Vakariņas tumsā

vakariņas tumsā

Vakariņas tumsā ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus baudīt gardu ēdienu pilnīgā tumsā un labi pavadīt laiku ar līdzi paņemto cilvēku. Šī ir lieliska dāvana ikvienam, kas vēlas izmēģināt ko jaunu un izprast dzīvību tumsā – absolventam, pārim un vecākiem.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Vakariņas tumsā – pavisam jauna pieredze

Esam ieraduši apmeklēt smalkus restorānus svētkos vai īpašos notikumos, lai sajustu lielisku atmosfēru un baudītu gardus ēdienus. Taču jau visai sen, kopš deviņdesmitajiem gadiem, pastāv restorāni, kas vakariņas organizē tumsā.

Tam ir vairāki iemesli. Sākotnēji šādas vietas radās, lai ļautu cilvēkiem labāk izprast neredzīgus cilvēkus un iejusties viņu ikdienā. Tas veicināja cilvēku spēju izprast ko nezināmu. Taču mūsdienās vakariņas tumsā ir populāras arī daudzu citu iemeslu dēļ. Galvenokārt tāpēc, ka tas ir kas neierasts un interesants. Saka, ka ēdiens tumsā garšo citādāk. Ir daudz vairāk laika tam pievērst uzmanību, izbaudīt, nenovēršot uzmanību uz blakus lietām.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus baudīt kādu aizraujošu un neparastu piedzīvojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Ja pie romantiskām vakariņām sveču gaismā esam pieraduši, tad vakariņas pilnīgā tumsā ir kas jauns un ne visi to ir pieredzējuši. Ne velti cilvēki saka, ka tumsā ēdiens garšo pavisam citādāk. Ēdiena noformējums ir prezentēšana ir viens no svarīgākajām lietām, kas raisa apetīti. Kā tad būtu, ja ēdienu savā priekšā nevarētu redzēt? Tā dāvanas saņēmējam būs oriģināla dāvana un pavisam jauna pieredze.

*Rakstā izmantotajiem attēliem ir ilustratīva nozīme.

Dāvanas sniegtā vērtība

vakariņas tumsā

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Jauna pieredze

Jebkura dāvana, kas ļauj izmēģināt ko jaunu, ir oriģināla un vērtīga. Šīs dāvanas saņēmējs būs veiksmīgi izmēģinājis ko jaunu, baudot maltīti pilnīgā tumsā. Tas ļaus viņam kopā ar līdzi paņemto cilvēku koncentrēt visu uzmanību un notiekošo un sajusties tieši tajā mirklī.

Nekas cits nebūs svarīgs, vienīgi vakariņas un jauniegūtā pieredze.

Piedzīvojums jaunu garšu pasaulē

Šādos restorānos ēdiens tiek pasniegts nedaudz citādāk nekā ierasts. Vakariņas noritēs tumsā un līdz ar to arī ēdiens, kas tiek pasniegts, lielākajā daļā gadījumu būs jau sagriezts pa gabaliņiem.

Lai šo pieredzi padarītu par drošu un ērtu. Tāpēc pastāv liela iespēja, ka pasūtītais steiks būs jau sagriezts gabaliņos. Tas vēl vairāk atvieglos šo procesu un ļaus vienīgi baudīt – apkārtējās skaņas, ēdiena tekstūru, dažādās garšas un to nianses.

Kopā pavadīts laiks

Dāvanas saņēmēja līdzi paņemtais cilvēks būs kāds, ar ko labi pavadīt laiku kopā un dalīties jaunajos iespaidos. Šis ir unikāls veids, kā kopā pavadīt laiku. Tumsa ļaus baudīt gardu ēdienu un arī nenovērst uzmanību sarunas laikā.

Visas maņas, izņemot redzi, būs gatavas uz pilnvērtīgu darbību. Tas sniegs lielisku sajūtu, ko vēl ilgi atcerēties.

Ko ņemt vērā

vakariņas tumsā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Bailes no tumsas

Cilvēkiem, kam bail no tumsas, šādu dāvanu nevajadzētu pasniegt. Protams, ne vienmēr var zināt, kam ir šādas bailes. Tomēr, ja tumsa sagādā lielu diskomfortu, šāda pieredze netiks izbaudīta.

Vakariņām nepieciešama laicīga pieteikšanās

Restorāni, kas organizē vakariņas tumsā, darbojas pēc pieteikumiem. Tādā veidā viss laicīgi tiek sagatavots. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Absolventam

Kādam, kas tikko pabeidzis studijas, šāda dāvana varētu būt atsvaidzinoša pieredze. Absolventam būtu iespēja palutināt savas garšu kārpiņas un uzzināt ko jaunu.

Pārim

Šī dāvana būs piemērota arī pārim, kas gatavs izmēģināt ko jaunu, baudīt ēdienu tumša un izprast neredzīgos cilvēkus nedaudz labāk. Katra jauna pieredze palīdz saprast citus.

Vecākiem

Vakariņas tumsā varētu būt dāvana ar ko pārsteigt arī savus vecākus. Lai interesanti pavadītu laiku kopā un izkāptu no ikdienas rutīnas, vakariņas tumsā vecākiem būs jauna pieredze.

Kur pirkt dāvanu

vakariņas tumsā

Nevis neredzēt, bet redzēt citādi. Jauna pasaule, kura dod iespēju izpausties sajūtām, iztēlei, garšai, smaržai. Uzdāvini iespēju atklāt ko jaunu sevī, saprast tumsu, sajust nesajusto!

BLIND DREAMS restorāns

Vakariņas tumsā iespējams baudīt restorānā BLIND DREAMS, Rīgā. 

Katrs viesis tiks pārsteigts ar gardām 2 kārtu vakariņām un vīnu, kā arī muzikālu priekšnesumu. Šīs vakariņas būs iespēja saprast, kā jūtas neredzīgs cilvēks un gūt īpašas izjūtas. Garšas, smaržas, taustes sajūta un paspilgtināsies, tāpat kā visas citas maņas.

Par viesiem rūpesies Blind Dreams personāls, kam var pilnībā uzticēties, jo viņi tumsā jūtas tikpat droši, kā redzīgie gaismā! 

Lai izdodas pārsteigt svētkos!