Ārstnieciskā masāža – relaksējoša un veselību uzlabojoša

arstnieciska masaza

Ārstnieciskā masāža ir relaksējoša dāvana, kas uzlabos dāvanas saņēmēja veselību, sniegs labsajūtu un palīdzēs arī justies par sevi daudz labāk gan iekšēji, gan ārēji. Šī ir lieliska dāvana vecākiem dzimšanas dienā, kad atbrīvoties no ikdienas spriedzes un muskuļu sāpēm. 

Ārstnieciskā masāža – veselībai un labsajūtai

Ārstnieciskā masāža ir īpaši paredzēta veselības uzlabošanai. Ja klasiskā masāža sniedz labsajūtu un relaksāciju, tad ārstnieciskā masāža parasti ir domāta kādas ķermeņa daļas ārstēšanai – saspringiem muskuļiem. 

Šāda dāvana visvairāk ir aktuāla tiem, kas ikdienā neievēro pietiekami daudz fizisku aktivitāšu. Tas visbiežāk sastopams gadījumos, ja lielākā dienas daļa tiek pavadīt sēdus, piemēram, ofisa darbā pie datora. Ir pieejamas arī visa ķermeņa ārstnieciskās masāžas, taču visbiežāk tiek piedāvātas muguras, plecu, apkakles zonas un kāju ārstnieciskās masāžas. Tās īpaši aktuālas ir sportistiem un atlētiem, kas pakļauj savu ķermeni lielai fiziskai slodzei vai ir ieguvuši kādas traumas.

Relaksējoša dāvana

Ārstnieciskā masāža, lai arī ir galvenokārt domāta veselībai, ir ļoti baudāms process. Tā ir relaksējoša dāvana, kas papildus veselības uzlabošanai sniedz labsajūtu, mieru un relaksāciju. Reizēm tieši tādas dāvanas ļauj pilnvērtīgi atgūties un atpūsties. Tās sniedz konkrētu atpūtu, ko izgulēšanās vai pastaiga parkā nespētu. Relaksējoša dāvana svētkos ir jauks žests, kas izrāda rūpes un mīlestību pret dāvanas saņēmējs. Tas var kalpot arī par signāli, ka ir strādāts pietiekami un laiks ļaut sev atpūsties.

Dāvanas sniegtie rezultāti

ārstnieciskā masāža

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Veselības uzlabošana

Galvenais ārstnieciskās masāžas rezultāts, ko dāvanas saņēmējs iegūs, ir veselības uzlabošana. Ārstnieciskā masāža spēj atbrīvot no muskuļu sāpēm un depresijas. Cilvēka pieskāriens – šajā kontekstā silts, draudzīgs un profesionāls – spēj būt patiesi nomierinošs un relaksējošs.  Tāpat ārstnieciskā masāža palīdz ar miega kvalitātes uzlabošanu, imunitātes stiprināšanu un galvassāpju samazināšanu.

Ārstnieciskajai masāžai ir daudz priekšrocības, kas palīdz sajuts labsajūtu un uzlabot veselību. Taču ar jebkuru fiziskās terapijas veidu (arī masāža tāda ir) – rezultātiem nepieciešams laiks, pacietība un regulāri apmeklējumi. Muskuļu sāpes un spriedze pazudīs salīdzinoši ātri, taču ilglaicīgiem rezultātiem nepieciešams arī ieguldīts ilgāks laika posms.

Relaksējoša atpūta

Pašsaprotams masāžas efekts vienmēr ir relaksējoša atpūta. Tas nenoliedzami ir patīkams stundu vai pusotru stundu ilgs process, kura laikā iespējams aizmirst par apkārtējo. Daudzi cilvēki pat aizmieg masāžas laikā, tādējādi atbrīvojoties pilnībā. 

Izskatīties labi

Atkarībā no izvēlētās masāžas veida, ar to palīdzību iespējams uzlabot arī savu ārējo izskatu. Tomēr labs izskats galvenokart nāk no labas pašsajūtas. Ārstnieciskās masāžas spēj sniegt mieru un vienlaikus izmasēt saspringušos muskuļus, atbrīvojoties no sāpēm. Cilvēks nevar būt laimīgs, kamēr jūt fizisku diskomfortu. Šī ir ķēdes reakcija, kas jau atkal atgādina par to, ka viss ir savā starpā saistīts. 

Ko ņemt vērā, dāvinot ārstniecisko masāžu

ārstnieciskā masāža

Dāvinot jebkuru dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Profesionāls serviss

Jāņem vērā, ka ārstnieciskā masāža, lai arī var būt nomierinoša un patīkama, atšķiras no klasiskām masāžām. Ar mērķi uzdāvināt ārstniecisko masāžu ir jāpārliecinās par to, ka tiek izvēlēts attiecīgs pakalpojums. Tāpēc ieteicams, pirms pakalpojuma iegādāšanās, pārleicināties par to, ka dāvanas saņēmējam sniegtā masāža būs jēgpilna un tiks izpildīts dāvanas mērķis. 

Vislabākais veids, kā uzdāvināt masāžu, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Tapēc jānoskaidro vai piedāvātais pakalpojums tiešām sniedz ārstniecisko masāžu. Vislabāk to iegādāties kādā medīcinas centrā, kur noteikti būs profesionāļi, kas spēs parūpēties par dāvanas saņēmēja veselību un labsajūtu.

Kādos svētkos piemērota

Katrai dāvanai ir sava īpašā vērtība, ko vēlamies sniegt konkrētā gadījumā. Tāpēc ir svarīgi saprast, kādos sveikšanas gadījumos šī dāvana varētu būt piemērota.

Dzimšanas dienas dāvana

Ārstnieciskā masāža ir dāvana, ko pasniedz ar mērķi – laiks atpūtai un lieliskai pašsajūtai. Dzimšanas diena ir piemērots brīdis šādas dāvanas pasniegšanai, jo šajos svētkos jubilāru pieņemts lutināt un par viņu rūpēties.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Dāvana vecākiem

Masāža, kas uzlabos veselību, varētu būt lieliska dāvana vecākiem dzimšanas dienā. Gan mamma, gan tētis noteikti novērtētu šādu iespēju doties uz ārstniecisko masāžu – sajusties mundrākiem, atvieglojot muskuļu sāpes un ikdienas saspringumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *