Aromātu komplekti

versace Aromatu komplekti

Aromātu komplekti ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējiem ļaus sajusties par sevi pārliecinātiem un izmēģināt jaunas smaržas. Tā ir dāvana, kas piemērota gan sievietei, gan vīrietim svētkos.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Smaržas kā dāvanas izvēle

Meklējot īsto dāvanas ideju, laba doma ir ielūkoties skaistumkopšanas produktu sadaļā. Ne velti skaistumkopšanas komplekti ir tik populāra dāvanas izvēle – tā apvieno noderīgumu ar skaistumu un iedvesmu. Arī smaržas ir daļa no šīs dāvanas idejas.

Būtībā jau smaržas ir visai individuāla izvēle, un tomēr tās pārtop par riskantu, bet arī aizrautīgu dāvanas ideju. Tas ir labs veids, kā no smaržu aprakstītajām notīm izvēlēties sev tuvam draugam vai ģimenes loceklim piemērotu aromātu.

Turklāt tā ir arī iespēja ļaut dāvanas saņēmējam izmēģināt ko jaunu. Un ja šis cilvēks tev ir patiešām tuvs, tad noteikti jau būsi arī pamanījis, kādas smaržas viņiem vislabāk patīk. Iesakām uz šo dāvanas izvēli vērsties kā pret spēli, kas nesīs labus rezultātus.

Iedvesmojoša dāvana

Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj sapņot par skaistām lietām un motivē tās piepildīt par realitāti. Iedvesmot otru cilvēku ir tik skaisti – tas uzreiz sagādāto dāvanu padara arī par ļoti īpašu un personīgu, jo, lai dāvanas saņēmēju patiesi iedvesmotu, ir jāzina viņa gaume un intereses. 

Aromātu komplekts jeb smaržas ir iedvesmojoša dāvana, kas ir arī skaista un praktiska. Smaržas tomēr noderēs ikvienam un tās arī spēj sniegt pārliecību par sevi. Jo īpaši jau tad, ja dienas laikā izdodas noķert komplimentus par patīkamo smaržu izvēli.

Dāvanas sniegtā vērtība

chanel smarzas sievietei

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Jauns aromāts, ko izmēģināt

Izvēlēties dāvināt kādam smaržas vienmēr ir risks, taču no saņēmēja puses tā ir iespēja izmēģināt ko jaunu. Tas varētu būt jauns zīmols vai smaržu kolekcija, ko pamēģināt. Turklāt ir īpaši forši pamēģināt smaržas, ko tev ir uzdāvinājis un īpaši piemeklējis kāds tev tuvs cilvēks.

Tāpat arī jāņem vērā, ka smaržas uz katra cilvēka smaržo citādāk. Tāpēc var gadīties, ka vienas un tās pašas smaržas patiks cilvēkiem ar dažādām gaumēm.

Pārliecība par sevi

Vislielākā smaržu vērtība, mūsuprāt, ir spēja labi sasmaržoties un justies par sevi pārliecinātam. Bieži vien tas ir tieši tas, kas ir nepieciešams pirms iziešanas no mājas.

Smaržas var kalpot par neredzamo aksesuāru, kas jebkuru apģērbu komplektu padara par labu izvēli. Tas ir veids, kā no sevis izstarot pārliecību un iet cauri dienai ar paceltu galvu.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Apsver saņēmēja gaumi

Lai arī smaržas ir visai individuāla izvēle, tās, protams, var izvēlēties arī kā dāvanu. Taču ir vērtīgi apsvērt saņēmēja gaumi. 

Kaut vai balstīties uz tādiem principiem kā smaržu spēcīgums – vai saņēmējam patīk bezgala saldas smaržas vai varbūt kas vairāk dzimuma neitrāls? Varbūt tie ir citrusa aromāti? Vai tieši ziedu vasarīgās noskaņas? Šāda informācija var būt ļoti noderīga smaržu izvēlē.

Izvēlies augstas kvalitātes produktu

Smaržas ir dāvana, ko ir patīkami saņemt vienīgi tad, ja tās ir augstas klases smaržas. Ja tās ir kādas lētās smaržas no parasta apģērbu veikala, saņēmējs var apvainoties un neuzskatī šo dāvanu par cienīgu izvēli.

Galu galā pat smaržu reklāmās vienmēr ir redzams, ka ar smaržām tiek pārdota sajūtas, ne tikai pats aromāts. Tāpēc iesakām arī ar dāvanu nodot šo ekskuzīvo un eleganto apziņu.

Kam piemērota

smarzas davana virietim

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Aromātu komplekti ir laba dāvana sievietei svētkos. Tā ir dāvana, ko var īpaši labi piemeklēt tev tuvām dāmām – mīļotajai sievietei, draudzenei, māsai vai mammai.

Vīrietim

Tāpat jaunas smaržas var būt arī laba dāvana vīrietim. Kādam, kam patīk eksperimentēt ar dažādiem aromātiem, līdz ar ko būs forši pamēģināt ko jaunu. Tā varētu būt laba dāvana vīram vai brālim svētkos.

Kur pirkt dāvanu

notino aromatu komplekti

Šeit piedāvājam vietu, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Smaržas no Notino.lv interneta veikala

Visai populārs pēdējā laikā ir kļuvis arī Notino interneta veikals. Tajā ir īpaši plašs smaržu piedāvājums, no kā izvēlēties dāvanas. 

Sieviešu smaržu komplekti Notino veikalos ir pieejami ļoti dažādi. Piemēram, mūsu iecienītākās sieviešu smaržas ir Arianas Grandes Cloud dāvanu komplekts, Tous Love Me dāvanu komplekti un Oribe smaržu komplekti.

Arī vīriešu smaržu komplekti ir pieejami plašā klāstā gan no zīmolu, gan smaržas daudzveidības ziņā. Mūsu iecienītākās vīriešu smaržas ir klasiskais Versace Eros Flame, Dior Homme dāvanu komplekts vai, piemēram, kāds no Mercedes Benz komplektiem.

Kopumā ir skaidrs, ka aromātu komplekti ir ļoti dažādi un var atrast ko eksluzīvu un piemērotu katram jubilāram.

Novēlam, lai izdodas iepriecināt un pārsteigt ar foršu dāvanas izvēli!