Dāvanu karte autoskolas apmācībām

autovadīšanas tiesības

Dāvanu karte autoskolas apmācībām ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam palīdzēs ātrāk tikt pie autovadīšanas tiesībām. Šī ir lieliska dāvana ikvienam braukt gribētājam – māsai, brālim vai absolventam.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dāvana, kas izmainīs ikdienu

Autoskolas apmācības ir liels solis, ko vairums gaida jau no pusaudžu gadiem un varbūt par no bērnības. Tas ir viens no pirmajiem soļiem, kā kļūt par pieaugušu cilvēku – atbildīgu sabiedrības daļu. 

Dāvanu karte ir veids, kā autoskolas apmācības uzdāvināt dāvanas formātā. Parasti tas vienmēr ir bijis lēmums un process, ko pašam gan uzsākt, gan apmaksāt. Taču dāvanu karte autoskolas apmācībām kļūst par ar vien populārāku piedāvājumu teju katrā autoskolā. 

Šī ir dāvana, kas turpinās kļūt ar vien populārāka. It īpaši tāpēc, ka autoskolas apmācības ir padārgas. Ja var saviem draugiem un tuviniekiem palīdzēt iegūt autovadītāja tiesības, dāvanas vērtība ir ļoti augsta un jēgpilna.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Ja esi dāvanas meklējumos kādam, kas plāno nākotnē iziet autoskolas apmācības, tad dāvanu karte šim procesam būs augstu novērtēta. Tā ir praktiska dāvana, kas ievērojami atvieglos apmācību uzsākšanas procesu – sākot ar papildus motivāciju līdz pat apmaksas atvieglošanu.

Dāvanas sniegtā vērtība

Dāvanu karte autoskolas apmācībām

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Motivācija uzreiz uzsākt apmācības

Auto vadīšanas apmācības var šķist biedējošs process, ko uzsākt. Tāpēc ir dzirdēts, ka apmācību process apzināti vai neapzināti tiek atlikts. Dāvanu karte autoskolas apmācībām ir lielisks motivācijas spars, kas iedvesmos uz ātrāku procesa iziešanu.

Šāda dāvana izrāda arī dāvanas dāvinātāja atbalstu par to, ka jubilārs būs labs autovadītājs. 

Finansiāls atbalsts

Dāvanu karte autoskolas apmācībām būs praktiska dāvana, kas galvenokārt kalpos par finansiālu atbalstu jubilāram. Izvēlēto summu var izvēlēties pats, tāpēc vari nosegt, piemēram, teorijas apguves daļu vai varbūt tieši autovadības apmācības. Vai, protams, visu procesu. Jebkura palīdzība tiks novērtēta.

Daudzus no autoapmācību uzsākšanas aptur tieši finansiālo līdzekļu trūkums, tāpēc šāda veida atbalsts būs ļoti nozīmīgs un vērtīgs. Šis ir lielisks veids, kā apvienot svētku dāvanu ar dzīvē ļoti noderīgu atbalstu.

Patstāvība

Līdz ar autovadītāja apliecības iegūšanu jubilārs kļūs daudz patstāvīgāks. Tas ir viens no pirmajiem dzīves soļiem, kas ļauj izjust neatkarību un sava veida brīvību. Uzdāvinot šādu dāvanu, jubilārs varēs arī sākt domāt par savas mašīnas iegādi.

Ko ņemt vērā

Dāvanu karte autoskolas apmācībām

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies prestižu autoskolu

Izvēloties autoskolu, ir svarīgi parūpēties par labu, prestižu izvēli. Tā tomēr ir atbildīga dzīves posma uzsākšana, tāpēc ir vērts izskatīt vairākas vietas un veikt lēmumu.

Parūpējies par autoskolas izvēles ērtumu

Pirms steidzies izvēlēties autoskolu, kurā tev pašam ir bijusi laba pieredze, parūpējies par to, ka labi zini dāvanas saņēmēju. Vērts atbildēt uz tādiem jautājumiem, kā – vai šī autoskola sniedz apmācības jubilāra pilsētā? Vai jubilārs vēlas apgūt autovadības prasmi savā mazajā pilsētiņā vai labāk to darīt Rīgā?

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Absolventam

Uzreiz pēc skolas pabeigšanas var arī nodoties nākošajām apmācībām. Dāvanu karte autoskolas apmācībām ir lieliska dāvana absolventam izlaidumā.

Brālim

Autoskolas apmācības būs lieliska dāvana arī brālim svētkos, ja viņam tuvojas 18 gadu vecums vai vienkārši vēl nav nokārtotas autovadītāja tiesības.

Māsai

Tas pats attiecas arī uz savu māsu un citiem tuviniekiem. Ja tavai māsai vēl nav autovadītāja apliecības, tad dāvanu karte autoskolas apmācībām būs noderīgs sveiciens.

Kur pirkt dāvanu

einšteins apmācības autoskolā
Foto: Einsteins.lv

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Credo Autoprieks

Autoskola Credo Autoprieks piedāvā lielisku iespēju iegādāties dāvanu karti uz autovadīšanas un teorijas apmācībām. Dāvanu karte un informācija par pieteikumu tiks nosūtīta uz noradīto e-pastu.

Šo autoskolu ir iespējams atrast Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Bauskā un Jūrmala.

Autoskola Einšteins

Līdzīgu piedāvājumu piedāvā arī autoskola Einšteins. Dāvanu karti varēs izmantot jebkuram no autoskolas pakalpojumiem – AM, A, B, BE, C, CE, D, 95.KODS, pirmās medicīniskās palīdzības kurss vai mācību grāmatas. 

Šo autoskolu ir iespējams atrast viscaur Latvijā katrā novadā, vairāk kā 50 pilsētās.

Lai izdodas iepriecināt topošo šoferi svētkos!