Kafijas automāts

Kafijas automāts

Kafijas automāts ir ekskluzīva dāvana, kas tās saņēmējam ļaus baudīt augstas kvalitātes iecienītāko kafiju jebkurā brīdī. Tā ir lieliska dāvana svētkos vecākiem, visai ģimenei, pārim kāzās vai priekšniekam no visa kolektīva īpašos svētkos.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Augstas kvalitātes kafija arī mājās

Īsti kafijas entuziasti tic, ka gardai un augstas kvalitātes kafijai ir jābūt pieejamai arī mājās, nevis tikai kafejnīcās un restorānos. Viens veids, kā savā mājoklī iegūt gardu kafiju, ir iegādājoties kafijas automātu. Ja meklē dāvanu kādam kafijas cienītājam, kafijas automāts tiks augstu novērtēts.

Kafijas automātu piedāvājums ir ļoti plašs. Svarīgi zināt, ka ir dažādi kafijas automātu veidi. Vienkāršojot, galvenokārt pastāv kapsulu automāti un pupiņu automāti. Kapsulu automātu nosaukums jau pasaka priekšā, ka kafija tiek gatavota no jau iepriekš sagatavotām kapsulām. Tas nozīmē, ka tava kafija būs gatava dažu sekunžu laikā un īpašas pūles neprasīs.

Pupiņu kafijas automāti ir dārgāki, taču tie atmaksājas ilgtermiņā. Ja vēlies kādu palutināt ar autentisku kafijas garšu, īpaši, ja kafijas automātu lietos visa ģimene, tad pupiņu automāts būs īstā izvēle.

Ekskluzīva dāvana

Īpašos svētkos ierasts dāvanas saņēmēju palutināt ar ko patiešām pārsteidzošu un īpašu. Bieži vien šādos dzīves svētkos tiek dāvinātas arī ekskluzīvas dāvanas. Kas tāds, ko jubilārs pats sev, iespējams, nepirktu cenas dēļ.

Kafijas automāts noteikti ir ieguldījums, taču tā ir ekskluzīva dāvana, kas bez šaubām atvieglos ikdienu. Lai arī cenas ziņā kafijas automāti ir dārgi, tas īsteniem kafijas cienītājiem ilgtermiņā labi atmaksājas. Turklāt labu kafijas kapsulu automātu var iegādāties jau no aptuveni 100 EUR. Viss atkarīgs no kafijas automāta veida, kas jubilāram būtu piemērotākais.

Dāvanas sniegtā vērtība

Kafijas automāts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Garda kafija jebkurā brīdī

Kafijas automāta galvenā priekšrocība ir spēja nodrošināt ar kafiju jebkurā dienas brīdī. Ja mājās ir kafijas pupiņas vai kapsulas (balstoties uz to, kāds kafijas automāts izvēlēts), tad savu iecienītāko kafiju var iegūt jau dažu sekunžu laikā. Tai nav jābrauc pakaļ un jāgaida rindā. Viss komforts tepat no sava mājokļa.

Iespēja baudīt arī citus karstos dzērienus

Izvēloties kafijas automātu ar piena putotāju, tas sniegs iespēju baudīt ne tikai kafiju, bet arī dažādus kafijas dzērienus un lates. Nereti tieši tie ir visiecienītākie iemesli, kāpēc iegādāties kafijas automātu. Tā ir daudzveidība un katru dienu iespējams baudīt citu dzērienu pēc noskaņojuma.

Šis ir īpaši aktuāli ģimenēm, kur katram garšo sava veida kafijas dzēriens. Ar labu kafijas automātu izdosies izpatikt visiem.

Izdevīgāk nekā pirkt kafiju citur

Un visbeidzot pašam sava kafijas automāta uzturēšana ir daudz lētāka, nekā ikdienā pirkt kafiju kafejnīcās. 

Kapsulu kafijas automāti ir visai lēti jau uzreiz pie pirkšanas, taču dārgākas ir kafijas kapsulas, kas ikdienā būs jāpērk. Savukārt pupiņu automātiem ir otrādāk – pats automāts ir dārgs, taču kafijas pupiņas, kas jāizmanto ikdienā, ir daudz lētākas par kapsulām.

Izvēloties jebkuru kafijas automātu, ikdienā izdosies ietaupīt. Ja jubilārs vienmēr domā par ilgtermiņa labumu, tad kafijas automāts ir piemērots ieguldījums.

Ko ņemt vērā

Kafijas automāts dāvana

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Kārtīgi izvērtē kafijas automāta izvēli

Pirms neapdomāti veic dāvanas pirkumu, kārtīgi izdomā, kādam kafijas automātam jubilārs sniegtu priekšroku. Apsver visas iespējas un padomā, kāda kafija jubilāram vislabāk garšo. Vai ir nepieciešams piena putotājs utml.

Padomā, vai jubilāra virtuvē ir brīva vieta

Tiem, kam vēl nav sava kafijas automāta, parasti tam ir kāds iemesls. Iespējams, viens no iemesliem ir vietas trūkums virtuvē. Pirms veic šo ekskluzīvo pirkumu, atsvaidzini savu atmiņu par jubilāra virtuvi – vai viņam būtu kur ērti nolikt kafijas automātu?

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Kafijas automāts ir lieliska dāvana mammai apaļā jubilejā. Tas atvieglotu viņas ikdienu un ļautu mammai baudīt savu iecienīto kafiju pāris klikšķu laikā.

Vecākiem

Ja arī tavam tētim garšo kafija un viņi abi ar mammu ir īsteni kafijas cienītāji, tad šī varētu būt ļoti noderīga dāvana abiem vecākiem kopā. Tā varētu būt piemērota dāvana, ar ko iepriecināt vecākus Ziemassvētkos vai citos īpašos svētkos.

Ģimenei

Ja tiek meklēta piemērota dāvana visai ģimenei, tad kafijas automāts ir laba izvēle. Īpaši tad, ja visiem ģimenes locekļiem garšo kafija un dažādi kafijas dzērieni. Par šādu dāvanu viņi noteikti būs pateicīgi.

Pārim

Kafijas automāts ir ekskluzīva dāvana, kas varētu būt piemērota pārim īpašos notikumos. Piemēram, tā būtu lieliska dāvana, ko saņemt kāzās.

Priekšniekam

Ja kopā ar lielāku kolektīvu meklējat noderīgu dāvanu priekšniekam, tad kafijas automāts būtu patiesi vērtīga izvēle. Priekšnieks spētu to novērtēt.

Kur pirkt dāvanu

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Zīmola Es Mīlu Kafiju interneta veikalā

Kafijas automāts es mīlu kafiju

Pašmāju zīmols Es Mīlu Kafiju ir kafijas entuziastu radīts projekts. Viņu interneta veikaliņā iespējams atrast visu nepieciešamo augstas kvalitātes kafijas baudīšanai, ieskaitot kafijas automātus.

Sadaļā Kafijas automāts atradīsi labākos piedāvājumus. Viņu bloga sadaļā vari atrast arī ieteikumus saistībā ar labākā kafijas automata izvēli.

Interneta veikalā 220.lv

220.lv kafijas automāti

Populārajā interneta veikalā 220.lv ir iespējams iegādāties teju visu – dažādas preces, gadžetus un aksesuārus ikdienai. Arī kafijas automāti piedāvājumā ir ļoti plašā klāstā, turklāt par draudzīgām cenām, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko.

Piemēram, ir arī Pusautomātiskie kafijas automāti, kuru cenas ir daudz draudzīgākas un pieejamākas. Izvēle joprojām ir ļoti liela.

Lai izdodas iepriecināt svētkos!