Mājdzīvnieka portrets

Mājdzīvnieka portrets

Mājdzīvnieka portrets ir interesanta dāvana, kas tās saņēmēju iepriecinās ar radošu mākslu ar paša mīluli kā galveno varoni. Tā ir jauka dāvana svētkos ikvienam mājdzīvnieka īpašniekam – ģimenei, pārim, māsai vai draudzenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dāvana, ko novērtēs ikviens mājdzīvnieka īpašnieks

Kad veicam lēmumu savu ģimeni papildināt ar kādu dzīvnieku, mūsu dzīve nekad nav vairs tāda kā iepriekš. Ikdienai ir pievienojies pilntiesīgs ģimenes loceklis, lai arī tas ir četrkājains un reizēm rej vai ņaud. Protams, mūsu mīluļu lokā var būt ne tikai suņu un kaķi, bet arī visdažādākie dzīvnieciņi – truši, peles, papagaiļi un reizēm pat čūskulēni.

Lai kāds arī būtu tavs mīlulis, skaidrs ir viens – viņi drīz vien pārtop par visu mūsu prieku un acuraugu. Telefona galerija noteikti pildās ar mājdzīvnieka attēliem. Kāpēc gan nepārsteigt mājdzīvnieka īpašnieku ar profesionālu portretu?

Mājdzīvnieka portrets ir lieliska dāvana ikvienam mājdzīvnieka īpašniekam. Ir dažādi veidi, kā šādu dāvanu pasniegt – portrets, kas uzņemts profesionālā fotosesijā vai varbūt uzzīmēts kādā mākslas tehnikā.

Interesanta dāvana

Interesanta dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs noteikti novērtēs un ar prieku pieņems. Nereti interesantas dāvanas ietilpst tajā kategorijā, kur dāvanas saņēmējs nemaz nebūtu iedomājies, ka kaut ko tādu var uzdāvināt citam svētkos. 

Mājdzīvnieka portrets ir interesanta dāvana, jo to savos svētkos nesagaidām. Parasti svētkos gaidām, kad dāvanas būs attiecināmas tikai un vienīgi uz mums. Patiesībā nemaz neiedomājamies, ka sava mīluļa portrets varētu būt fantastiska dāvana, kas nesīs visvairāk prieka ikdienā. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Mājdzīvnieka portrets dāvana svētkos

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Mīļa dāvana svētkos

Mājdzīvnieka portrets ir mīļa dāvana svētkos, jo tā atgādinās par savu burvīgo mīluli un to, cik skaists ir jubilāra mājdzīvnieks. Mūsu telefonu galerijas noteikti ir pilnas ar mīluļa attēliem, taču ne visiem ir laiks un enerģija šos attēlus attīstīt un likt pie sienas.

Katrā mājoklī ir jābūt mājdzīvnieka portretam, kas ikdienā liks pasmaidīt. Tas priecēs arī ciemiņu acis, it īpaši tad, ja portrets būs izveidots kādā mākslas tehnikā. Šāda dāvana būs ne tikai mīļa, bet arī kalpos par sarunu iesācēju.

Skaists interjera dekors

Viss, ko mēs izvēlamies likt pie sienas, var būt uzskatīts par interjera dekorāciju. Arī mājdzīvnieka portrets, ko pieliksim pie sienas vai atstutēsim uz kāda plaukta. 

Sava mīluļa portretu gribēsies likt vietā, kas ir pamanāma un labi ieraugāma. Ja tā tiks skaisti pielāgota jubilāra gaumei un mājokļa interjeram, tā labi iederēsies jebkur. Būs trāpīts tieši mērķī divējādi – gan mīļa dāvana, gan arī stilīgs telpas papildinājums.

Atgādinājums par to, kurš ir īstais saimnieks mājās

Un visbeidzot ir svarīgi atcerēties, kurš tad ir īstais saimnieks mājoklī. Vai jubilāra mīlulis ir liels dobermanis vai mazs, pūkains kaķītis, mājdzīvnieks ātri vien kļūst par ģimenes pašu centru. Līdz ar to arī par mājas īsto saimnieku.

Šī dāvana būs lielisks atgādinājums gan mājiniekiem, gan arī ciemiņiem, ka īstais saimnieks vienmēr ir mājās. 

Ko ņemt vērā

Mājdzīvnieka portrets

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pasūtījums var aizņemt laiku

Rēķinies ar to, ka šāda dāvana būs jāveic uz pasūtījumu. Līdz ar to var aizņemt vairākas dienas un varbūt pat nedēļas, kamēr mākslinieks spēs izpildīt pasūtījumu. Tas lielā mērā ir atkarīgs no portreta tehnikas – vai tā būs fotosesija vai varbūt zīmējums.

Dāvana var izvērsties padārga

Ņem vērā, ka gan fotosesija, gan zīmējums var izmaksāt padārgi. Šī dāvana ir kārtīgs ieguldījums, jo, iespējams, jubilārs pats šādu dāvanu sev neatļautos nopirkt. Tieši tāpēc tā būs īpaša dāvana, ko saņemt svētkos.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Mājdzīvnieka portrets ir lieliska dāvana ģimenei, kam ir pašiem savs mājdzīvnieciņš. Šāda dāvana sagādās prieku visiem, tad arī kopīgi varēs izdomāt, kurā vietā portretu pielikt pie sienas, lai visiem prieks.

Pārim

Šī ir arī laba dāvana pārim ar pašiem savu mīluli. Ģimenes sākums veidojas tieši ar pāri, un mājdzīvnieks ir pirmais abu mīlulis, ko lutināt ikdienā.

Māsai

Arī tavai māsai noteikti būtu prieks saņemt skaistu, mākslas tehnikā izveidotu mājdzīvnieka porteru lai tas būtu trusis, kaķis vai kucēns.

Draudzenei

Un, protams, arī draudzenei būtu milzīgs prieks saņemt sava mājdzīvnieka portretu svētkos. It īpaši tad, ja tas būs veidots viņas iecienītākajās krāsās un pieskaņots mājokļa interjeram.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Diegu tehnikā veidots portrets uz audekla

kur pirkt diegu meistars

Tiem, kam patīk gaumīgi un radoši veidoti portreti, pie Diegu meistara varēs atrast īstenus mākslas darbus. Šie porterti tiek veidoti uz audekliem diegu tehnikā, ko vislabāk ir izvēlēties vienā krāsā. Šis ir kas vairāk par parastu portretu, tas ir īsts mākslas darbs, ar ko izrotāt savu mājokli.

Ja vēlies portreta izvēli atstāt jubilāra paša ziņā, laba dāvana ir Diegu meistars dāvanu karte. Lai jubilārs izvēlas gan krāsas, gan citas portreta detaļas.

Portrets akvareļu tehnikā

akvareļu dāvana

Krāsaināku un trakulīgāku portretu piekritējiem noteikti patiks akvareļa mājdzīvnieka portrets no uzņēmuma Photo Lamus

Attēlā ir redzams, kādus portetus var sagaidīt. Tie ir skaisti, stilīgi un koši. Šāds dzīvnieka portrets spēs izrotāt jebkuru telpu un piešķirt tai pozitīvu noskaņu.

Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!