Adīta cepure

adīta cepure dāvana

Adīta cepure ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs vērtīgu un siltu garderobes papildinājumu, kā arī izrādīs rūpes un mīlestību. Šī ir lieliska dāvana dažados svētkos, piemēram, sievietei dzimšanas dienā, mammai Ziemassvētkos, bērniņam Zinību dienā vai brālim vārda dienā.

Adīta cepure skaistumam un siltumam

Tuvojoties ziemai, paliek ar vien aukstāks un uz ielām cilvēki sāk ģērbties kārtu kārtām. T-krekli tiek apslēpti zem biezajiem vilnas džemperiem, svārki vairs neuzvilkt bez biezajām zeķbiksēm, savukārt kapuce no vēja arī vairs tik labi nepasargā. Cepure – mīļa un silta, tagad ir tieši laikā. Ja vēlies kādam sarūpēt siltu pārsteigumu, tad adīta cepure ir lieliska dāvanas ideja.

Protams, adītu cepuri var radīt arī paša rokām. Ja mājās ir skaistas dzijas kalni un labas adītprasmes, kā arī brīvs laiks, ko veltīt dāvanas sagādāšanai, tad pa pāris vakariem var tapt patiesi īpaša dāvana. Ar savām rokām darinātais vienmēr piešķir dāvanai īpašu vērtību. Tomēr arī no veikala vai tirdziņa sagādāta cepurīte ir jauka dāvana. 

Jāpiebilst, ka galvenais šajā dāvanā ir tās mērķis. Šajā gadījumā tas ir iepriecināt, sasildīt un parūpēties par to, lai jubilāram vienmēr ir silti un ērti.  

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi.

Visbiežāk jau praktiskas dāvanas dāvina tiem, kam viss jau ir vai arī vienkārši nav ne mazākās jausmas, ko lai uzdāvina. Tad kas noderīgs ir patiešām laba izvēle – skaidrs, ka nenošaus greizi. Ar adītu cepuri ir nedaudz līdzīgi – dāvana noteikti ir praktiska, taču tās izvēlē var diezgan labi izpausties. Tā ir praktiska dāvana, kuras atrašanu vai darināšanu var piemeklēt jubilāra gaumei, stilam utt.

Dāvanas sniegtā vērtība

adīta cepure

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Vērtīgs garderobes papildinājums

Adītas cepures jau atkal ir modē. Senās vērtības, kas ir noderīgas un efektīvas, bieži vien nāk atpakaļ modē. Ne vienmēr viss nepraktiskais ir moderns, jo ar vien vairāk cilvēki sāk novērtēt patiesas vērtības. Adītas cepures tagad īpaši stilīgi izskatās košās krāsās vai tieši otrādi – maigi bēšās. Katram apģērbu komplektam var pieskaņot savas krāsas cepuri ar skaistu bumbuli tās galā.

Silta dāvaniņa

Protams, ka cepures galvenā vērtība ir siltuma iegūšana. Pārsvarā āra jakām, metēļiem un kurtkām ir kapuces, tomēr ne visām. Gadījumā, ja ir forša un mīļa jaka, jo negribas aizvietot, labs patvērums no lietus un vēja ir silta cepure. Tad arī šāda dāvana būs patiesi vērtīgs un foršs ieguvums dāvanas saņēmējam svētkos.

Izrādītas rūpes un mīlestība

Dāvinot ko noderīgu un, šajā gadījumā, siltu, tas noteikti izrādis rūpes pret dāvanas saņēmēju. Šī dāvana tiek pasniegta ar mērķi sasildīt ne vien sirdi, bet arī aukstā laikā sasildīties pavisam. 

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā

Izvēlētajam materiālam jābūt patīkamam

Mums visiem ir zināmi siltie apģērbi – cepures, cimdi un šalles, kas agrāk bija jāvelk siltumam, taču patiesībā tās bija no visai nepatīkama un rupja materiāla. Mūsdienās ir pieejami daudz un dažādi materiāli, kas ir maigi, mīksti un patīkami ādai. 

Cepurēm arī ir izmēri

Bieži vien cepurēm ir standarta sieviešu un vīriešu izmēri, tomēr vērts izvēlēties īstu. Ja cepure tiek adīta paša rokām, tad arī būtu labi pārliecināties par to, ka tā derēs. Īpaši, ja dāvana tiek meklēta bērniņam.

Kam piemērota

adīta cepure

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Adīta cepure ir jauka dāvana, ko uzdāvināt sievietei dzimšanas dienā, ja tā ir gadījusies gada vēsajā sezonā.

Mammai

Mammai Ziemassvētkos forša un silta cepure arī varētu būt sirsnīga un mīļa dāvaniņa. Ar to nodotais siltums izrādītu rūpes par to, lai mammai vienmēr silti un patīkami.

Brālim 

Šī dāvana ir labi piemērota arī vīrietim, piemēram, brālim vai bralēnam svētkos. Galvenais piemeklēt to atbilstošās krāsās un gaumes izjūtai.

Bērniem

Arī pašiem mazākajiem ir svarīgi palikt siltumā un drošumā. Forša cepurīte ziemai un rudenim būs tieši laikā. Tikai jāuzmanās ar attiecīgajiem izmēriem.