Dāvanu karte gaļas piegādei

gaļas piegāde

Dāvanu karte gaļas piegādei ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam sagādās gardu pārsteigumu, atvieglos ikdienu un iedvesmos jauniem kulinārijas brīnumiem. Šī ir lieliska dāvana sievietei un vīrietim, kam patīk gatavot – mammai, vīram vai abiem vecākiem kopā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Garšīga dāvana ikdienas atvieglošanai

Nevienam vairs nav noslēpums, ka mūsdienās internetā iespējams pasūtīt gandrīz jebko – preces mājoklim, gadžetus hobijam un sportam, kā arī ēdienu ikdienai un svētkiem. Šajā rakstā vairāk par vienu konkrētu servisu – gaļas piegādi uz mājām.

Piegāde uz mājām ir īpaši ērta, jo nav jābrauc pakaļ savam pasūtījumam. Gaļas piegāde ir noderīga gadījumos, ja ikdienā nav daudz laika plānot maltītes vai doties iepirkties. Tad var uzreiz pasūtīt vairāk produktus, kas noderēs ikdienā vai svētku galdam.

Dāvanu karte palīdzēs dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties, kādus gaļas produktus pasūtīt – svaigu gaļu, žāvējumus, desas un cīsiņus utt.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Ja arī par interneta iepirkšanos un ēdiena pasūtīšanu daudziem ir zināms, tad gaļas piegāde ir visai specifiska joma. Par tādu jubilārs var arī nezināt. Taču jebkuram gardēdim šāda dāvana būs labs pārsteigums un oriģināla dāvana svētkos.

Dāvanas sniegtā vērtība

gaļas piegāde

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Dāvana gardēdim

Īsts gardēdis vienmēr priecāsies par garšīgu dāvanu. Ja vēl patīk pašam gatavot un izpausties dažādu ēdienu atklāšanā, tad gaļas piegāde ir forša dāvanas opcija. Garšīgas dāvanas ne vienmēr nozīmē konfekšu kasti vai kūkas.

Reizēm laba izvēle ir kas oriģināls, praktisks un patiešam noderīgs ikdienā. Gaļas piegāde īpaši aktuāla grila sezonas laikā.

Atvieglota ikdiena

Tiem, kam ikdienā ir darbu pilnas rokas, bieži vien nav laika, ko veltīt veselīgu maltīšu gatavošanai. Galvenokārt tāpēc, ka trūkst plānošanas un laika, kad sapirkt visu nepieciešamo.

Gaļas piegāde uz mājām ievērojami atvieglotu jubilāra ikdienu, jo uzreiz var pasūtīt vairāk – lai pietiek ilgākam laikam.

Iedvesma kulinārijā

Ja jubilāram patīk gatavot un atklāt jaunas receptes, tad gaļas sastāvdaļa noteikti būs noderīga. Mājās jau būs izvēlētas īstās sastāvdaļas, kas iedvesmos pagatavot iemīļotākās maltītes vai ko jaunu un vē nepagaršotu.

Ko ņemt vērā

gaļas piegāde

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Piegādes zonas un maršrutus

Katram piegādes uzņēmumam ir dažādi piegādes pakalpojumu izpildīšanas procesi. Vērts pārliecināties, ka dāvanas saņēmēja mājasvieta ir pieejama pie uzņēmuma piegādes zonām.

Piegādes laikus

Ja pakalpojumu sniedzējs pats nodrošina piegādes, tad, iespējams, tās notiek reizi vai divas reizes nedēļā. Jārēķinās ar to, ka piegāde var notikt pēc plāna, par ko vērts iepriekš painteresēties.

Jubilāra ēšanas paradumi

Noteikti, izvēloties šādu dāvanu, jau zini jubilāra ēšanas paradumus. Un tomēr vērts atgādināt, ka veģetāriešiem un vegāniem šāda dāvana nav piemērota.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Vīrietim, kam patīk ikdienā gatavot, bet nav pietiekami daudz laika saplānot savas maltītes un produktu iegādi, šī varētu būt noderīga dāvana svētkos.

Sievietei

Ikvienai sievietei, kurai patīk gatavot, būs prieks par pārdomātu dāvanu, kas virtuvē sniegs iedvesmu jauniem ēdieniem.

Vecākiem

Iespējams, vecāki nemaz nezina, ka gaļu var piegādāt līdz pat namdurvīm ar dāvanu kartes palīdzību. Tas būs gan noderīgs, gan arī jauks pārsteigums vecākiem vai mammai svētkos.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Gaļas piegāde Jums – svaigas gaļas interneta veikals

gaļas piegādei dāvana

Dāvanu karte gaļas piegādei no SIA Ceplīši – augstas kvalitātes svaigas gaļas un gaļas izstrādājumu piegāde līdz pat namdurvīm. Piedāvājumā 108 vienības ar dažādiem svaigas gaļas, žāvētas gaļas, desu, grillproduktu izstrādājumiem.

Pasūtījumi tiek sakomplektēti ražotnē, tieši no ražošanas galda, ne no starpnieku noliktavām, tāpēc gaļa vienmēr būs svaiga un garda.

Lai gardi svētki un priecīgi jubilāri!