājumu turpināt, ir ļoti skaisti. Tas izrādīs ne tikai fizisku, bet arī emocionālu atbalstu. Ir vienmēr patīkami redzēt, kā citi atbalsta tavu iecienītāko nodarbi.

Turklāt dāvanas saņēmējam izdosies papildināt savu jau esošo kolekciju ar noderīgiem rīkiem, piederumiem, aksesuāriem utt.

Iespēja pievērsties jaunam projektam

Reizēm idejas mēdz izsīkt un tad ir nepieciešams spars, kas ļaus darboties tālāk. Iespējams, tieši jauni rokdarbu piederumi būs tie, kas atdzīvinās prieku par savu iemīļoto hobiju. Varbūt tieši jaunas pērlītes būs tās, ka mudinās izgatavot skaistu kaklarotu vai mirdzošus auskarus. 

Tieši tās mazās lietas parasti ir vissvarīgākās. Varbūt ir kas cits līdzīgs, kas noderētu rokdarbu īpašniekam. Varbūt kāds pērlīšu u.c. mantu organizators, mantu uzglabāšanas kaste utt.

Iespēja savu hobiju pilnveidot

Un visbeidzot dāvana hobijam var nozīmēt arī iespēju jubilāra rokdarbu nodarbi pacelt nākošajā līmenī. Nereti radošos hobijos var būt lieli izdevumi – jāsapērk dzijas, adatas, krāsas u.c. piederumi. Tava iesaiste jubilāra kolekcijas pilnveidošanā noteikti būs labi novērtēta.

Var gadīties, ka tu vēlies izpalīdzēt, taču uzreiz nevar nemaz iedomāties, kas būtu piemērotākā dāvana rokdarbu entuzaistam. Par to vairāk uzzini nākošajā sadaļā.

Ko ņemt vērā

Komplekts rokdarbiem

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies komplektu rūpīgi

Kārtīgi padomā par to, kādus rokdarbus jubilārs vai jubilāre veic visbiežāk. Varbūt jau zini kaut ko konkrētu, ko jubilāram sarūpēt.

Ērtāk ir izvēlēties dāvanu karti

Katra hobijs ir ļoti īpašs un specifisks, it īpaši jau tad, ja runājam par rokdarbiem. Tas ir hobijs, kuram ir tik daudz apakšnodaļu, ka būs grūti izvēlēties tieši jubilāra hobijam nepieciešamāko. 

Ja pats nezini, ko izvēlēties, tad vislabākā būs dāvanu karte konkrētā hobija veikalā. Par to vairāk raksta noslēgumā.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Rokdarbu dāvanu komplekts varētu būt jauka dāvana mammai, ja viņai patīk veidot kaut ko konkrētu. Varbūt tās ir pašas rotaslietas, bet varbūt viņai vairāk pie sirds iet apģērbu radīšana un dekorēšana – tamborēšana, adīšana vai izšūšana, piemēram.

Māsai

Komplekts rokdarbiem varētu būt arī piemērota dāvana māsai, ja viņa ikdienu pavada radoši – visur šiverējoties un meklējot jaunas idejas jauniem projektiem.

Draudzenei

Ja arī tavai draudzenei patīk darināt dažādus skaistumus paša rokām tad, varbūt arī viņai piemērota dāvana ir kāds pērlīšu vai citu aksesuāru komplekts. Tava dāvana sniegs jaunu projektu, kam pieķerties!

Bērniem

Un galu galā kāds rokdarbu komplekts ir īsteni piemērota dāvana bērniem. Tiem, kam patīk ko veidot un darināt ar savām rociņām, noteikti patiks šāds apsveikums. Tikai jāpārliecinās par to, lai bērna vecums būtu atbilstošs konkrētam rokdarbu komplektam.

Kur pirkt dāvanu

pērļotava dāvanu karte

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Pērļotava – viss nepieciešamais rokdarbiem

Mūsu pašmāju uzņēmums Pērļotava ir lieliska vieta, kur sarūpēt dāvaniņu kādam rokdarbu ekspertam. Viņu piedāvājumā patiešām ir viss nepieciešamais, sākot ar pašām pērlītēm līdz pat produktiem adīšanai un tamborēšanai, šūšanai, līmēšanai utt. Rokdarbu hobija īpašnieks šādu dāvanu noteikti novērtēs.

Turklāt, ja nezini, ko no visa plašā klāsta izvēlēties, vislabākā būs Pērļotavas dāvanu karte. Ar tās palīdzību jubilāre izvēlēsies pati to, kas viņai visvairāk būs nepieciešams. Praktiski un aizraujoši!

Lai izdodas iepriecināt ar noderīgu dāvanu!