Dāvanu karte beziepakojuma preču veikalā

Dāvanu karte beziepakojuma preču veikalā

Dāvanu karte beziepakojuma preču veikalā ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegādāties ikdienas produktus dabai draudzīgā veidā. Ta ir lieliska dāvana ikvienam ilgtspējīga dzīvesveida cienītājam vai kādam, kas to labprāt izmēģinātu – mammai, māsai, draudzenei vai visai ģimenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dabai draudzīgs iepirkšanās veids

Zaļais dzīvesveids paliek ar vien aktuālāks, jo ar vien vairāk cilvēku sāk apjaust savu pirkumu ietekmi uz mūsu planētu. Viens veids, kā mēs visi spējam iesaistīties dabas glābšanā vai vismaz saglabāšanā, ir pavisam vienkāršu ikdienas paradumu mainīšana. Mēs to saucam par ilgtspējīgu dzīvesveidu. Kādam tas sākas ar plastmasas pudeles aizvietošanu ar metāla pudeli. Citiem – iepirkšanās beziepakojuma preču veikalos.

Vēl tos var saukt par zero waste (tulkojot no angļu valodas, nulle atkritumu) veikaliem. Uz veikalu klienti tiek aicināti ar paši saviem trauciņiem, kurus var piepildīt ar visdažādākajiem produktiem. Visbiežāk tie ir graudaugi, milti, žāvēti augļi un dārzeņi, rieksti u.c. Taču šajos veikalos nu jau ir pieejamas arī šķidrās ziepes, pulveri u.c. mājsaimniecības preces.

Turklāt, ja nu gadījumā sanāk iet garām veikalam bez līdzi paņemtā trauciņa, tad šajos veikalos parasti pie ieejas ir stikla burciņas, ko var aizņemties.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi.

Dāvanu karte beziepakojuma preču veikalā ir praktiska dāvana, jo ikdienā iepērkamies mēs visi. Arī zero waste veikali piedāvā līdzīgus produktus, ko atradīsi parastā produktu veikalā. Bieži vien beziepakojuma preču veikalā var atrast arī labākas cenas. Tā ir praktiska dāvana ikvienam, taču tā īpaši tiks novērtēta, ja tavs jubilārs ir dabas saudzētājs.

Dāvanas sniegtā vērtība

Dāvanu karte beziepakojuma preču veikalā

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Dabai draudzīgs iepirkšanās veids

Iepirkšanās beziepakojuma preču veikalā ir veids, kā iepirkties dabai draudzīgākā veidā. Tā kā gandrīz visi veikalā esošie produkti tiek uzturēti ilgtspējīgos iepakojumos, tev ir iespēja tos iegādāties bez papildus maksas par iepakojumu. Turklāt tas arī palīdz arī izvairīties no liekas plastmasas pielietojuma ikdienā.

Protams, arī beziepakojuma preču veikalā ir izņēmumi. Piemēram, vairāki produkti var tikt iesaiņoti papīra iepakojumā. It īpaši mājsaimniecības preces, taču arī tās tiek ieteikts lietot vairākkārt. Piemēram, dažādus kosmētikas trauciņus var pēc nopirkšanas mājās iztukšot un tad atnest uz veikalu, piepildot no jauna.

Jauni iespaidi

Lai arī beziepakojuma veikali dažādās lokācijās ir atrodami gan Rīgā, gan nu jau arī ārpus tās, joprojām ir liela sabiedrības daļa, kas tos nav izmēģinājusi. Līdz ar to dāvanu karte šajā veikalā varētu būt labs eksperiments un jauni iespaidi konkrētajam cilvēkam.

Tā būs interesanta iespēja izmēģināt iepirkšanos pamēģināt nedaudz citādāk, kā nu jau mūsdienās ierasts. 

Izdevīgi ilgtermiņā

Dāvanu karte beziepakojuma preču veikalā ļaus jubilāram izmēģināt pavisam jaunu dzīvesveidu. Lai arī izmaiņas nebus tik lielas, iepirkšanās beziepakojuma preču veikalā nozīmē lielākas rūpes pret savu ikdienu. Būs rūpīgāk jāpiedomā par to, kas ikdienā ir nepieciešams. Turklāt iepirkšanās šāda veida veikalā ilgtermiņā ir arī izdevīgāka.

Iespēja veiksmīgāk organizēt savus produktus

Vēl viens bonuss iepirkšanās beziepakojuma preču veikalā būs tam, kā tu iekārtosi savu mājvietu un virtuvi. Aizvien vairāk redzam skaisti organizētas virtuves un to plauktus, ko rotā stikla burkās un speciālos traukos sabērta pārtika. Nu jau to varēsi darīt arī tu, jo nebūs neglīta iepakojuma, pie kā ir jāpieturās. Jauka papildus vērtība. 🙂 

Ko ņemt vērā

Dāvanu karte beziepakojuma preču veikalā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies veikalu, kas ir tuvāk jubilāra dzīvesvietai

Ir svarīgi izvēlēties dāvanu karti tādā veikalā, uz kuru došanās jubilāru pārāk neapgrūtinātu. Domā par to, lai konkrētais beziepakojuma preču veikals būtu gana tuvu viņa mājoklim. 

Iedrošini un paskaidro

Jāsaprot, ka ne visi ir pieraduši doties uz beziepakojuma preču veikaliem. Līdz ar to ir svarīgi jubilāram paskaidrot, kā iepirkšanās šādā veikalā norit – īpaši tad, ja jubilārs pats tādā veikalā iepriekš nav bijis. Vēl labāk – pirmo reizi dodieties uz veikalu abi kopā. Jubilārs to noteikti novērtēs.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Dāvanu karte beziepakojuma preču veikalā ir lieliska dāvana mammai, kas ir atvērta jaunām lietām. Došanās uz šāda veida veikalu varētu būt jauna pieredze, ko izbaudīt. Varbūt atrast arī kādu jaunu iecienītu produktu.

Māsai

Šī varētu būt arī laba dāvana māsai. It īpaši tad, ja viņai sāk iepatikties zero waste dzīvesveids. Jebkurš, kas šo dzīvesveidu atbalsta, novērtēs dāvanu karti beziepakojuma preču veikalā. Tā ir praktiska dāvana, kas izpalīdzēs.

Draudzenei

Dāvanu karte zero waste veikalā ir forša dāvana draudzenei svētkos. Tā būs iespēja tikt pie kāda noderīga produkta ikdienai vai izmēģināt ko dabai draudzīgāku.

Ģimenei

Ja meklē dāvanas ģimenei svētkos, tad lieliska dāvana ir dāvanu karte. Tā būs vienlīdz noderīga visiem ģimenes locekļiem. Beziepakojuma preču veikalā būs interesanta pieredze visiem – izmēģināt kādu ilgtspējīgo šampūnu vai gardus našķus.

Kur pirkt dāvanu

Dāvanu karte beziepakojuma preču veikalā burka

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Beziepakojuma preču veikals Burka

Burka ir Latvijā pirmais beziepakojuma preču veikals, kas nodrošina unikālu iepirkšanās pieredzi katram klientam. Veikala piedāvājumā atradīsi higiēnas preces; preces mājai; preces zero waste dzīvesveidam; pārtiku un arī jau sagatavotas dāvaniņas.

Veikalam ir arī dāvanu karte beziepakojuma veikalā Burka. To jubilārs varēs labi izmantot, lai pats sev atrastu nepeiciešamo. 

Veikali Ber un sver

Jegavnieču Ievas un Līgas lolots sapnis atvērt pašam savu veikaliņu ir ticis piepildīts. Nu jau veikali Ber un sver atrodas gan Rīgā, gan arī Siguldā. Veikala piedāvājumā plašā skaitā ir ne tikai pārtika, bet arī dažādi citi ikdienai nepieciešami produkti. Tie ir dažādi trauki, produkti sejas un ķermeņa kopšanai, kā arī preces bērniem un mājsaimniecībai.

Lai izdodas iepriecināt!