Porcelāna krūzītes

Porcelāna krūzītes

Porcelāna krūzītes ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmēju iedvesmos svinēt dzīvi arī ikdienā ar skaistām lietām un gardu tēju. Šī ir lieliska dāvana, kas piemērota mammai, sievai, māsai, draudzenei svētkos.

Porcelāna krūzīšu komplekts skaistiem tējas vakariem

Šķiet, ka katrā ģimenē kādā brīdī ir bijuši porcelāna trauki, kas vienmēr tikuši taupīti īpašiem notikumiem. Un tad, iespējams, svētku reizēs, tie tikuši celti galdā, lai rūpīgi no tiem varētu baudīt dzērienus un ēdienus. Mode nāk atpakaļ un ne tikai apģērbos un aksesuāros, bet gan arī virtuves piederumos.

Ja agrāk tika pieņemts kaut ko skaistu un īpašu taupīt, tad mūsdienās ar vien biežāk sāk parādīties uzskats, ka arī ikdienā ir ļauts skaisti dzīvot. Lietas, ko taupām īpašiem mirkļiem, var izmantot arī parastā ikdienā. Svinēt ikdienu arī ir forši!

Šajā rakstā tad par porcelāna krūzītēm, kuras mēģināsim iedvesmot izmantot arī ikdienā. 

Iedvesmojoša dāvana

Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj sapņot par skaistām lietām un motivē tās piepildīt par realitāti. Iedvesmot otru cilvēku ir tik skaisti – tas uzreiz sagādāto dāvanu padara arī par ļoti īpašu un personīgu. 

Tā kā šis stāsts ir par porcelāna krūzītēm, šo dāvanu izvēlamies saukt nevis par praktisku, bet gan par iedvesmojošu. Šī ir dāvana, kas liks arī ikdienā dzīvot skaisti un palutināt sevi. Tas, protams, gan jāsaskaņo ar dāvanas jubilāru. Jāpiekodina, ka šīs porcelāna krūzītes grib dzīvoties ikdienā, nevis tikai īpašos svētkos.

Dāvanas sniegtā vērtība

Porcelāna krūzītes

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Svētki ikdienā

Kā jau minējām iepriekš, porcelāna krūzītes agrāk tikušas saistītas ar īpašiem notikumiem. Tās nereti mammas vai pat vecmāmiņas ikdienā neļāva izmantot. Tad nu šī ir dāvana, kas simbolizē jaunu sākumu – iespēju sevi lutināt ar skaistām lietām (krūzītēm), kad vien sagribās.

Svētki var būt arī ikdienas mazajos sīkumos. Arī skaistās porcelāna krūzītēs.

Skaists trauku kolekcijas papildinājums

Porcelāna krūzītes parasti ir neliela izmēra un ļoti glītas. Tradicionāli ir ierasts redzēt porcelāna servīzes, kas rotātas ar skaistiem ziedu motīviem, maigām krāsām utt. Mūsdienās tās ir pieejamas arī ļoti modernas, spilgtās krāsās, dažādos rakstos, un arī visai lielos izmēros. 

Laiks kopā ar mīļajiem

Krūzītes simbolizē kopā būšanas laiku – tējas malkošanu vakaros ar ģimeni vai kafiju pie brokastīm. Tā ir dāvana, ko varēs izmantot jubilāra mīļie cilvēki kopā ar viņu pašu.

Iepazīšanās ar jaunu kultūru

Porcelānam liela nozīme ir bijusi un joprojām ir tādās valstīs kā, piemēram, Ķīna. Viņiem porcelāna krūzītes parasti rotājas skaisti sarkanās, tumši pelēcīgās un zilās, pat melnās krāsās. Ja jubilārs ir ieinteresēts par citu kultūru atklāšanu, tad uzdāvini viņam interesantas porcelāna krūzītes.

Tas sniegs arī telpu jauniem tējas dzeršanas paradumiem.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Labāk dāvināt komplektu

Ar jebkāda veida krūzēm parasti ir grūti izvēlēties daudzumu, ko dāvināt. Varbūt jubilārs kolekcionē retas krūzītes, tad vairāk par vienu nevajadzēs. Tomēr vislabāk porcelāna krūzītes dāvināt komplektiņos, vismaz pa divām.

Uzdāvini klāt arī kādu īpašu tēju

Lai dāvanu varētu baudīt uzreiz, pasniedz arī kādu interesantu tējas vai kafijas, vai cita siltā dzēriena veidu. To var sasaistīt arī ar kultūru. Ja esi izvēlējies kādas valsts tematikas porcelānu, tad padomā arī par piemērotu dzērienu.

Kam piemērota šāda dāvana

Porcelāna krūzītes

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Porcelāna krūzītes ir laba dāvanas ideja mammai, jo viņa noteikti to novērtēs. Turklāt viņu būs tik jauki iedvesmot uz svētkiem arī ikdienā. Mamma varēs kādu dienu tāpat vien uzlūgt tevi ciemos uz jauku tējas pasēdēšanu.

Māsai

Šī var būt arī laba dāvanas ideja māsai. Īpaši tad, ja viņa ievācas jaunā mājoklī. Vai arī tad, ja viņai interesē porcelāns, jo šīs dāvanas galvenā ideja ir tieši porcelāna materiāls.

Sievai

Ja esi pamanījis interesi, tad porcelāna krūzītes droši uzdāvini arī sievai. Ņem vērā viņas gaumi un dāvana būs izdevusies.

Draudzenei

Porcelāna krūzītes var būt piemērota dāvana draudzenei, ja jau kādu laiku abas sapņojat par foršiem tējas vakariem. Kāpēc gan tos nebaudīt kā īstām karalienēm?

Pārim

Šī var būt arī lieliska dāvana pārim, kas tikko ir ievācies savā pirmajā mājoklī. Tad sālsmaizē šī būs mīļa un forša dāvanas izvēle.

Kur iegādāties

Ir dažādas vietas, kur iegādāties glītas un modernas porcelāna krūzītes. Šeit dažas no tām.

Porcelāna krūzītes no pašmāju veikala RIIJA

Skaista porcelāna krūzīšu izvēle ir pieejama veikalā RIIJA. Tur atradīsi gan klasiskākas, gan arī modernas porcelāna krūzes ar apdrukām.

Plaša izvēle Piebalgas Porcelāna fabrikā

Ļoti plaša un skaista izvēle ir pieejama Piebalgas Porcelāna darbnīcas interneta veikalā. Tur atradīsi gan krūzītes, gan arī cita veida traukus.