Pašdarināts skrubis vai vannas sāls

paštaisīts skrubis

Pašdarināts skrubis vai vannas sāls ir paštaisīta dāvana, kas tās saņēmēju iepriecinās un ļaus sevi palutināt ar mierpilnu vannas rituālu. Šī ir lieliska dāvana, kas patiks ikvienai sievieteimammai, māsai, sievai un draudzenei.

Pašdarināts skrubis vai vannas sāls  – mieram un laikam sev

Atpūta ir svarīga – īpaši tad, ja ikdiena paiet dinamiskā ritmā un brīva laika nav pārāk daudz. Tad katrs mirklis, ko izdodas veltīt atpūtai, ir tā vērts. Visbiežāk tādos dzīves posmos novērtējam ilgāku palikšanu mājās, savā komforta vidē. Ja nav laika doties brīvdienu SPA atpūtā, tad relaksējošu SPA rituālu var izveidot arī mājās.

Paštaisītie skrubji  ir lieliska dāvanas ideja, kas izpauž rūpes un neaizņem daudz laika, lai to pagatavotu. Skrubju pamatā visbiežāk tiek izmantots cukurs vai kafija, kas sajaukti ar kādu ēterisko eļļu vai citu šķidrumu – olīveļļu, medu utt. Vannas sāls arī ir lielisks miera nesējs un neatņemama vannošanās sastāvdaļa. Skaisti iesaiņot un pierakstīt klāt sirsnīgu kartiņu ir vienkāršākā dāvanas recepte, kas patiesi iepriecinās!

Pašdarināta dāvana

Pašdarināta dāvana ir tāda, kas tās saņēmējā rada īpašas emocijas. Ir skaidrs, ka paštaisītas dāvanas radīšanas procesā ir bijis ieguldīts laiks, pūles un enerģija. Tas liek dāvanu novērtēt vēl vairāk un sajusties īpašam. 

Ja dāvana tiek pasniegta ar mērķi atpūsties un palutināt pašam sevi, kā tas ir ar vannas sāli vai skrubi, to saņemt ir īpaši patīkami. Atpūta tiek dāvināta ar laba vēlējumiem un izrādītām rūpēm. Īpaši tad, ja dāvana ir paša rokām gatavota. Paštaisīta dāvana ir lieliski piemērota dzimšanas dienās un tādos svētkos kā Ziemassvētki. 

Dāvanas sniegtā vērtība

pašdarināts skrubis

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Maiga un gluda āda

Skaistumkopšanas līdzekļu pati galvenā vērtība ir labsajūta. Paštaisīts skrubis rūpīgi attīrīs ādu, savukārt vannas sāls palīdzēs relaksēties, padarot ādu maigu un gludu. Turklāt pašam par sevi parūpēties ir labi arī tāpēc, ka tas sniedz gandarījuma sajūtu. 

Tā vietā, lai vakaru pavadītu pie TV ekrāna, dāvanas saņēmēja varēs ieiet mierpilnā vannā, no visa atslēgties un priecāties par sirsnīgo dāvanu.

Sirsnīgs žests

Paštaisītas dāvanas ir īpaši mīļš apsveikuma veids, jo tas dāvanas saņēmējam ļauj sajusties mīlētam un lolotam. Tieši tās mazākās un rupīgākās dāvanas reizēm pārspēj jebkuru veikalā iegādāto dāvanu. Ne vienmēr materiālās dāvanas ir tās, kas tiek novērtētas visvairāk. Šāds rūpju pilns nieciņš kā pašdarināts skrubis patiesi var uzlabot dienu!

Laiks pašam sev

Un visbeidzot vērtība, kas tiek sniegta ar skaistumkopšanas līdzekli, ir miers. Nu vairs attaisnojumu nav – ir vien jāvelta vismaz stunda vienīgi sev. Lai neizdegtu, pilnvērtīga atpūta ir nepieciešama regulāri. Tad nu labs veids, kā sākt, ir ar SPA sarīkošanu mājās. 

Ko ņemt vērā

pašdarināts skrubis

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Ir daudz veidi, kā skaisti iepakot vannas sāli un skrubi. Izmanto mazas burciņas, pudelītes vai auduma maisiņus. Jo piemīlīgāks būs iepakojums, jo vairāk dāvanas saņēmējai to gribēsies izmantot.

Padari dāvanu vēl īpašāku ar personalizētu kartīti

Lai dāvana tiktu saņemta bez pārpratumiem un būtu skaidrs, kas tas ir, pievieno kartīti. Lai to padarītu vēl īpašāku, vari pieminēt, ka šis ir spēka un enerģijas eliksīrs. Tāpat būs jauki, ka pierakstīsi īpašās skrubja sastāvdaļas vai vannas sāls labās īpašības.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Pašdarināts skrubis vai vannas sāls ir piemērota dāvana ikvienai sievietei, kurai patīk iet vannā un rupēties par savu pašsajūtu.

Māsai

Šī ir jauka dāvaniņa māsai svētkos, piemēram, vārda dienā. Tā izrādīs rūpes un mīlestību pret māsu.

Mammai

Visvairāk par visiem paštaisītas dāvanas novērtē mammas. Pašdarināts skrubis no dabīgiem produktiem varētu būt jauka un sirnsīga dāvana mammai Māmiņdienā vai Ziemassvētkos.