Pašizaugsmes grāmata

Pašizaugsmes grāmata

Pašizaugsmes grāmata ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs pozitīvu skatījumu uz ikdienu, kā arī ļaus noticēt pašam sev. Tā ir lieliska dāvana ikvienam, kam interesē pašizaugsme  personīgajā vai profesionālajā dzīvē – absolventam izlaidumā, kolēģim, brālim vai draugam dzimšanas dienā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Grāmata, kas ļaus iedvesmoties un uzzināt ko jaunu

Cilvēki ir vienīgās būtnes uz pasaules, kas vienmēr mēģina rast jaunus veidus, kā attīstīties un kļūt labākiem. Tie var būt gan personisku, gan arī profesionālu mērķu vadīti iemesli. Lai kā arī būtu, viens no veidiem, kā uzlabot savas prasmes konkrētā jomā, ir lasot pašizaugsmes grāmatas. Visas lielās pārmaiņas sākas ar domu spēku un sevis pārliecību, tikai tad seko darbi un reālas rīcības, kas veido pārmaiņas.

Pašizaugsmes grāmatas nereti izklausās pēc filozofiskas un psiholoģiskas literatūras, kas mudina tevi ieklausīties sevī un mainīt pasauli. Jāatgādina, ka pašizaugsmes grāmatu nosaukums jau pats saka priekšā par tā galveno misiju. Tā ir ļaut cilvēkam izaugt un attīstīties paša spēkiem.

Pašizaugsmes grāmatu tēmas var iedvesmot uzturēt kārtību mājās, iemācīties uzkrāt naudu, veiksmīgi vadīt savu biznesu, būt pacietīgākam, iemācīties teikt nē, veltīt pietiekami daudz laika atpūtai un nejusties par to slikti, u.c. Vai kāds no šiem tematiem varētu interesēt tavu jubilāru?

Iedvesmojoša dāvana

Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj sapņot par skaistām lietām un motivē tās piepildīt par realitāti. Iedvesmot otru cilvēku ir tik skaisti – tas uzreiz sagādāto dāvanu padara arī par ļoti īpašu un personīgu, jo, lai dāvanas saņēmēju patiesi iedvesmotu, ir jāzina viņa gaume un intereses. 

Lai arī pašizaugsmes grāmatu varētu apzīmēt arī kā izglītojošu dāvanu, tā galvenokārt ir iedvesmojoša dāvana. Lai mēs spētu mainīties uz labo pusi jebkurā dzīves jomā, galvenais ir to gribēt pašam. Līdz ar to iedvesma ir daudz svarīgāka par tīriem faktiem un zināšanām vien. Tikai tad, ja dāvanas saņēmējs pats to patiesi vēlēsies, viņam izdosies ņemt vērā pašizaugsmes grāmatas vēstījumu.

Dāvanas sniegtā vērtība

Pašizaugsmes grāmata

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Pozitīvāka pasaules uztveršana

Ikdienā lasot pašizaugsmes grāmatu, kas tevi iedvesmo un iemāca ko jaunu, piepilda tavas domas ar pozitīviem vārdiem un konceptiem. Lai arī tā ir šķietami tik maza lieta, katrs labais vārds pozitīvi ietekmē mūsu domas. Tas savukārt darbojas kā ķēdes mehānisms, pozitīvi ietekmējot arī mūsu pārējo ikdienu.

Ir svarīgi lasīt grāmatas katru dienu, pat tad, ja tās ir 10 minūtes vai 10 lapas no rīta. It īpaši tad, ja lasāmais materiāls ir iedvesmojošs un omu uzlabojošs.

Iedvesma veikt labākās izvēles

Vairums pašizaugsmes grāmatu piedāvā ne tikai vērtīgu informāciju, bet arī dažādus vingrinājumus, kas palīdz ievirzīt domas pareizajās sliedēs. Tas liek paskatīties uz savām problēmām no pavisam svaiga skatu punkta un ieraudzīt to, ko ar aizvērtu prātu nevar nevarētu saskatīt.

Pašizaugsmes grāmata ir veids, kā iedvesmoties jebkurā jomā par ko grāmata ir sarakstīta. Tas jubilāram ļaus pieņemt labākus lēmumus un veikt labākas izvēles attiecīgajā jomā – ikdienā, attiecībās, biznesā, veselībā utt.

Tu sāc ticēt paša spēkiem

Lasot par tev interesējošu tēmu, kas ne tikai stāsta, bet arī skaidro, ir ļoti vērtīgi. Tas ļauj tev izprast kādas jomas dziļākos slāņus un pārliecināt par to, ka tu arī vari sasniegt to pašu un vēl vairāk. Pašizaugsmes grāmatas mērķis noteikti ir iedvesmot, darot to ar reāliem piemēriem un mudinājumiem noticēt paša spēkiem.

Pievēršanās reāliem projektiem

Visa šī iepriekš minētā pozitīvā domāšana, lēmumu pieņemšana un labāku izvēļu veikšana liks arīdzan alkt pēc izaugsmes un izcilības. Vienīgais veids, kā panākt kaut ko, ir iet un darīt. Kad motivācija un iedvesma jau ir iegūta, neatliek nekas cits.

Iedvesma ļaus izstrādāt reālu rīcības plānu, kas mudinās mainīt to, kas savā dzīvē pašu neapmierina. Līdz ar to, ja grāmata tiks izvēlēta ļoti rūpīgi, šī grāmata varētu būt viena no labākajām dāvanām, ko jubilārs varētu saņemt.

Ko ņemt vērā

Pašizaugsmes grāmata

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies par to, ka jubilāram patīk lasīt šāda veida grāmatas

Pašizaugsmes grāmatas ir specifisks žanrs, kas ne visiem varētu patikt. Dažiem cilvēkiem patīk lasīt daiļliteratūru, baisus trillerus, fantāziju stāstus, dzeju. Ja neesi pārliecināts par grāmatas izvēli, tad varbūt izvēlies iedvesmojošu grāmatu, kas uzlabo pašizaugsmi slēptākā veidā. Ar citātiem vai dzeju, piemēram. 

Izvēlies grāmatu, kas iedvesmos, nevis aizvainos

Reizēm, gribot labu, var sanākt nošaut greizi. Pirms pašizaugsmes grāmatas izvēles pārliecinies par to, ka neaizvainosi jubilāru. Pašizaugsmes grāmatas var būt dažādas, līdz ar to, iespējams, grāmata ‘‘Kā pelnīt vairāk naudu’’ jubilāram liksies nekorekta un viņš apvainosies. Izvēlies tādas tēmas, kas patiesi iedvesmos un atbildīs viņa gaumei.

Lasi cilvēku atsauksmes

Ņem vērā citu cilvēku atsauksmes. Pašizaugsmes grāmatām nereti tiek piešķirts negatīvs vērtējums, jo dažas no tām nudien sludina kādus nesasniedzamus standartus un liek noticēt neiespējamajam. Pārbaudi konkrētās grāmatas vērtējumu tādās vietnēs, kā, piemēram, Good Reads aplikācija. Tajā ar savu viedokli pēc grāmatas izlasīšanas dalās simtiem tūkstošu cilvēku.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Absolventam

Pēc skolas vai universitātes absolvēšanas nereti noder papildus iedvesma, kas ļauj sakārtot studiju nogurdināto prātu. Līdz ar to pašizaugsmes grāmata kādā interesantā jomā varētu būt noderīga un izglītojoša dāvana absolventam izlaidumā.

Brālim

Ja arī tavam brālim ir interese par tematiem, kas runā par sevis attīstīšanu un dažādu jomu apgūšanu, viņam noteikti patiks saņemt dāvanā kādu iedvesmojošu grāmatu.

Draugam

Pašizaugsmes grāmata ir laba dāvana draugam, kam interesē sevis attīstīšana un pilnveidošana. Ja tavā draugu bariņā ir kāds, kas vienmēr tiecas uz pilnību, pameklē viņam dāvanu svētkos tieši grāmatu plauktiņā.

Kolēģim

Ja tev ir labas attiecības ar saviem darba kolēģiem, tad arī šajā gadījumā pašizaugsmes grāmata varētu būt laba dāvanas ideja. Tā kolēģim ļaus paskatīties citādāk uz tevis izvēlētu jomu, kas iedvesmos un ļaus uzzināt vairāk.

Kur pirkt dāvanu

Pašizaugsmes grāmata

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Pašizaugsmes grāmatas no MindVit.lv

Interneta veikals MindVit.lv ir vieta, kur plašā piedāvājumā iegādāties pašizaugsmes grāmatas sev un citiem. Starp piedāvājumu varēs atrast tādas aktuālās grāmatas kā Metjū Makonahija Zaļās gaismas, lejupskriešanas māksla; Metjū Volkera Kāpēc mēs guļam?; Meta Heiga Pusnakts Bibliotēka un citas. 

Lai izdodas sagādāt jauku dāvanu jubilāram svētkos!