Attīstošas spēles bērniem

attīstošas spēles

Attīstošās spēles ir izglītojošā dāvana bērniem, kas ļauj labi pavadīt laiku ar ģimeni un vienlaikus iemācīties ko jaunu. Tā ir laba dāvana, kas piemērota mazajam brālim, māsai, draugu bērniem vai visai ģimenei svētkos.

Izklaide, kas apvienota ar jauna apgūšanu

Bērnībā mums katram ir bijušas nekaitāmas rotaļlietas, kas ne tikai izklaidē, bet arī palīdz apgūt jaunas prasmes. Tā kā interese bērniem mēdz zust visai ātri, tad vislabākais veids, kā mācīties,ir ar rotaļu palīdzību. Tieši tāpēc tik populāras ir kļuvušas attīstošās spēles un rotaļlietas.

Saviem bērniem piemērotas dāvanas izvēlēties parasti ir vienkārši. Taču, ja nezini, ko uzdāvināt draugu bērniem, tad attīstošās rotaļlietas ir labākā izvēle. Tā būs dāvana ne tikai bērnam, bet arī viņa vecākiem. Turklāt izvēle ir ļoti plaša – sākot no koka tornīšiem un domino līdz pat dažādiem kontruktoriem un lego.

Izglītojoša dāvana

Izglītojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļaus uzzināt ko jaunu un paaugstināt savu intelekta līmeni. Tās ir dāvanas, kas ļauj radošajam garam un prātam uzņemt vēl neizzinātus apgriezienus un iegūt ko noderīgu un ikdienā pielietojamu.

Bērniem nepieciešams pastāvīgi apgūt jaunas prasmes – lasīt, rakstīt, stāstīt, uztvert informāciju, atpazīt krāsas, objektus utt. Labākais veids, kā to izdarīt, ir rotaļājoties. Izglītojošas dāvanas ir īstenas svētku dāvanu pērles. 

Dāvanas sniegtā vērtība

attīstošas spēles

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Esošo prasmju uzlabošana

Attīstošo dāvanu galvenā vērtība un mērķis ir palīdzēt bērnam uzlabot esošās prasmes. Tā var būt lasīšanas attīstīšana, atmiņas trenēšana, stratēģiskās domāšanas veicināšana, darbs komandā utt. Prasmju ir tik daudz, un attīstošās spēles palīdz tās uzlabot interesantā un aizraujošā veidā.

Vislabākā attīstošā spēle ir tāda, kas bērnam palīdz pavisam nemanāmi. Svarīgi, lai bērnam patiesi patiktu jauniegūtā spēle. Izglītojošā daļa ir milzīgs bonuss.

Jauna izzināšana

Papildus jau esošo prasmju uzlabošanai, attīstošo spēļu priekšrocība ir iemācīt arī ko jaunu. Jaunas informācijas uztveršana mēdz sagādāt grūtības, tāpēc ir svarīgi to darīt aizraujošā veidā. Attīstošas spēles to noteikti nodrošina.

Laiks kopā ar ģimeni

Visinteresantāk ir mācīties kopā ar citiem. Attīstošas spēles ir labs veids, kā pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem vai saviem vecākiem. Šīs spēles ir paredzētas bērniem dažādos vecumos – gan pavisam mazajiem, gan arī jau skolas vecuma bērniem.

Mazajiem bērniņiem vēl būs nepieciešama palīdzība no vecākiem. Tas arī ļaus veidot labāku savstarpējo saikni un garantēs kvalitatīvi pavadītu laiku kopā.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies dāvanu atbilstoši vecumam

Attīstošās spēles ir noderīgas tad, ja tās tiek izvēlētas atbilstoši vecumam. Ja tās būs par vieglu vai par sarežģītu – interese pazudīs ātri abos gadījumos. Un dāvanas mērķis uzlabot prasmes nebūs izdevies.

Painteresējies par saņēmēja interesēm

Tā kā šī dāvana ir galvenokārt paredzēta bērniem, viņu intereses mainās bieži. Lai dāvana patiesi patiktu un tiktu izmantota, tā jāizvēlas rūpīgi.

Kam piemērota šāda dāvana

attīstošas spēles

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Bērniem

Attīstošas spēles ir lieliska dāvana bērniem. Tā kā spēles ir dažādas, ši dāvana var būt piemērota dažāda vecuma bērniem – gan mazākiem, gan lielākiem.

Brālim

Vērtīga dāvana, kas sniegs jaunu prasmju apgūšanu un izklaidi vienlaikus, varētu būt mīļa un rūpju pilna dāvana savam mazajam brālim svētkos.

Māsai

Arī mazajai māsai noderīga dāvana būtu kas aizraujošs, bet ar izglītojošu vērtību.

Ģimenei

Un, ja vēlies uzdāvināt ko vērtīgu visai ģimenei, tad attīstošās spēles būs tieši laikā. Visa ģimene varēs pavadīt laiku kopā un sniegt saviem bērniem noderīgas apmācības dažādās jomās.

Kur iegādāties

games 4 you

Vieta, kur iespējams iegādāties attīstošas spēles bērniem, ir populārais spēļu interneta veikals Games4You.lv.

Attīstošas spēles no Games4You.lv

Games4You.lv sadaļā Attīstošās spēles var atrast piemērotu dāvanu dažāda vecuma bērniem. Tur ir gan attīstošās spēles, gan rotaļlietas. Piedāvājumā ir dažādi konstruktori, domino, atmiņu trenējošas spēles, puzles, lotto un daudzas citas.