Lidojums ar deltaplānu – dāvana jaunām emocijām

lidojums ar deltaplanu

Lidojums ar deltaplānu ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus piedzīvot jaunas emocijas, veicināt radošo garu un, iespējams, piepildīt sen lolotu sapni. Šī ir lieliska dāvana absolventam izlaidumā, drosmīgam jaunietim vai aktīvam vīrietim dzimšanas dienā.

Lidojums ar deltaplānu

Iegūt jaunas emocijas un pat asas izjūtas dāvanas saņēmējam palīdzēs lidojums ar deltaplānu. Tas notiek vairāku simtu metru augstumā pieredzējuša instruktora pavadībā.

Lidojums ar deltaplānu iespējams gan no ūdens, gan no lidlauka. Tā ir 10–20 minūšu ilga iespēja palūkoties uz pilsētu no augšas, ieraudzīt skatus, kas vēl līdz šim nav pieredzēti. Tas ir veids, kā mierpilni lidot augstu gaisā un aizmirst par satraukumu pilno ikdienu.

Oriģināla dāvana

Lidojums augstu gaisā ir oriģināla dāvana, kas pārsteigs dāvanas saņēmēju nesagatavotu. Pamazām aktuālas sāk parādīties sajūtu dāvanas un paredzamu apsveikumu vietā tiek dāvinātas sajūtas un emocijas. Jaunu sajūtu ķērājiem, kas labprāt izmēģina ko vēl nepieredzētu, šī dāvanu būs tieši laikā.

Dāvanas sniegtais rezultāts

lidojums

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Gūt jaunas emocijas

Galvenais, ko lidojums ar deltaplānu spēj sniegt dāvanas saņēmējam, ir jaunas emocijas – jauna pieredze un fantastiskas sajūtas. Ta ir iespēja izmēģināt lidojumu vairāku simtu metru augstumā, sajust, kā ir lidot un būt pāri visai pilsētai. Vērot pašam savas sajūtas un to, kā sākotnēji ekstrēmās emocijas lēnām pārtop par kontrolētu mieru.

Lidojums ir ne vien aizraujošs un emocijām piesātināts piedzīvojums, bet arī interesants process. Ja dāvanas saņēmējs nedzīvo tālu no Rīgas centra, tad ar instruktoru, iespējams, var sarunāt arī nolidot garām savām mājām ar deltaplānu. Kad vēl kaut kas tāds ir piedzīvots?

Piepildīt sen lolotu sapni lidot

Bērnībā gandrīz katram no mums ir bijis sapnis lidot – noskaidrot, kādas ir sajūtas atrasties tik augstu gaisā un nebaidīties. Iespējams, dāvanas saņēmējs jau sen ir sapņojis par šādu dāvanu vai iespēju, taču nevarējis uz to saņemties. Tādā gadījumā ir skaidrs, ka šī ir piemērota dāvana. Vislabāk tomēr ir uzdāvināt to, ko jubilārs pats patiešām vēlas.

Dāvanas saņēmējs izbaudīs brīnišķīgo skatu, ko sniedz lidojums virs Rīgas baznīcu torņiem un virs Daugavas. Atkarībā no tā, vai pacelsieties no ūdens virsmas Daugavā pie Salu tilta vai no Spilves lidlauka, maršruts nedaudz mainīsies. Taču lidojuma mērķis nemainās – būs redzamas skaistākās senās ēkas, pagalmi un satiksmes plūsma.

Veicināt radošo garu

Reizēm, kad mēdzam sevi par daudz nodarbināt un iespringt rutīnas pilnā ikdienā, ir nepieciešamas pārmaiņas. Lidojums debesīs ar instruktoru varētu būt labs solis, kas iekustinās radošo domāšanu un uz brīdi ļaus nedomāt ne par ko citu. Dāvanas saņēmējs jutīs brīvību, kāda vēl nekad nebūs sajusta pirms tam, jo iedvesmots tiks gan ķermenis, gan prāts. Dažreiz tas ir viss, kas ir nepieciešams – izmēģināt ko jaunu. Radošā iedvesma sekos.

Ko ņemt vērā, dāvinot lidojumu ar deltaplānu

Lidojums ar paraplānu

Dāvinot lidojumu ar deltaplānu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Bailes no augstuma

Lieta, kas jāņem vērā, noteikti ir dāvanas saņēmēja komforta līmenis saistībā ar augstumu. Lai arī savu baiļu izaicināšana ar lidojuma palīdzību dažiem cilvēkiem tiešām izdodas, šādu iznākumu nav iespējams paredzēt. Ieteicams pārliecināties par to, ka dāvanas ir gatavs ļauties šādam piedzīvojumam un dāvana tiks pilnvērtīgi izmantota un, pats galvenais, izbaudīta.

Dāvanas ierobežojumi

Lidojums ar deltaplānu ir piedzīvojums, kas pieejams visu gadu. Tomēr jāņem vērā laikapstākļi, jo ne vienmēr tie ir šai izklaidei atbilstoši. Lidojums notiek tikai tad, ja vēja ātrums ir zem 7 m/s. Tāpat vērts piebilst, ka lidojumam ar deltaplānu svara ierobežojums ir līdz 110kg.

Kādos svētkos piemērota

Katrai dāvanai ir sava īpašā vērtība, ko vēlamies sniegt konkrētā gadījumā. Tāpēc ir svarīgi saprast, kādos sveikšanas gadījumos šī dāvana varētu būt piemērota.

Izlaiduma dāvana

Lidojums ar deltaplānu varētu būt piemērota dāvana izlaidumā pēc nogurdinoša mācību procesa par labi padarītu darbu.

Dzimšanas dienas dāvana

Dzimšanas dienas bieži vien ir tie brīži, kad vēlamies izmēģināt ko jaunu un sevi izaicināt. Ir apritējis vēl viens gads un kāpēc gan nesajusties neuzvaramam, lidojot augstu gaisā?

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Dāvana absolventam

Absolvējot skolu, katrs vēlas sajust brīvību. Tas var nozīmēt no rītiem ilgāk pagulēt, beidzot būt brīvam no mājasdarbiem un projektiem, vai arī sajust brīvību lidinoties pāri Rīgas skaistajai pilsētai.

Dāvana jaunietim

Jaunieši parasti ir tie drosmīgākie uz jaunu lietu izmēģināšanu. Viņos vēl ir tā bērnišķīgā drosme, kas ļauj nebaidīties un lekt iekšā piedzīvojumos. Lidojums augstu gaisā ir jāizbauda ikvienam un kāpēc gan nesākt jau lielās dzīves pašā sākumā?

Dāvana aktīvam vīrietim

Lidojums ar deltaplānu ir aktivitāte, kas noteikti patikti aktīvās atpūtas cienītājiem. Šī var būt lieliska dāvana aktīvam vīrietim, kuram patīk izmēģināt ko jaunu un sajust nebijušas emocijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *